Dara Rolins natočila videoklip na mobil. Podělila se i o sexy záběry z natáčení

Dara Rolins nový videoklip k písni PENA natočila na mobilní telefon.

Zpěvačka Dara Rolins se na sociálních sítích pochlubila pěkně sexy fotkami. Jsou z jejího nového videoklipu, který se rozhodla natočit bez velkého štábu a pouze na mobilní telefon, jehož je ambasadorkou. Redakce pořadu Showtime měla možnost být u jeho natáčení.

Mezery v diářích po zrušených koncertech využívají muzikanti k tvorbě. Píšou nové texty, skládají hudbu a točí videoklipy. Do unikátního projektu se pustila i Dara Rolins, která tento rok zrušila přes 40 živých vystoupení. Zrušila ale i početný štáb a rozhodla se natočit videoklip na mobilní telefon.

„Jestli bude můj nový klip Pena žhavý? No trošku bude. Taková ta lehká provokace a ženskost do klipu a obecně do showbyznysu patří,“ svěřila se zpěvačka v pořadu Showtime.

Dara ale upozornila, že v písni jde o úplně něco jiného než o její tělo. „Písnička je poklidná, ne tak taneční a spíš nás nutí se zamyslet a nechat si ji pustit k tělu a srdci a zavzdychat. Ale v jiných souvislostech než v těch sexy,“ svěřila se s úsměvem Dara.

Zpěvačka také prozradila, že i když je klip o mužích, žádný muž v něm nehraje. Má jít o osobní zpověď žen. „Myslím, že se v tom najde každá a že to i každá známe, když se trápíme a je nám smutno, když nám někdo ze života zmizí a zůstane po něm jen bolest,“ řekla Dara, která vzápětí dodala, že píseň není o nikom konkrétním.

„Jak už jsem avizovala, klip v režii Lukáše Kimličky je natáčený na úplnou novinku,“ napsala na sociálních sítích Dara a narážela tím na mobilní telefon, jehož je také ambasadorkou.

„Jde o moji premiérovou zkušenost, a nejen moji, tohoto druhu. Přiznávám bez mučení, jisté obavy tu byly. Naštěstí se už při prvních záběrech rozplynuly,“ svěřila se nadšeně popová diva svým fanouškům několik dní před uvedením klipu.

Zveřejnila i fotografie z natáčení, kde v červeném světle pózuje oděná jen do sexy bodýčka, které bylo vykrojené až pod prsa a odhalilo její vypracovanou postavu a zejména pevný zadeček. Na unikátní klip, jenž by měl být první svého druhu v Evropě, se už teď můžete podívat.

Tagy: