reklama
CNN Prima News bouřka

bouřka

Výpis příspěvků ke štítku „bouřka“

Smrti Jakubka na táboře se dalo zabránit, smutní soused. Policie zahájila trestní stíhání

19. srpna 2021 17:30

V noci z pondělí na úterý došlo v dětském indiánském táboře v okrese slovenských Turčianských Teplic k tragédii. Během bouře doprovázené silným větrem zničila vichřice většinu z deseti stanů. V jednom z nich byl i šestiletý Jakub, na kterého měla spadnout dřevěná konstrukce. Chlapec bohužel svým zraněním podlehl. Policie nyní zahájila trestní stíhání.

Jakubka nám už nic nevrátí. Matka zesnulého chlapce z tábora má jediné přání

18. srpna 2021 17:58

Celé Slovensko v úterý šokovala tragédie, ke které došlo v noci z pondělí na úterý na táboře v obci Turček. Silná bouře zničila šest z deseti indiánských stanů, při pádu jedné z konstrukcí nešťastně zemřel šestiletý Jakub. Dalších sedm dětí se zranilo. Rodině vyjádřili soustrast i přední slovenští politici. Organizátoři tábor předčasně ukončili, matka zesnulého chlapce si ale přála něco jiného.

Detaily neštěstí na táboře, kde zemřel šestiletý chlapec: Děti popsaly, co se stalo

18. srpna 2021 10:29

Tragická nehoda otřásá celým Slovenskem. V dětském táboře v obci Turček v noci na úterý zemřel šestiletý chlapec. Zabít ho údajně měla konstrukce stanu, která spadla během silných bouří. Do nemocnice byly převezeny i další děti, naštěstí jen s lehkými zraněními. V době nehody se v táboře nacházelo asi 80 nezletilých.

Na Děčínsku udeřily silné bouřky. Voda natekla do sklepů, uvěznila i auto pod viaduktem

26. července 2021 20:46

Bouře a déšť zaměstnávají od odpoledne hasiče v Děčíně, kteří za dvě hodiny vyjeli k více než 20 událostem. Voda natekla do sklepů na několika místech ve městě, v ulici U Koupaliště zatopila viadukt. V Boleticích nad Labem, části Děčína, spadly dva stromy na vozovku. Lidé nahlásili také vodu v panelovém domě. Na Twitteru to uvedl mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.

Martina a Gábinu zabil pád stromu, když pomáhali cizím dětem. Zbyl po nich pětiletý syn

21. července 2021 08:41

Tragický příběh z Písecka, který se stal na začátku července, zasáhl mnohé Čechy. Při bouři se manželé Martin a Gábina snažili pomoci dětem, které byly se svými rodiči na cyklovýletě. Poté, co se děti schovaly před bouří do auta, na vůz spadl strom a Martina s Gábinou usmrtil. Zůstal po nich pětiletý syn Bruno, ze kterého se náhle stal sirotek. Jeho strýc proto založil sbírku, v níž lidé přispěli již více než milion korun.

Červencové tropy vystřídá srpnové ochlazení. Další měsíc bude teplotně podprůměrný

20. července 2021 07:27

V úterý bude v Česku polojasno s ojedinělými přeháňkami na severovýchodě a s teplotami až 26 °C. O víkendu mohou teploty vystoupat až nad tropických 30 °C, poté by se ale mělo začít postupně ochlazovat. Následující čtyři týdny budou podle výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) teplotně spíše podprůměrné. Pršet by v porovnání s minulými roky mělo standardně.

Třicet let dřela v Rakousku, aby zvelebila dům. Teď tornádo vše zničilo

26. června 2021 17:24

Do Vídně vyrazila už krátce po sametové revoluci a třicet let pracovala v rakouských špitálech. Když letos konečně odešla do důchodu, těšila se na poklidnou penzi v rekonstruovaném domku, u kterého vybudovala téměř botanickou zahradu. I s jezírkem s okrasnými rybičkami. „Teď je to jedna velká spoušť,“ ukazuje 60letá Marie Kovaříková z Lužic pobořený dům a džungli, kterou tornádo stvořilo na zahradě.

reklama