CNN Prima News chalupa

chalupa

Výpis příspěvků ke štítku „chalupa“

Petra Janů se na chalupě zranila. Vypadám jak po zápase MMA, přiznala a zrušila část koncertů

8. září 2022 15:43

Petra Janů má za sebou nepříjemný zážitek. Při venčení svého psa Bobíka se jí zvíře zamotalo pod nohy a zpěvačka upadla obličejem na tvrdý asfalt. Incident se naštěstí obešel bez vážnějšího úrazu. Přesto musela zpěvačka zrušit své nejbližší koncerty. Jak sama na sociálních sítích přiznala, její tvář vypadá jak po zápase MMA

Svědek z hořící Mezné: Z nebe pršely jiskry, shořel dům vedle mého penzionu

26. července 2022 18:42

Roman Pluháček vlastní v obci Mezná v srdci Českého Švýcarska tři penziony. „Oheň zničil rekreační chalupu stojící jen deset metrů od jednoho z nich – Na Vyhlídce,“ líčí dramatický požár v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. „Naše objekty zatím stojí,“ informuje v úterý po poledni. „Plameny do vesnice nepřicházely jako souvislý požár. Z nebe doslova pršely jiskry, které přinášel vítr, a ty zapalovaly jen určité objekty,“ popisuje největší letošní požár v Česku.

Sledujte Hlavní zprávy: Sehnat chalupu bylo ještě nedávno nemožné. Teď ceny klesají

24. července 2022 18:36

Češi se začali zbavovat chat a chalup. Podle jednoho z realitních portálů se nabídka rekreačních objektů meziročně zvýšila o třicet procent. Během pandemie přitom lidé tyto nemovitosti skupovali ve velkém a sehnat chalupu bylo téměř nemožné. Nejen o tom budou Hlavní zprávy, které můžete sledovat na Primě a CNN Prima NEWS od 18:55.

Děsivá zpověď vražedkyně z Českolipska: Manželovi jsem odřezala nohy. Radost mi to nedělalo

18. července 2022 20:15

Žena, která loni na Českolipsku zabila svého manžela a jeho tělo následně rozřezala a spálila, má ve vězení skončit na dvanáct let. Ve věku 76 let a s viditelně špatným fyzickým i psychickým stavem to ale pro ni prakticky znamená trest doživotí. Reportérovi CNN Prima NEWS se zpovídala před začátkem procesu, na který dorazila maskovaná – s hlavou zahalenou v šátku a s rouškou na obličeji. Sotva chodila, do soudní síně jí museli pomáhat příslušníci justiční stráže.

Síkela a poslanci hájí úsporný tarif. Proč ale není příspěvek vyšší a kdo na něj nedosáhne?

14. července 2022 21:00

Domácnosti by mohly mít topnou sezónu levnější až o 16 tisíc korun. Po měsících příprav prošel poslaneckou sněmovnou návrh, který vládě umožní zavést úsporný energetický tarif pro domácnosti. Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za STAN) obhajoval svá opatření před zákonodárci, přesnou výši příspěvku a další podrobnosti ale doprovázelo několik nejasností. Jak je to s maximální částkou pomoci a s lidmi s trvalým bydlištěm na chalupách?