CNN Prima News Bára Basiková

Bára Basiková

Výpis příspěvků ke štítku „Bára Basiková“

Zemřel slavný skladatel Gotta, Vondráčkové, Bartošové či Zagorové. Bylo mu 73 let

15. listopadu 2022 19:05

Ve věku 73 let zemřel v pondělí hudební skladatel, dramaturg a producent Pavel Vaculík. Stál mimo jiné za hudebními začátky Ivety Bartošové a Petra Sepešiho, složil pro ně hit Knoflíky lásky. Skládal i písně pro Karla Gotta, Waldemara Matušku, Helenu Vondráčkovou, Hanu Zagorovou, Lucii Bílou nebo Báru Basikovou. O umělcově smrti informovala jeho manželka Jiřina Vaculíková.

Nikoho jsem nevyšoupla, říká Žilková k údajnému sporu s Brožovou kvůli Agátě a Soukupovi

25. srpna 2022 23:20

V posledních dnech médii rezonují zprávy o tom, že Kateřina Brožová, bývalá přítelkyně Jaromíra Soukupa, měla odejít z muzikálu Okno mé lásky v Divadle Broadway proto, aby se nemusela potkávat s herečkou Veronikou Žilkovou, matkou Agáty Hanychové, jež se Soukupem nyní tvoří pár. Podle známé herečky je ale celá kauza pouhou mediální bublinou.

Basiková přiznala kvůli depresím myšlenky na sebevraždu: Prášky budu brát navždy

13. září 2021 16:14

S depresemi se Bára Basiková potýká od dětství. Dvakrát prý pomýšlela i na to, že si vezme život. „Ve chvíli, kdy se dostaví takový pocit, přestáváte vnímat svět kolem sebe. Nevidíte žádný záchytný bod nebo naději,“ přiznala zpěvačka v novém pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Dnes už se s depresemi úspěšně léčí. Zůstanou s ní ale zřejmě napořád.