reklama
CNN Prima News Bára Basiková

Bára Basiková

Výpis příspěvků ke štítku „Bára Basiková“

Basiková přiznala kvůli depresím myšlenky na sebevraždu: Prášky budu brát navždy

13. září 2021 16:14

S depresemi se Bára Basiková potýká od dětství. Dvakrát prý pomýšlela i na to, že si vezme život. „Ve chvíli, kdy se dostaví takový pocit, přestáváte vnímat svět kolem sebe. Nevidíte žádný záchytný bod nebo naději,“ přiznala zpěvačka v novém pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Dnes už se s depresemi úspěšně léčí. Zůstanou s ní ale zřejmě napořád.

Zpěvačka Bára Basiková chtěla COVID, přitom ho prodělala, aniž by o tom věděla

8. října 2020 19:02

Zpěvačka Bára Basiková prodělala koronavirus, neměla žádné příznaky, a tak o nemoci ve svém těle vůbec netušila. Přitom v září na sociálních sítích napsala, že by onemocnění COVID-19 prodělat chtěla. Kvůli šířící se nákaze koronaviru v Praze nyní stojí natáčení zábavné show, ve které účinkuje. Ona i její kolegové jsou v karanténě.

Já chci COVID. Basiková se rozčílila kvůli koronaviru, vládě poslala ostrý vzkaz

19. září 2020 19:04

Zpěvačka Bára Basiková poslala na sociálních sítích hodně ostrý vzkaz. Rozčílila ji současná situace kolem koronaviru a ani pro sprosté slovo nešla daleko. Podivila se třeba nad tím, že zatímco lékaři tvrdí, že COVID-19 není o moc nebezpečnější než chřipka, politici říkají něco úplně jiného. Vláda se podle ní opatřeními, která měla bojovat proti šíření nemoci, dopustila zločinu.

reklama