reklama
CNN Prima News Anglie

Anglie

Výpis příspěvků ke štítku „Anglie“

Majitel Newcastlu je psychopat a hrozba pro planetu, tvrdí jeho bývalý spolupracovník

26. října 2021 20:52

Odkup fotbalového Newcastlu saúdskoarabským Veřejným investičním fondem, jenž je nástrojem korunního prince Muhammada bin Salmána, faktického vládce země, budí rozporuplné emoce. Bývalý důstojník saúdskoarabských zpravodajských služeb Saad Aljabri, který v současnosti žije v exilu v Kanadě, Salmána označil za psychopata a celosvětovou hrozbu.

Real Madrid plánuje sestavit nejúdernější útočnou řadu. Usiluje o Haalanda a Salaha

20. října 2021 22:17

Prezident španělského fotbalového klubu Real Madrid Florentino Pérez hodlá sestavit nejúdernější útočnou řadu současnosti. Přestup Francouze Kyliana Mbappého z Paris Saint-Germain v létě 2022 se rýsuje už několik měsíců. Je veřejným tajemstvím, že Real usiluje také o Nora Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund. Doplnit by je měl egyptský útočník FC Liverpool Mohamed Salah.

Kostýmy šejků i billboard popraveného novináře. Jak Newcastle započal saúdskoarabskou éru

19. října 2021 07:38

Premiéra fotbalového Newcastlu United pod novými exotickými majiteli nevyšla podle představ. Saúdskoarabský investiční fond neumí dělat zázraky, aby mávnutím kouzelného proutku „straky“ nedopustily porážku od Tottenhamu Hotspur. Každopádně fanoušci na gigantickou změnu v milovaném klubu reagovali obratem – do St. James Parku vyrazili oblečení na „šejkovský“ způsob.

Útočník pobodal v kostele britského poslance. Politik v nemocnici zraněním podlehl

15. října 2021 15:04
Aktualizováno

Britský konzervativní poslanec David Amess zemřel poté, co jej v pátek pobodal útočník. Policie předpokládaného pachatele činu zadržela, pětadvacetiletý muž je podezřelý z vraždy. Útok se stal krátce po poledni místního času (14:05 SELČ) v kostele v Leigh-on-Sea 60 kilometrů na východ od Londýna při setkání s voliči v Amessově volebním obvodu. Vyšetřování vraždy britského poslance Amesse prozatím vede protiteroristická jednotka, zatím však nedošla k závěru, že se jednalo o teroristický čin.

Poklekávejte jinde, my nikoho nekolonizovali. Maďaři vrací úder a ostře kritizují Johnsona

4. září 2021 18:10

Hodně emocí přinesl čtvrteční kvalifikační duel o mistrovství světa mezi domácími Maďary a Angličany. Ti si mimo jiné stěžovali na rasismus. Do celé záležitosti se vložil i britský premiér Boris Johnson, který vyzval FIFA, aby přijala tvrdá opatření. Maďarským představitelům se to ale nelíbí a Angličany v čele s Johnsonem tvrdě kritizují.

reklama