reklama

bomba

Výpis příspěvků ke štítku „bomba“

OBRAZEM: Radost, smutek i kroje. Co všechno provázelo druhý volební den?

9. října 2021 23:22

Co přinesl druhý volební den? Koalice Spolu, která se skládá z ODS, KDU-ČSL a TOP 09, podle propočtů vyhrála letošní sněmovní volby. Hnutí ANO skončilo druhé před koalicí Pirátů se Starosty. Policisté také prošetřují podezření na obchodování s hlasy. Jedna z komisí je zavolala do volební místnosti, v níž si volič vytrvale odmítal nasadit roušku.

Kupčení s hlasy, hlášená bomba a porušování opatření. Policie měla při volbách napilno

9. října 2021 16:19

Policie při volbách zjistila desítky porušení protiepidemických opatření a má zatím dvě oznámení o možném kupčení s hlasy – ze Slaného a Ostravska. V Brně se zabývala anonymním ohlášením bomby ve volební místnosti, které se však nepotvrdilo. Vyplývá to z vyjádření policie na Twitteru a středočeské krajské policejní mluvčí. Dvoudenní volby do Sněmovny skončily v sobotu ve 14 hodin odpoledne.

Útočníky dopadneme a donutíme zaplatit, hřímá Biden. Evakuace z Kábulu bude pokračovat

26. srpna 2021 23:53

Za teroristickým útokem stojí Islámský stát. Padlí američtí vojáci jsou hrdinové. Tyto výroky pronesl prezident Spojených států Joe Biden v reakci na výbuchy u letiště v hlavním městě Afghánistánu Kábul. Při útoku zemřelo dvanáct amerických vojáků, dalších patnáct utrpělo zranění. „USA viníkům útok neodpustí. Dopadneme je a donutíme je zaplatit,“ prohlásil Biden.

Video zachytilo děsivý výbuch autobusu v centru města. Dva mrtví, ženě exploze utrhla nohy

12. srpna 2021 23:48
Aktualizováno

V centru Voroněže ve čtvrtek explodoval autobus městské hromadné dopravy – zemřeli dva lidé a 20 osob utrpělo zranění. S odvoláním na gubernátora oblasti na jihozápadě evropské části Ruska o tom informují agentury Interfax a TASS. Úřady výbuch vyšetřují, na místě se podle nich nenašly žádné stopy výbušnin, média nejčastěji zmiňují možnou explozi plynové lahve.

reklama