reklama
CNN Prima News chalupa

chalupa

Výpis příspěvků ke štítku „chalupa“

Babiš se vysmál opozici za její plán rozvolnění. Je to tabulka s dětinskými názvy, říká

25. března 2021 17:37

„Musím se smát, to snad opozice nemyslí vážně.“ Těmito slovy okomentoval premiér Andrej Babiš v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS tabulku k rozvolnění opatření, kterou vytvořila koalice Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL). Nazvala ji „Zpět do normálního života“. Podle premiéra je to tabulka s dětinskými názvy a opoziční blok pod vedením Petra Fialy a spol. nemá nic konkrétního. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) slíbil, že vláda svůj plán rozvolnění představí do Velikonoc.

Na chatu už příští týden? Vláda bez opozice nouzový stav neprodlouží, přiznal Babiš

25. března 2021 09:46

„Když opozice nouzový stav neschválí, neprodloužíme ho,“ řekl v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS premiér Andrej Babiš. Podle něj je nouzový stav důležitý jen kvůli zákazu pohybu mezi okresy a vycházení večer. Babiš také připustil, že se zamyslí nad možností, že by lidé mohli na chaty již příští týden. Lockdown podle něj funguje a situace v Česku se zlepšuje.

Chatu na víkend si pronajmout můžete, říká právník. Dostálová mluví o ohýbání pravidel

1. února 2021 21:14

I když jsou skiareály a víceméně i hotely zavřené, u Čechů roste chuť po dovolené na horách. Občané, kteří nemají vlastní chalupy, se tak snaží na internetu vyjednat víkendový pronájem. Jenže to je podle ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové (za ANO) ohýbání protikoronavirových pravidel. Šéfka resortu proto pohrozila zpřísněním restrikcí.

reklama