reklama

Jsou Vánoce, zpívá Karel Gott na nově zveřejněném videu. Fanoušci jsou dojatí

Vdova po Karlu Gottovi se v předvánoční čas rozhodla udělat radost všem jeho příznivcům a na sociální sítě v úterý umístila velmi emotivní video. Mistr na něm s úsměvem a humorem sobě vlastním oglosoval vánoční písničku s kapelou Kryštof.

reklama

Karel Gott na videu názorně ukazuje, jak se správně zpívá refrén písně Vánoční, kterou s Richardem Krajčem nahrál už před dvěma lety, ale zveřejněna byla až letos v listopadu, rok po Mistrově smrti. „Jsou Vánoce, jsou Vánoce, jsou Vánoce,“ pěje Gott svým osobitým stylem a dodává: „Takhle se to musí zpívat“.

Takhle se to musí zpívat... 😉 Vám všem pro radost a potěšení. ❤️ Přeji krásný adventní čas. 🙏🕯🙏 Ivana

Posted by Karel Gott on Tuesday, December 1, 2020

Nově zveřejněné video doslova nadchlo Mistrovy fanoušky. „Krásné vzpomínky, které navždy zůstanou díky nádherným písním v našich srdcích. Pro ty, co jej obdivovali, byl jeden z mála, který dokázal svou hudbou, šarmem, laskavostí, věrný svým fanouškům spojit několik generací. Krásné vánoční svátky plné klidu, pohody, a hlavně zdravíčka celé rodině,“ napsala pod příspěvek uživatelka Jana Burneková. „Ivanko, ze srdce děkujeme....Vám i dcerkám krásný láskyplný adventní čas,“ přidala se další. „To dobro v očích.... chybí tady pan ČLOVĚK, UMĚLEC,“ zní další z mnoha příspěvků.

Píseň Vánoční měla zaznít také na dvou vyprodaných prosincových koncertech kapely Kryštof v pražské O2 areně. Kvůli aktuálním koronavirovým opatřením byly ale oba termíny přeloženy na příští rok.

Tagy:

Hlavní zprávy

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket
Liberecký kraj

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

Mráz a teploty pod nulou koncem týdne vystřídá oteplení. Přetrvá až do vánočních svátků?

Česko čeká tento týden zimní počasí, bude mrznout i sněžit. V dalších týdnech včetně vánočních svátků se ale zřejmě mírně oteplí. Maximální teploty se v tomto týdnu budou pohybovat kolem nuly a noční minimální teploty většinou kolem minus čtyř stupňů Celsia. Při malé oblačnosti a sněhu pak budou teploty klesat ještě níže. Na Facebooku to uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Když Sověty chtěli zbít maďarští fanoušci. 65 let od Melbournské krvavé lázně

O sovětské okupaci své země se dozvěděli při cestě do Austrálie na letní olympijské hry. Obhajoba olympijského zlata se tak pro maďarské vodní pólisty stala symbolem boje za čest svého národa. 6. prosinec 1956 se tučným písmem zapsal do olympijské i politické historie. Pojďme si připomenout příběh „Melbournské krvavé lázně“, kdy voda v olympijském bazéně zčervenala a fanoušci Maďarska chtěli zmlátit sovětské sportovce.

reklama

Domácí zpravodajství

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

Vražda na Kroměřížsku: Žena měla ubodat známého, čin pak sama nahlásila policii

Kriminalisté se od pátečního večera zabývají případem vraždy, která se podle vyšetřovatelů stala v jedné z obcí poblíž Holešova na Kroměřížsku. Třiačtyřicetiletá žena z Olomoucka tam několikrát bodla nožem známého, který útok nepřežil, uvedl v pondělní tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš. Kriminalisté ženu obvinili z vraždy, hrozí jí až 20 let vězení. Stíhaná skončila ve vazbě.

reklama