reklama
CNN Prima News Chodov

Chodov

Výpis příspěvků ke štítku „Chodov“

Hodinové čekání na očkování pokračuje. Nejdelší fronta zájemců je na hlavním nádraží

21. listopadu 2021 15:22

Zvýšený zájem o očkování proti covidu v největších pražských centrech bez registrace pokračoval po sobotním náporu také v neděli. Nejdelší byla fronta na jednodávkovou vakcínu Janssen v očkovacím místě ve vestibulu hlavního nádraží. Pracovník ostrahy na nádraží podobně jako v sobotu odhadl čekací dobu na několik hodin, čekajících lidí bylo po poledni jen nepatrně méně než v sobotu. Velkou část tvořili cizinci.

Dobrovolně bych si to píchnout nedal, systém mě donutil. Lidé na vakcínu čekají hodiny

20. listopadu 2021 13:32

V pražských očkovacích centrech bez registrace v obchodním centru Westfield Chodov a na hlavním nádraží se tvoří dlouhé fronty. Jeden ze zaměstnanců očkovacího centra na Chodově před polednem řekl, že čekací doba na vakcínu proti covidu je minimálně hodinu a půl a zájem je dosud největší, co zažil. Pracovník ostrahy na nádraží odhadl dobu čekání až na několik hodin. Lidé v obou frontách se vesměs shodují, že je k očkování přinutily okolnosti, hlavně zpřísnění opatření.

Policie pátrá po muži, který ukradl v metru psa. Zvíře se našlo po čtyřech dnech zubožené

8. listopadu 2021 14:11

Pražští policisté hledají muže, který koncem srpna v metru odcizil spícímu cestujícímu psa. Zvíře se našlo po čtyřech dnech v zuboženém stavu v Riegrových sadech, uvedla v pondělí mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová. Policie také zveřejnila video z kamerových záznamů, na kterém je vidět muž odvádějící psa a jeho dva společníci.

Fotky à la Pobřežní hlídka trápí strážníky v Chodově. Zvědavci zbytečně spouští poplach

7. srpna 2021 17:18

Český a dost možná i evropský unikát. Na veřejném koupališti v Chodově na Sokolovsku hlídají návštěvníky dvě SOS stanice. Kromě lékárničky disponují také defibrilátorem, k záchraně tonoucích pak házecím lanem a plovákem známým z Pobřežní hlídky. Právě ten ale láká nenechavce, kteří se s ním fotí a nevědomky tak spouštějí poplach.

Na hlaváku se očkuje už roky, utahují si lidé z vakcinačního centra na pražském nádraží

12. července 2021 23:43

Lidé si na sociálních sítích dělají legraci z dvou nově otevřených očkovacích stanovišť, která fungují bez nutnosti registrace. Ta se nacházejí na pražském hlavním nádraží a v obchodním centru Westfield na Chodově. Terčem posměchu je ne zrovna dobrá pověst okolí hlavního nádraží i hodnotné ceny, které mohou zájemci o očkování vyhrát.

Řidička, která v neděli pod vlivem alkoholu zabila policistu, si vyslechla obvinění

10. července 2020 13:47
Aktualizováno

Policie propustila na svobodu řidičku, která v neděli večer pod vlivem alkoholu a drog způsobila dopravní nehodu. Při srážce dvou vozidel zemřel policista, nehoda se vyšetřuje jako usmrcení z nedbalosti. Podle pražského státního zastupitelství neexistují důvody pro to, aby podezřelá musela jít do vazby. Žena je obviněná ze tří trestných činů.

reklama