CNN Prima News Chodov

Chodov

Výpis příspěvků ke štítku „Chodov“

Sledujte ZÁZNAM: Mimořádný brífink Andreje Babiše. Co lidem pár dní před volbami vzkáže?

24. ledna 2023 13:00

Prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO) svolal novináře na mimořádný tiskový brífink, který se uskuteční v úterý od 14:00 na pražském Chodově. Na podobné tiskové konferenci v sobotu sdělil, že jeho ženě Monice přišla obálka s ostrým nábojem. Co bývalý premiér oznámí, můžete sledovat živě v tomto článku i na CNN Prima NEWS.

Neuvěřitelná příčina požáru supermarketu v Chodově. Zapálil ho mladík kvůli telefonu v košíku

9. listopadu 2022 13:00

Západočeští kriminalisté obvinili kvůli devastujícímu požáru supermarketu v Chodově na Sokolovsku teprve osmnáctiletého mladíka. Požár prodejnu v neděli brzy ráno do základů zničil, škoda je skoro padesát miliónů korun. Policisté muže stíhají na svobodě. Požár měl totiž založit neúmyslně. Navíc díky souhře jen těžko uvěřitelných okolností.

V Chodově na Sokolovsku shořela prodejna Penny Market. Plameny poškodily i zaparkovaná auta

6. listopadu 2022 08:35
Aktualizováno

Rozsáhlý požár zachvátil v neděli obchod Penny Market v Chodově na Sokolovsku. Hořet začalo brzo ráno, před otevřením obchodu. Hasiči na místo původně vyslali 12 jednotek, nyní už obchod nehoří plamenem, oheň ho ale prakticky celý zničil, řekl mluvčí karlovarských krajských hasičů Martin Kasal.

Češi se vracejí k zahradničení, města budují nové kolonie. Někdo ryje a sází i v zahraničí

10. července 2022 08:44

Zahrádky se stávají nedostatkovým zbožím, Češi totiž znovu objevují jejich kouzlo. Poptávka po kusu vlastnoručně obdělávané země u nás už několik let roste. Města proto rozšiřují zahrádkářské kolonie. Některé milovníky zahradničení jejich koníček dokonce táhne i za hranice. Stojí za tím covid i rostoucí ceny potravin.