CNN Prima News český hokej

český hokej

Výpis příspěvků ke štítku „český hokej“

České hokejistky na olympiádě: Na rychlobruslařskou medailistku nezbylo místo

23. prosince 2021 21:34
Aktualizováno

Vůbec poprvé bude mít český hokej na zimních olympijských hrách dvojnásobné zastoupení. Vedle mužské party trenéra Filipa Pešána se v únoru v Pekingu představí i ženský výběr. V článku naleznete vše, co o týmu koučovaném Tomášem Pacinou a jeho účasti pod pěti kruhy potřebujete vědět. A to včetně nominace, která již spatřila světlo světa.

Čeští hokejisté porazili Švédy 4:1. Na turnaji v Rusku ale skončili poslední

20. prosince 2020 11:33

Čeští hokejisté porazili na závěr Channel One Cupu Švédsko 4:1, přesto skončili po prvním bodovém zisku na posledním čtvrtém místě. Švédové sice v Moskvě vedli od 13. minuty po brance Jonatana Berggrena v přesilové hře pěti proti třem, ale ve druhé třetině otočili výsledek Radan Lenc, debutující Matěj Blümel a obránce Daniel Gazda. Výsledek dovršil v 56. minutě další bek Pavel Pýcha. Švédové ztratili naději na turnajové prvenství.

Zhoubný nádor na srdci. Nejtěžší zápas života rozehrál hokejista Ondřej Buchtela

6. června 2020 22:38

„Nejdříve se mi to psát nechtělo, zvlášť sem na Instagram, ale po pár dnech přemýšlení jsem si řekl že by se to stejně zjistilo a pravda by vyjela na povrch. Důvodem proč teď netrénuji, nejsem aktivní na sociálních sítích a nevycházím z domu a když už tak jen na vozíku je RAKOVINA... lékaři mi diagnostikovali zhoubný nádor na srdci,“ napsal Ondřej Buchtela svým přátelům a fanouškům.