reklama
CNN Prima News chodec

chodec

Výpis příspěvků ke štítku „chodec“

Řidič, který v Praze srazil mladého muže a ujel, se přihlásil na policii. Chodec zemřel

3. listopadu 2021 08:45

Policii se přihlásil dvacetiletý muž, který v úterý večer v centru Prahy v Ječné ulici srazil chodce a od nehody ujel. Chodec zraněním podlehl. Policisté ještě večer našli jeho vozidlo, následně se řidič přišel sám přihlásit. Přiznal se, že auto v době nehody řídil, uvedla ve středu policie na Twitteru. Případem se zabývají kriminalisté pro podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci.

Policisté našli auto, které v Plzni srazilo při couvání chodce. Hledají řidiče, jenž ujel

15. října 2021 15:23

Policisté jsou o krok blíž k objasnění pondělní vážné dopravní nehody, která se stala v jedné z plzeňských ulic. Řidič tam při couvání srazil ve vysoké rychlosti chodce. Místo poskytnutí první pomoci se vážně zraněného muže snažil ze silnice odvléct a z místa nehody ujel. Policisté už zajistili auto, které chodce srazilo. Řidiče ale stále nemají.

Auto srazilo na přechodu v Holešovicích dva muže. Oba skončili se zraněními v nemocnici

26. září 2021 11:11

V pražských Holešovicích srazilo v sobotu večer osobní auto na přechodu pro chodce dva muže. Oba byli zraněni, z toho jeden velmi vážně. Policie okolnosti nehody vyšetřuje. Dechová zkouška u méně zraněného prokázala přes promile alkoholu, u druhého ji nebylo možné vzhledem k jeho stavu provést, čeká se nyní na výsledky z vzorku krve odebrané v nemocnici. U řidiče auta se alkohol neprokázal, řekl v neděli policejní mluvčí Jan Daněk.

Roste riziko střetů tramvají s automobily i chodci. Důvodem je větší provoz ve městech

21. června 2020 14:39

Riziko střetů tramvají s automobily nebo chodci v posledních letech neustále roste. Důvodem je především stoupající intenzita provozu ve velkých českých městech a také hustější síť městské hromadné dopravy. Loni se podle statistik stalo takových nehod 2 730, zemřelo při nich sedm lidí. Za posledních pět let se počet střetů zvýšil o 12 procent. Pro řidiče aut bývají tyto střety často fatální. Upozornila na to asociace Záchranný kruh.

reklama