reklama
CNN Prima News český kamion

český kamion

Výpis příspěvků ke štítku „český kamion“

Český řidič kamionu se po riskantní jízdě ve Francii zhroutil. Firmě chodí výhrůžky

10. prosince 2020 18:45

Francouzská policie už kontaktovala vedení české společnosti Valatrans, jejíž řidič ve Francii předvedl nebezpečný manévr. V místech, kde se to nesmí, předjížděl a ohrozil několik aut. Spolumajitel společnosti Jaroslav Vala CNN Prima NEWS popsal, že s pětapadesátiletým řidičem mluvil. Ten svého počínání lituje a údajně se psychicky zhroutil. Riskoval prý ale proto, že byl pod časovým tlakem blížící se povinné přestávky.

Český kamion se proháněl po Francii v protisměru. Mohl to být smrťák, míní Budský

5. prosince 2020 15:52

Na sociálních sítích se rozšířilo video, které zachycuje český kamion firmy VALATRANS, jak vjede do protisměru a drží se v něm několik set metrů. Nejprve se zdá, že chce řidič předjet jiný kamion, jehož kamera celý incident natočila. Český řidič ale pokračuje v jízdě v protisměru ještě několik set metrů bez sebemenší snahy zařadit se zpátky.

Slovensko bylo mou vysněnou zemí: V podvozku českého kamionu se ukrývali migranti

29. srpna 2020 10:53

V podvozku českého kamionu, který vezl kukuřici, se ukrývali dva migranti. Objevili je v pátek odpoledne při náhodné kontrole policisté ve slovenské Kalné nad Hronom. Dva mladíci bez dokladů tvrdili, že jsou z Maroka a Tunisu. Pro jednoho z nich bylo prý Slovensko vysněnou krajinou už od dětství. Český řidič, který vezl kukuřici z Maďarska, o migrantech nevěděl.

reklama