CNN Prima News chlapec

chlapec

Výpis příspěvků ke štítku „chlapec“

Ukrajinský chlapec v Praze utekl babičce, hledala ho policie. Skončil v nemocnici

5. prosince 2022 23:07
Aktualizováno

Pražští policisté pátrali v režimu Dítě v ohrožení po 14letém chlapci, který utekl babičce při návštěvě obchodního centra v Praze 10. Domů se sám nevrátil a nedal o sobě vědět, proto se muži zákona obrátili s prosbou o pomoc při pátrání na veřejnost. Chlapec je autista a epileptik, který musí brát léky. Po půlnoci policie na Twitteru uvedla, že se pohřešovaného podařilo najít.

Na Černém Mostě se střílelo. Zraněný je 13letý chlapec, policie zadržela jednoho muže

1. listopadu 2022 13:29
Aktualizováno

Třináctiletý chlapec byl v úterý postřelen v parku na Černém Mostě v Praze 9, případ vyšetřují kriminalisté. Podle svědků zřejmě někdo střílel na skupinu dětí vzduchovkou, zraněný chlapec zůstal při vědomí, nebyl v ohrožení života. Policisté na místě nalezli několik zbraní, které zajistil pyrotechnik, a zadrželi dva muže. Jednoho z nich později propustili, druhý zůstává zadržený, uvedli na Twitteru.

Zdravý a zabalený v červeném ručníku. Do vinohradského babyboxu poprvé odložili chlapečka

12. října 2022 11:15

Do babyboxu ve vinohradské nemocnici v Praze ve středu ráno někdo odložil novorozeného chlapce. Podle zdravotníků byl na první pohled zdravý, sdělil zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess. Chlapec dostal jméno Dan – je letošním čtrnáctým dítětem odloženým do některé ze schránek v Česku a 245. miminkem za dobu jejich existence. Ve vinohradské schránce je prvním chlapcem.

V pardubickém babyboxu našli chlapečka v potrhaném oblečení. Pojmenovali ho po králi

18. září 2022 10:04

Do pardubického babyboxu v neděli ráno někdo odložil novorozeného chlapečka. Podle lékařky bylo dítě na první pohled zdravé, pupečník mělo ošetřený gumičkou do vlasů a na sobě lehce potrhané oblečení. Dostal jméno Karel, mimo jiné na počest britského krále Karla III. Jedná se o jedenácté děťátko odložené do pardubického babyboxu.