CNN Prima News Beroun

Beroun

Výpis příspěvků ke štítku „Beroun“

Kvůli zloději stály vlaky v Radotíně. Nefunkční výhybky ohrožovaly bezpečnost provozu

25. ledna 2023 06:22

Kvůli krádeži součástí zabezpečovacího zařízení byl od brzkého rána omezen provoz vlaků přes stanici Praha-Radotín. V důsledku nefunkčnosti výhybek mohly regionální spoje nabírat až čtvrthodinové zpoždění. Některé osobní vlaky na příměstské lince S7 musely České dráhy (ČD) bez náhrady odřeknout, a to v úseku mezi Prahou a Řevnicemi, respektive Prahou a Berounem. Vyplývá to z informací na webu dopravce.

Nejen paní Janu, i další ženy po smrti manželů drtí vysoké ceny energií. Jak z toho ven?

13. ledna 2023 13:48

Příběh ovdovělé paní z Děčína, se kterou dodavatel energií po smrti jejího manžela uzavřel velmi nevýhodnou smlouvu, vyvolal mezi čtenáři a diváky CNN Prima NEWS velký ohlas. Navíc se ukázalo, že seniorů v takové situaci je u nás zjevně víc. Další příběhy jsme točili nedaleko Berouna a Brna. Případ z Děčína už dodavatel plynu i díky zájmu našeho redaktora začal řešit.

Stát chystá v roce 2023 rekordní investice do železnice. Co to bude znamenat pro cestující?

1. ledna 2023 15:35

Cestující na železnici nemají za sebou lehké období. Řada rekonstrukčních prací a výluk pravidelně způsobovaly až hodinová zpoždění. Přestože v novém roce 2023 mnohé z problémů zaniknou, vzhledem k rekordnímu rozpočtu počítá Správa železnic s pořádným stavebním ruchem. Komplikace pocítí především lidé z Prahy.

PRIMA ČESKO KVÍZ: Romantická Toulava, tavící pece a koksovny i sysel obecný

2. září 2022 01:02

Léto je v plném proudu a cesty za dobrodružstvím a zážitky jsou více než vítané. Kdo má smůlu a místo dovolenkování musí trčet v práci, může si v neděli pustit Prima Česko. To poslední nás zavedlo na jihočeskou stezku Toulavu nebo do světa těžebního průmyslu v ostravských Vítkovicích. Na Hadcové stepi u Mohelna jsme číhali na kriticky ohroženého sysla obecného a architektonickou krásou jsme se pokochali na zámku Kozel v západních Čechách. Došlo i na relax a hýčkání při návštěvě Karlových Varů nebo na pořádný dlabanec v berounském Medvědáriu. Co víc si přát? Snad jedině další díl Prima Česka, ten už se chystá na další neděli.