CNN Prima News Aleš Matějů

Aleš Matějů

Výpis příspěvků ke štítku „Aleš Matějů“

Šilhavého alchymie při početném lazaretu. Kam s Holešem a jak postavit útok bez Schicka?

Za normálních okolností má Patrik Schick na hrotu útoku české reprezentace dlouhodobou rezervaci. Ale kvůli rekonvalescenci bude forvard Bayeru Leverkusen v baráži o mistrovství světa proti Švédsku chybět. Jak bez největší hvězdy poskládat útok, je hlavním hlavolamem pro trenéra Jaroslava Šilhavého. Ten druhý – neméně zásadní – je situace v rozbité obraně.

Postřehy po Anglii: Vymazaný český fantom Schick. Proč si nešel zahrát Kadeřábek?

Nebyl to žádný šlágr, který by zvedal ze sedaček, donutil vás mít přilepené oči na obrazovce po celých 90 minut. Česká reprezentace si to na závěr skupinové fáze na Euru už s postupem v kapse rozdala na trávníku londýnského Wembley s Anglií. Duel rozsekla trefa Raheema Sterlinga z 12. minuty. Redakce CNN Prima NEWS vám přináší pět postřehů ze zápasu, v němž se na jakoukoliv střelu ve druhém poločase čekalo v rámci mistrovství Evropy nejdéle od roku 1980. Až do 83. minuty a pokusu Tomáše Pekharta.

Angličané pějí chválu na Šilhavého a varují před Schickem: Obránci budou mít co dělat

Trenér anglických fotbalistů Gareth Southgate považuje úterní závěrečný zápas skupiny D proti českému týmu za dosud nejtěžší test na turnaji. Ocenil práci kouče Jaroslava Šilhavého, jehož svěřenci se podle rodáka z Watfordu oproti poslednímu vzájemnému duelu ve Wembley a debaklu 0:5 výrazně zlepšili. Anglická média pak varují před formou střelce Patrika Schicka a všímají si i nominace Aleše Matějů, u kterého připomínají děsivou nehodu v opilosti, která obránce málem stála život.