reklama
CNN Prima News Alžběta II.

Alžběta II.

Výpis příspěvků ke štítku „Alžběta II.“

Poslední hřebíček do rakve: Harry knihou pohřbí vztahy s rodinou. Koho zklamal nejvíc?

Avizovaná kniha prince Harryho o jeho životě v britské královské rodině nejspíš jen nenávratně prohloubí příkopy, které mezi ním a jeho příbuznými již jsou. Příslušníci královské rodiny jsou podle všeho doslova v šoku a mají na Harryho kvůli chystané autobiografii vztek. Zdá se, že naděje na usmíření mezi ním a jeho starším bratrem, princem Williamem, stále klesá, informuje deník Daily Mail.

Královna Alžběta hledala možnosti, jak utlumit fenomén Diana, uvedl expert

Tragická smrt princezny Diany v srpnu 1997 byla obrovský šok, který bych přirovnal asi k pádu dvojčat, uvedl pro CNN Prima NEWS expert na britskou královskou rodinu Kamil Rodan. Diana byla podle něj při vstupu do královské rodiny ustrašená a uzavřená. Jakmile našla sebevědomí, stala se jedním z nejpopulárnějších členů rodiny a zastiňovala ostatní. Proč se vztah Diany s královnou pohyboval v sinusoidách a co Alžbětě II. nejvíce vadilo?

Další rozvod v královské rodině. Konec favoritky i hrozba útěku

Britská královská rodina v posledních měsících řeší více nepříjemností než radostí. Vnuk královny Alžběty II. Peter Phillips se definitivně rozvedl se svou manželkou Autumn, která je podle expertů velkou oblíbenkyní britské panovnice. Autumn navíc před rokem hrozila rodině „útěkem" do Kanady, odkud pochází. Pár ohlásil rozchod před několika měsíci, teď dořešil veškeré formality.

Jméno dcery Harryho a Meghan? Královna je z toho zoufalá, musí to být ironie, míní experti

Alžběta II. bude „zoufale nešťastná“ z toho, že princ Harry s Meghan využili pro svoji čerstvě narozenou dcerku „velmi osobní“ a „speciální“ královninu přezdívku Lilibet poté, co byl pár vůči ní a královské rodině tak „hrubý“. Deníku Daily Mail to řekla expertka na královskou rodinu Anglea Levinová. Podle novináře Pierse Morgana, který kvůli zpochybňování Meghaniny věrohodnosti skončil v show na stanici ITV, je pojmenování tak trochu ironií.

reklama