reklama

Jsou Vánoce, zpívá Karel Gott na nově zveřejněném videu. Fanoušci jsou dojatí

Vdova po Karlu Gottovi se v předvánoční čas rozhodla udělat radost všem jeho příznivcům a na sociální sítě v úterý umístila velmi emotivní video. Mistr na něm s úsměvem a humorem sobě vlastním oglosoval vánoční písničku s kapelou Kryštof.

reklama

Karel Gott na videu názorně ukazuje, jak se správně zpívá refrén písně Vánoční, kterou s Richardem Krajčem nahrál už před dvěma lety, ale zveřejněna byla až letos v listopadu, rok po Mistrově smrti. „Jsou Vánoce, jsou Vánoce, jsou Vánoce,“ pěje Gott svým osobitým stylem a dodává: „Takhle se to musí zpívat“.

Takhle se to musí zpívat... 😉 Vám všem pro radost a potěšení. ❤️ Přeji krásný adventní čas. 🙏🕯🙏 Ivana

Posted by Karel Gott on Tuesday, December 1, 2020

Nově zveřejněné video doslova nadchlo Mistrovy fanoušky. „Krásné vzpomínky, které navždy zůstanou díky nádherným písním v našich srdcích. Pro ty, co jej obdivovali, byl jeden z mála, který dokázal svou hudbou, šarmem, laskavostí, věrný svým fanouškům spojit několik generací. Krásné vánoční svátky plné klidu, pohody, a hlavně zdravíčka celé rodině,“ napsala pod příspěvek uživatelka Jana Burneková. „Ivanko, ze srdce děkujeme....Vám i dcerkám krásný láskyplný adventní čas,“ přidala se další. „To dobro v očích.... chybí tady pan ČLOVĚK, UMĚLEC,“ zní další z mnoha příspěvků.

Píseň Vánoční měla zaznít také na dvou vyprodaných prosincových koncertech kapely Kryštof v pražské O2 areně. Kvůli aktuálním koronavirovým opatřením byly ale oba termíny přeloženy na příští rok.

K tématu

Tagy: Karel Gott Vánoce Richard Krajčo Kryštof

Další hlavní zprávy

Jan Hamáček

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři

Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček působí jako naprostý zoufalec, který už ztratil i respekt a důvěru už policistů, míní analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Podobně hovoří i komentátor MF DNES Miroslav Korecký, podle kterého byl Hamáčkův neúspěšný pokus o vládní rošádu na ministerstvu zahraničí „neuvěřitelný amatérismus“. Novináři se na tom shodli ve vysílání CNN Prima NEWS.

Ekologie

Pětisetleté sucho nehrozí. Deštivý rok a zimní sníh dokázaly naplnit podzemní vody

Pětisetleté sucho nehrozí. Deštivý rok a zimní sníh dokázaly naplnit podzemní vody

Sucho v posledních letech patřilo mezi nejzásadnější témata v Česku. Roky 2014 až 2018 skutečně patřily z hlediska sucha ve střední Evropě mezi historicky nejzávažnější. Odborníci z portálu Intersucho ještě před rokem hovořili dokonce o pětisetletém suchu. Jenže poslední rok byl velmi deštivý a v zimě se velká část České republiky dočkala souvislé pokrývky sněhu, takže se kapacity podzemních vod naplnily a mírné sucho trápí již pouze vybrané regiony.

Komentátor: Opozice má dvě špatné možnosti. Nechat vládu, nebo dostat zemi do chaosu
reklama
reklama
Stop na 10 zápasů. Kúdela dostal trest za rasismus, Kamarův distanc je výrazně kratší

Fotbal

Domácí zpravodajství

Pokračování případu zavražděné Niny: Policisté znají motiv, viník ale nebude potrestán
Počet lidí na ulici nebudeme omezovat, tvrdí policisté. Pandemický zákon k tomu nestačí
Horší než covid je pandemie strachu. Zapomněli jsme na naději, říká poslanec Výborný
Další články
reklama
reklama