CNN Prima News Álvaro Morata

Álvaro Morata

Výpis příspěvků ke štítku „Álvaro Morata“

Divoký zápas pro Španěly. Vlastní gól, ztráta jasného vedení a skvostné prodloužení

Osmifinálový duel Eura mezi Chorvatskem a Španělskem měl všechno. Zápas v Kodani otevřel kuriózní vlastní gól týmu z Pyrenejského poloostrova, nešťastný okamžik ale byl pak napraven třemi góly v řadě. Už se zdálo, že postup do čtvrtfinále má výběr Luise Enriqueho v kapse, jenže dvě branky Chorvatů z 85. minuty a nastavení poslaly utkání do prodloužení. A v něm zase kralovali Španělé. Vítězství 5:3 v dramatu zajistily zásahy Álvara Moraty s Mikelem Oyarzabalem.

Dva vlastní góly a debakl od Španělů. Slováci na Euru končí, skupinu vyhrálo Švédsko

Slovensko schytalo na fotbalovém Euru debakl od Španělska 0:5 a s turnajem se loučí už po základní skupině. V posledním utkání si Slováci navíc dali dva vlastní góly. Skupinu E nakonec vyhráli Švédové, kteří v závěrečném utkání porazili Švédy 3:2. Postupují také Španělé, ketří se v osmifinále utkají s Chorvatskem, Švédsko svého soupeře ještě nezná. Poláci stejně jako Slováci končí.

Španělé opět zaváhali. Zahodili penaltu, Poláci mají naději díky Lewandowskimu

Není to tak dlouho, co Španělsko vládlo fotbalové Evropě. Jenže na letošním Euru to zatím nevypadá, že La Roja naváže na triumfy z let 2008 a 2012. I ve druhém utkání doma v Seville na šampionátu remizovala reprezentace z Pyrenejského poloostrova, tentokrát 1:1 s Polskem. Svěřenci trenéra Luise Enriqueho budou muset o postup zabojovat v duelu se Slováky. S nimi Poláci na úvod ME prohráli, díky následné remíze ale stále mají šanci na osmifinále.

Nešťastný ÁlVARo. Morata dal proti Barceloně tři góly, všechny mu však sebralo video

Skórovat v jednom zápase – navíc proti Barceloně – třikrát, a vlastně ani jednou? Útočník Juventusu Turín Álvaro Morata prožil během středečního zápasu Ligy mistrů bizarní fotbalovou noční můru. Jeho tým prohrál s katalánským celkem 0:2. Kdyby se hrálo na to, kolikrát se rozvlní síť, bral by italský klub tři body za vítězství 3:2. Jenže... Všechny trefy Moraty byly po zpětném přezkoumání videorozhodčího z ofsajdu