CNN Prima News chodec

chodec

Výpis příspěvků ke štítku „chodec“

Dva Poláci si to namířili po D1 pěšky do Brna. Poberte je, volal překvapený řidič policistům

20. listopadu 2022 08:56

Řidiče na dálnicích občas překvapí ledacos. Chodce nebo cyklisty v provozu ale člověk obvykle nečeká. Přesto v Česku k takovým případům dochází. Naposledy museli policisté řešit dva polsky mluvící turisty. Ti se pěšky po dálnici D1 vypravili do Brna. Výjimkou nejsou ani cyklisté, kteří si dálnici pletou s cyklostezkou.

Další děsivá nehoda na Slovensku: Opilý řidič sjel na chodník. Smetl maminku se dvěma dětmi

5. října 2022 20:03

Na Slovensku došlo ve středu odpoledne k další vážné nehodě, kdy řidič vyjel ze silnice a srazil hned několik chodců. Tentokrát v Čadci 37letý muž vjel s autem na chodník, kde smetl ženu se dvěma malými dětmi. Všichni čtyři účastníci nehody skončili v nemocnici. Slovenská policie provedla šoférovi dechovou zkoušku, při které nadýchal téměř 1,8 promile. Jak vážně byly zraněné děti a žena, zatím není zřejmé.

Boj o život na Rozvadovské spojce. Chodec vběhl pod sanitku převážející miminko v inkubátoru

17. srpna 2022 18:28

K hrozivé nehodě došlo ve středu odpoledne na Rozvadovské spojce u nájezdu do ulice Bucharova. Sanitce soukromého dopravce vběhl pod kola chodec. Ve voze záchranáři převáželi měsíc staré miminko v inkubátoru. Muž utrpěl těžká poranění nohou a hlavy. Dítěti a záchranářům se jako zázrakem nic nestalo. Všichni byli následně převezeni na vyšetření do nemocnice.