CNN Prima News biatlon

biatlon

Výpis příspěvků ke štítku „biatlon“

Biatlonový šampion vystřelil z pušky v hotelu. Přišel o závod a při rozhovoru se rozplakal

Norský biatlonový tým vyrážel do závěrečného závodu s hromadným startem Světového poháru v biatlonu ve švýcarském Lenzerheide oslabený. Několikanásobný mistr světa a olympijský vítěz z Pekingu Sturla Holm Laegreid nesměl startovat pro porušení bezpečnostních pravidel Mezinárodní biatlonové unie (IBU). Ta ho před závodem diskvalifikovala za to, že při přípravě na hotelu vystřelil z pušky. Detaily o incidentu přinesla norská televize NRK.

Bronzová stíhačka. Biatlonistka Davidová vybojovala v Hochfilzenu druhý cenný kov

Biatlonistka Markéta Davidová skončila třetí ve stíhacím závodu na Světovém poháru v Hochfilzenu a vybojovala druhé stupně vítězů za sebou. Pětadvacetiletá reprezentantka po čtvrtečním sprintu startovala ze druhé příčky, musela na dvě trestná kola, ale uhájila jedenáctou individuální medaili v seriálu a první ze stíhacích závodů. Vyhrála Francouzka Julia Simonová a nadále drží žlutý dres.

Jaroš ke kritické noci Soukalové v Alpách: Pomáhají ruská kamna, prostě musíte přežít

Celkem 20 hodin nebylo o bývalé biatlonistce a nyní moderátorce CNN Prima NEWS Gabriele Soukalové slyšet. Ztratila se při středeční vyjížďce na kole v italských Alpách a musela nevybavená strávit noc uprostřed přírody v mrazivých teplotách. Bohaté zkušenosti s drsnými podmínkami má český horolezec Radek Jaroš, který promluvil o tom, co dělat, když se někdo ztratí podobně jako trojnásobná olympijská medailistka.