CNN Prima News čelní srážka

čelní srážka

Výpis příspěvků ke štítku „čelní srážka“

Tragická nehoda na Plzeňsku. Auto přejelo do protisměru, čelní střet nepřežili dva lidé

Na mezinárodní silnici u Holýšova na Plzeňsku se v sobotu odpoledne čelně srazila dvě osobní auta. Na místě zemřeli pětadvacetiletý a třiasedmdesátiletý muž. Jednadvacetiletá žena skončila v bezvědomí ve vážném stavu v nemocnici, uvedli záchranáři. Původně uváděli tři zraněné, úmrtí oznámili až poté, co vyrozuměli rodiny zemřelých.

Tragédie na Slovensku. Řidiči zemřeli kvůli srně, dcera šoféra Adriána sdílela poslední vzkaz

Jediný manévr ukončil dva životy. Když 52letý řidič v pondělí 3. července strhl volant kvůli srně, přejel do opačného směru. Střetu s 57letým Adriánem však již nezabránil. Život otce vyhasl na místě, jeho dcera i přátelé jsou v šoku. Šofér vozu, který fatální srážku způsobil, v nemocnici na Slovensku dlouho bojoval o život, nakonec i on svým zraněním podlehl.

Mimořádně tragická nehoda na Svitavsku. Auta se čelně srazila, zemřeli tři lidé

Při čelní srážce dvou osobních aut u Koclířova na Svitavsku zemřeli v pátek dopoledne tři lidé, další dva se zranili. Frekventovaná silnice I/35 je uzavřena. Na místě zasahují tři posádky záchranářů a dva vrtulníky z Olomouce a Hradce Králové, řekla mluvčí Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Alena Kisiala. V Pardubickém kraji od rána prší.

Při děsivé nehodě na Trnavsku zemřelo dítě. Řidiči skončili po srážce v nemocnici

Tragická nehoda dvou aut si vyžádala život 14letého dítěte. Podle slovenské policie utrpělo při čelní srážce vozidel vážná zranění, kterým na místě podlehlo. Řidiči obou aut skončili v nemocnici. Příčina nehody zůstává neznámá, policisté kvůli odstraňování vraků dočasně uzavřeli silnici a požádali řidiče o opatrnost při řízení.