reklama

Charlotte Gottová v roli Dary Rollins. S tátou si zazpívala Zvonky štěstí

Ivana Gottová potěšila příznivce svého zesnulého manžela Karla Gotta. Na sociálních sítích zveřejnila video z roku 2018, na kterém si Zlatý Slavík zazpíval hit Zvonky štěstí se svojí dcerou Charlottkou. Pozval ji na pódium jako hosta při vystoupení v Ružomberku.

reklama

„Den před Štědrým večerem vás chci potěšit mým amatérským videem z prosince 2018, kdy Karel vystupoval v Ružomberku. Jako jednoho z hostů si přizval na píseň Zvonky štěstí také naši Charlottku. Přimhuřte oči, prosím, není to dokonalé, ale PRO RADOST v tomto vánočním čase,“ napsala k videu na sociálních sítích Ivana Gottová.

K tématu

Téměř polovina videa je ze zkoušky na tehdejší vystoupení, kde Gott do Charlottiny pasáže, kterou původně zpívala mladičká Darinka Rolincová, jemně brouká a jeho dcera ho roztomile napomene, aby to nedělal. Konec videa je pak už ze samotného vystoupení. „Snad vás náš sestřih ze zkoušky i večerního vystoupení zahřeje u srdce,“ dodala Ivana.

Fanoušky ale také znovu navnadila na stále odkládané promítání dokumentu Karel, ve kterém by se měly objevit profesionální záběry Olgy Špátové i z tohoto vystoupení. Film by se měl do kin konečně dostat 13. května 2021.

Charlottka nepochybně zdědila talent po svém otci, což také dokazuje jejich společná píseň Srdce nehasnou z roku 2019, která se pár dní po slavíkově smrti stala naprostým hitem. Tuto píseň pro Gotta a jeho třetí dceru napsal Richard Krajčo, který je rovněž autorem písně Vánoční, kterou naopak zpívá Krajčova kapela Kryštof s Karlem Gottem. Ta byla světu představena teprve nedávno.

Legendární hit Zvonky štěstí poprvé zazněl roku 1984. Pro Karla Gotta a dvanáctiletou Darinku Rolincovou ji napsal Zdeněk Rytíř a hudbu k ní vytvořil Jiří Zmožek. Skladbu o rok později dvojice přezpívala také do němčiny a bodovala nejen v Československu, ale i v Německu a Rakousku. Tato píseň je velmi oblíbená dodnes.

K tématu

Tagy: Karel Gott Vánoce Dara Rolins Charlotte Gottová Zvonky štěstí

Další hlavní zprávy

Reportáž

Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken

Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken

Poslední z vlajkových lodí těžkého průmyslu v Ostravě nabírá vodu. Napřed šly ke dnu ostravské uhelné doly, po nich se začaly potápět Vítkovické železárny a nyní už teče i do oceláren Liberty Ostrava (dříve ArcelorMittal a Nová huť), které zaměstnávají přes 6 tisíc lidí. Všechny odborové organizace působící v ocelárně nyní vyhlásily stávkovou pohotovost, proto v pátek 16. dubna přijel rozbouřenou huť uklidnit i premiér Andrej Babiš.

Politika

Sledujte ŽIVĚ: Maláčová se sešla se Zemanem. Jak to bude s důchody či kurzarbeitem?

Sledujte ŽIVĚ: Maláčová se sešla se Zemanem. Jak to bude s důchody či kurzarbeitem?

Prezident Miloš Zeman a jeho expertní tým se v sobotu na zámku v Lánech sešli s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou (ČSSD). Mezi témata by mohla kromě otázek spojených s epidemií koronaviru patřit reforma důchodů či prosazení takzvaného kurzarbeitu, který Sněmovna tento týden poslala do závěrečného kola schvalování. Sledujte tiskovou konferenci ministryně práce, která začne ve 13 hodin, živě v tomto článku.

Kdykoliv mohou začít krvácet. Život hemofilikům usnadňuje moderní léčba
Kdo převezme PPF? Těžko říct, Kellner asi závěť neměl, myslí si jeho spolupracovník
reklama
reklama
Ukrajina hrozí útokem na „provokující“ lodě ruské rozvědky. V Donbasu se střílí

Rusko

Domácí zpravodajství

Smejkal: Středoškoláci se vrátí v květnu. V červnu povolíme zahrádky a venkovní koncerty
Kultura se řítí do propasti. Zaorálek svými výroky připomíná Jakeše, říká houslista Šporcl
Český úspěch: Vědci z Liberce odhalili nový lék na covid. Jde o tenký papírek
Další články
reklama
reklama