bomba

Výpis příspěvků ke štítku „bomba“

Brutální exploze: Rusové usnuli v zákopu. Dron shodil bombu jednomu z nich skoro do klína

22. listopadu 2022 08:44

Rusové se nadále snaží dosáhnout postupu na území centrálního Donbasu. V posledních týdnech se na sociálních sítích objevuje mnoho krvavých záběrů především z okolí Bachmutu, na nichž ukrajinské bezpilotní letouny pomocí bomb masakrují bezmocné okupanty. Velmi činná je v tomto ohledu ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda, která videa svých útoků zveřejňuje na sociální síti. Obzvlášť brutální záběry se na Facebooku objevily začátkem týdne, jejich pravost nelze v době válečného konfliktu nezávisle ověřit.

Rusko přesouvá z Běloruska další zbraně. Expert se obává použití špinavé bomby

19. listopadu 2022 19:51

Rusko tajně přesunulo přes 70 raket protivzdušné obrany z Běloruska na své území, což vyvolalo obavy z další eskalace války na Ukrajině. Informoval o tom britský web The Mirror. Ze strany Moskvy může jít o preventivní opatření založené na obavách z případné odvety Kyjeva za úterní bombardování ukrajinských měst. Experti se rovněž obávají toho, že se Kreml chystá použít takzvanou špinavou bombu.

Brutální záběry z Ukrajiny: Drony zmasakrovaly okupanty. Zničíme je všechny, vzkázal Kyjev

16. listopadu 2022 07:01

V posledních týdnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů z bojů na Ukrajině. Bezpilotní letouny ukrajinské armády často útočí pomocí svrhávání bomb a masakrují tak jednoho ruského vojáka za druhým. O další videa tohoto typu se podělilo zpravodajství tamních ozbrojených sil. Moskvě mimo jiné vzkázalo, že žádný z okupantů se před ukrajinskými obránci neskryje.

Záběry z bojů: Drony u Bachmutu znovu úřadovaly. Krásné sny, vzkázali Ukrajinci Rusům

15. listopadu 2022 04:46

Rusové se nadále snaží dosáhnout postupu na území centrálního Donbasu. V posledních týdnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů především z okolí Bachmutu, na nichž ukrajinské bezpilotní letouny pomocí bomb na okupanty opakovaně útočí. Velmi činná je v tomto ohledu ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda, která videa svých útoků zveřejňuje na sociální síti.

Ranní granát místo kávy. Ukrajinci nenechají Rusy u Bachmutu vydechnout, ukazují záběry

11. listopadu 2022 05:32

Rusové nadále vynakládají až neuvěřitelné úsilí, aby dosáhli postupu na území centrálního Donbasu. Obzvlášť v posledních dnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů z okolí doněckého Bachmutu, na kterých ukrajinské drony masakrují pomocí bomb jednoho okupanta za druhým. Velmi činná je v tomto ohledu ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda. Ruskému agresorovi mimo jiné poslala další ironický vzkaz.

Mrazivá svědectví o útočníkovi z Pardubic: Plánoval ve škole další „bostonský masakr“?

8. listopadu 2022 19:40

Podoba výbušného zařízení sestrojeného maturantem chemické školy v Pardubicích měla inspiraci v bombových útocích v Bostonu v roce 2013. Mechanismus byl téměř identický – tlakový hrnec s hřebíky pro větší devastující účinek. I přesto, že následně spáchal sebevraždu otrávením, musí policie prověřit jeho zájem o teroristické útoky. Jed, po jehož požití zemřel, měl být podle zjištění reportérů CNN Prima NEWS na bázi rtuti.