CNN Prima News bavič

bavič

Výpis příspěvků ke štítku „bavič“

Krampol se ozval z nemocnice: Tvrdí nesmysly, řekl o manažerovi a prozradil, jak se cítí

29. listopadu 2022 17:18

Fanoušci Jiřího Krampola si už o něj zřejmě nemusí dělat starosti. I když je známý herec opět v nemocnici, nejde podle něj o nic vážného. Do nemocnice šel hlavně z preventivních důvodů, řekl v rozhovoru pro web Extra.cz. Promluvil také o některých fámách, které o něm šířil jeho manažer Miloš Schmiedberger. Známý herec popírá, že by se v době nemoci „coural po akcích“. Na své zdraví je prý po loňských komplikacích velmi háklivý.

Zemřel komik Náhlovský. Proslavily ho televizní scénky a fiktivní historie Krušnohorců

7. dubna 2022 18:58

Po krátké těžké nemoci zemřel populární český komik, bavič, herec a spisovatel Josef Alois Náhlovský, bylo mu 72 let. Proslavily ho televizní scénky po boku Josefa Mladého a Karla Šípa, spolupráce s hudební skupinou Fešáci a humoristické teorie o fiktivním národu Krušnohorců. Zprávu o skonu Náhlovského přinesl jako první magazín Sedmička, informaci s odkazem na rodinu následně potvrdila i ČTK.

Za video s Andrejem Babišem jsem zaplaceno nedostal, řekl Kazma pro CNN Prima NEWS

21. května 2020 10:17

V červenci 2012 natočil moderátor a internetový producent Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch video se současným premiérem Andrejem Babišem (ANO). Babiš se tehdy chystal na vstup do politiky a volby do Poslanecké sněmovny. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS po letech Kazma uvedl, že zaplaceno za video tehdy nedostal. V rozhovoru s Marií Bastlovou také uvedl, že žádné žaloby kvůli své tvorbě řešit nemusí. Co plánuje v souvislosti se svým pořadem One Man Show a s pandemií koronaviru, zatím neprozradil.