reklama

Charlotte Gottová v roli Dary Rollins. S tátou si zazpívala Zvonky štěstí

Ivana Gottová potěšila příznivce svého zesnulého manžela Karla Gotta. Na sociálních sítích zveřejnila video z roku 2018, na kterém si Zlatý Slavík zazpíval hit Zvonky štěstí se svojí dcerou Charlottkou. Pozval ji na pódium jako hosta při vystoupení v Ružomberku.

reklama

„Den před Štědrým večerem vás chci potěšit mým amatérským videem z prosince 2018, kdy Karel vystupoval v Ružomberku. Jako jednoho z hostů si přizval na píseň Zvonky štěstí také naši Charlottku. Přimhuřte oči, prosím, není to dokonalé, ale PRO RADOST v tomto vánočním čase,“ napsala k videu na sociálních sítích Ivana Gottová.

Téměř polovina videa je ze zkoušky na tehdejší vystoupení, kde Gott do Charlottiny pasáže, kterou původně zpívala mladičká Darinka Rolincová, jemně brouká a jeho dcera ho roztomile napomene, aby to nedělal. Konec videa je pak už ze samotného vystoupení. „Snad vás náš sestřih ze zkoušky i večerního vystoupení zahřeje u srdce,“ dodala Ivana.

Fanoušky ale také znovu navnadila na stále odkládané promítání dokumentu Karel, ve kterém by se měly objevit profesionální záběry Olgy Špátové i z tohoto vystoupení. Film by se měl do kin konečně dostat 13. května 2021.

Charlottka nepochybně zdědila talent po svém otci, což také dokazuje jejich společná píseň Srdce nehasnou z roku 2019, která se pár dní po slavíkově smrti stala naprostým hitem. Tuto píseň pro Gotta a jeho třetí dceru napsal Richard Krajčo, který je rovněž autorem písně Vánoční, kterou naopak zpívá Krajčova kapela Kryštof s Karlem Gottem. Ta byla světu představena teprve nedávno.

Legendární hit Zvonky štěstí poprvé zazněl roku 1984. Pro Karla Gotta a dvanáctiletou Darinku Rolincovou ji napsal Zdeněk Rytíř a hudbu k ní vytvořil Jiří Zmožek. Skladbu o rok později dvojice přezpívala také do němčiny a bodovala nejen v Československu, ale i v Německu a Rakousku. Tato píseň je velmi oblíbená dodnes.

Tagy:
Běloruský expert: Je to politická vražda, Lukašenko rozšířil svůj teror do zahraničí
Rozhovor

Běloruský expert: Je to politická vražda, Lukašenko rozšířil svůj teror do zahraničí

V ukrajinském Kyjevě bylo nalezeno tělo běloruského aktivisty Vitala Šyšova. Úřady prověří všechny verze úmrtí, včetně pokusu zamaskovat vraždu jako sebevraždu. Šyšov byl po emigraci z Běloruska šéfem nevládní organizace Běloruský dům na Ukrajině, která pomáhá uprchlým Bělorusům hledat ubytování, práci a poskytuje jim právní poradenství. CNN Prima News mluvila s běloruským politologem žijícím v Polsku Pavelem Usovem. Ten je přesvědčen, že šlo o politickou vraždu.

Ekonom: Dva dny volna mohou být pro firmy likvidační. Rozdávání aut by bylo levnější

Premiér Andrej Babiš (ANO) nabádá firmy, aby svým zaměstnancům, kteří se nechají očkovat proti covidu, daly dva dny volna. Podle ekonoma Lukáše Kovandy se však jedná o příliš drahý špás. „S experty to nikdo nekonzultoval. Za mě je to příliš drahé opatření, které bude stát hodně peněz. Kdybychom v očkovací loterii rozdávali automobily, tak to bude daleko levnější,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Když fotbalistům během dovolené chutná. Neymar překvapil fanoušky svým břichem

Náročná sezona se mu protáhla skrze mistrovství Jižní Ameriky s názvem Copa América až do července. Až pak mohla superstar klubu Paris Saint-Germain vyrazit na dovolenou, kterou strávila s přáteli na španělském ostrově Ibiza. Z ní se na internetu objevily fotky, které odhalují, že Brazilec není v nejlepší fyzické formě. Fanoušci se do něj kvůli tomu trefují, stejně jako před pár týdny do jeho krajana a fotbalisty Arsenalu Williana.

reklama

Domácí zpravodajství

Nové seriály i programové schéma. Prima odstartovala Hvězdnou sezónu ve velkém stylu

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala opravdu hvězdný program. Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití, neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou. Sezónu zahájila ve velkém stylu speciální tiskovou konferencí.

Odložené výlety i samotka pro nakažené. Školy dostaly doporučení na nový školní rok

Celý uplynulý školní rok byl zcela odlišný od těch, na které jsou žáci zvyklí. Pandemie koronaviru způsobila studentům všech úrovní vleklé těžkosti. Řada z nich si dlouhé měsíce musela vystačit s domácí výukou. A když už se dostali do lavic, tak za velmi přísných podmínek jako je nepřetržité nošení roušek a respirátorů či povinnost nechat se testovat. Stejně tak trpěli i učitelé. Jak bude vypadat nadcházející školní rok?

Znepokojivý průzkum: Očkovaní senioři mají po půl roce jen minimum protilátek

Po půl roce od očkování proti koronaviru má podle předběžných výsledků výzkumu až 60 procent seniorů výrazně nižší nebo žádné množství protilátek. V tiskové zprávě to uvedla společnost Podané ruce, která analýzu provedla na více než 620 lidech. Podle ní bude v brzké době potřeba přeočkování třetí dávkou zranitelných skupin a také bude nutné navýšit kapacity preventivního testování pracovníků i klientů v sociálních službách.

reklama