VIDEO: Pirát silnic na spojce

Pirát na silnici

Pirát silnic

Jeden z diváků nám poslal video, které zachycuje jednání agresivního řidiče. Na záznamu je jasně vidět několik nebezpečných manévrů. Podle autora videa moc nechybělo a stala se nehoda. My jsme záběry ukázali dopravnímu expertovi a ten jeho slova jen potvrdil.

Autor videa si přál zůstat v anonymitě. Prý se nikdy s podobným jednáním nesetkal. Vše začalo tím, že jel se svým autem v levém jízdním pruhu. Pak ještě několikrát šlápl na brzdu a začal auto jedoucí za ním vybržďovat. Nebezpečné manévry tím ale ještě neskončily. Muž za volantem stříbrného vozu vjel do prostředního jizdního pruhu a něco vykřikoval z okénka.

Posléze se svým vozem udělal takzvanou myšku mezi auty a znovu šlápl na brzdu. Video je z pražské Jižní spojky. Palubní kamera ho natočila včera v odpoledních hodinách. Podle dopravního experta řidič spáchal hned několik přestupků. Autor videa prý nechce podávat na řidiče trestní oznámení, podle něj ale takový člověk nemá za volantem co dělat a doufá, že se po odvysílání videa o něj začnou zajímat policisté.