CNN Prima News anděl

anděl

Výpis příspěvků ke štítku „anděl“

Nová cedule v pražském metru vysvětlí vztah se SSSR. Lepší než dílo odstranit, říká Pospíšil

Vedení pražského magistrátu nechá k bronzové plastice s nápisem Moskva-Praha ve vestibulu stanice metra B Anděl doplnit vysvětlující tabulku. Bude na ní uvedeno, že tehdejší Československo bylo okupováno Sovětským svazem a přátelství mezi oběma zeměmi bylo pouze propagandistickým tvrzením. Vyplývá to z dokumentu, který v pondělí schválili pražští radní. Město zároveň spolu s Dopravním podnikem (DPP) a Galerií hlavního města Prahy (GHMP) vypíše výtvarnou soutěž na úpravu reliéfu.

S Hyundai na cestách: Plzeň je městem splněných přání. Díky, andělíčku Vosahánku

Co se vám vybaví, když se řekne Plzeň? Mnozí by asi odpověděli že pivo. Ale ne všichni vědí, že právě toto město má vlastní Benátky a také nejvyšší věž v Česku. A kromě toho i známý fotbalový stadion, kde nedávno svedl úspěšnou bitvu náš národní tým. Plzeň protíná klidná řeka Mže a z ní se čerpá voda pro zavlažování fotbalového trávníku i vrby, kterou lidé zasadili jednomu z fotbalových trenérů. A v neposlední řadě i pro už zmíněné místní Benátky.

Živé vysílání: Kdo se stane Andělem mezi zdravotníky?

Lékařům, pečovatelům, zdravotním sestrám, záchranářům a farmaceutům chce za jejich náročnou a obětavou práci letos už počtvrté poděkovat soutěž Anděl mezi zdravotníky. Koho porota zvolila jako nejsympatičtějšího Anděla? Sledujte vysílání 4. ročníku soutěže z Městského divadla Dr. J. Čížka v Náchodě 26. srpna od 20:00.

Pochybuji, že Mikuláš bude mít respirátor. Vojtěch nedoporučil návštěvy během nadílky

Ministerstvo zdravotnictví chystá protiepidemická doporučení, kterými by se lidé měli řídit během vánočních svátků. Šéf resortu Adam Vojtěch (za ANO) to zmínil během páteční tiskové konference. Tam mimo jiné potvrdil, že vláda hodlá zavést povinné očkování pro lidi starší 60 let a další vybrané skupiny. Vojtěch během brífinku také označil za nežádoucí obvyklé návštěvy Mikulášů, andělů a čertů v domácnostech.