Které české celebrity se řídí podle karet? Havlové vyšlo, že bude první dámou

V českém šoubyznysu najdeme řadu umělců, kteří se řídí výhradně podle výkladů karet. Bezmezně jim důvěřují a často se na ně obrací. Co jim předpověděly a jak se věštba naplnila?

Michal David –⁠ Karty mu prý nelžou

Vždy, když připravuje nový projekt, vyloží si karty, aby dopředu věděl, zda v něm bude úspěšný, či nikoliv. Jeho teta je známá kartářka Dagmar Kludská, která ho do tajů výkladů zasvětila už jako malého chlapce. „Vím, že karty nelžou, člověk jen musí vědět, jak je poskládat. Když si něco vykládám, tak jen potřebuji vědět, jestli to bude pozitivní, nebo negativní. Většinou se z devadesáti procent strefím,“ prozradil zpěvák.

Dagmar Havlová – Věštba se naplnila

Zní to až neskutečně, ale na začátku devadesátých let jí kartářka Věra Kubísková předpověděla, že ji čeká velká, osudová láska s mužem – politikem, který má významné společenské postavení. Její život se dočká zásadních změn, přeruší hereckou kariéru a vydá se vstříc nové úloze. Tehdy jí nevěřila, ale jak se ukázalo, skutečně se tak stalo. V roce 1997 se stala manželkou prezidenta Václava Havla a první dámou České republiky.

Kateřina Brožová – Všechno se splnilo

Herečka vědmy navštěvuje pouze ve chvílích, kdy prožívá těžké životní chvíle. Karty jí prý vždy ukázaly ten správný směr. „Kartářka mi jednou řekla, že už jsem tu neměla být, ale zůstala jsem, protože mám úkol, a to být tady pro svou dceru. Tohle vědomí mi dodávalo sílu. Jsem rváč a tohle bych doporučila každé ženě, nevzdat to a rvát se za každou cenu,“ sdělila Deníku Kateřina Brožová. Jak zpětně poznala, kartářky se ve svých předpovědích téměř nikdy nezmýlily. „Nechci být konkrétní, ale většinou se všechno splnilo velmi přesně,“ dodala herečka.

Hana Gregorová – Ověřuje si věci, které jsou pro ni důležité

Na Slovensku má dvorního věštce, u kterého nahlíží na svůj budoucí osud a bezmezně mu důvěřuje.  „Většinou si chci ověřit některé věci, které jsou pro mě v dané životní fázi důležité. Zatím mu vyšlo úplně všechno,“ přiznala v rozhovoru pro MF DNES herečka a vdova po Radku Brzobohatém. I ona má k magii velmi blízko. „Občas mívám předtuchy, které se pak naplní. Něco mezi nebem a zemí prostě existuje,“ míní herečka.

Bára Basiková – Kartářky jí ukázaly cestu

Zpěvačka, která příští rok oslaví šedesáté narozeniny, nedá na kartářky dopustit. V životě už jí prý několikrát velmi pomohly a ukázaly cestu. „Už přes dvacet let chodím k Dagmar Kludské, vyhlášené kartářce a astroložce. Vyhledávám ji v situacích, kdy prožívám vnitřní krizi a nevím, jak z toho ven. Ona mi vždycky ukázala to pomyslné světélko na konci tunelu. Předpověděla mi i narození syna v pozdějším věku, což se skutečně stalo. Skoro vždycky měla pravdu,“ přiblížila zpěvačka.

Vendula Pizingerová – Divila se, co všechno jí karty ukázaly

Svěřila se do rukou jedné kartářky, která se ve svých předpovědích téměř nikdy nezmýlila. Když prožívala těžké období, navštěvovala ji pravidelně. Z karet jí vyšlo, že se znovu vdá a bude mít druhé dítě. Všechno se do puntíku vyplnilo. „Moc byste se divili, co všechno mi karty ukázaly,“ prozradila před časem s tajuplným výrazem. Dnes už ale věštby z karet příliš nevyhledává. Je to tím, že je v životě maximálně šťastná a spokojená. S o šestnáct let mladším manželem Josefem Pizingerem se jí před dvěma roky narodil syn Pepíček. Porodila ho ve svých osmačtyřiceti letech.

Tagy: