reklama
CNN Prima News Cyril Svoboda

Cyril Svoboda

Výpis příspěvků ke štítku „Cyril Svoboda“

Svoboda: Hrozba migrace je uměle vytvořené téma, má ale reálný základ a může nastat

Kampaně gradují a podle bývalého předsedy KDU-ČSL a exministra zahraničí Cyrila Svobody nyní strany cílí na emoce. „Většina lidí se totiž rozhoduje, koho bude volit podle momentální nálady v den voleb. Může se tak stát, že vyhraje někdo, kdo by nevyhrál, kdyby se do rozpoložení voliče v daný den netrefil,“ pronesl v pořadu Interview. Uvedl také, že migraci považuje za uměle vytvořené předvolební téma.

Bývalí politici v zákulisí: Pobavil je drzý „Klaus v sukni“, zmátl je Filip se Sputnikem

Předvolební debatu 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS opět komentovali političtí matadoři. Ne vše ale bylo vyřčeno na televizních obrazovkách, v zákulisí padlo několik poznámek na konto přítomných zástupců politických stran, kteří se na podzim ucházejí o hlasy voličů. Kteří diskutéři je dokázali zaujmout, kdo je během debaty pobavil a nad čím naopak zmateně kroutili hlavou?

Věštec Topolánek, Šlachtův účes a hádka o migraci. Nejlepší hlášky z 50 dní do voleb

Emoce, hádky i vtipné narážky. Velká debata 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS nabídla nejen střet opozičních a vládních zástupců, ale i názory ostřílených bývalých politiků. Tématy byly nový předvolební průzkum, migrace, vysoké ceny nebo očkování proti covidu. Redakce CNN Prima NEWS vybrala nejsilnější či nejvtipnější výroky z tříhodinového politického maratonu.

Svoboda: Šlachta chce zavírat, ale neříká koho. Do karet mu hraje, že je v politice nový

Robert Šlachta ve své kampani nikoho neuráží, jen říká, že chce všechny zavřít. Ve speciálním vysílání 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS se na tom shodli bývalý tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza a exministr zahraničí Cyril Svoboda. Šlachtovi podle nich hraje do karet i fakt, že je na politické scéně nový a nemá na sobě žádný škraloup z doby strávené ve Sněmovně.

Zuzance bych doporučil, aby neskákala lidem do řeči. Topolánek zpražil šéfku Trikolóry

Chování šéfky Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové ve speciálním vysílání 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS pobouřilo experty i další hosty ve studiu. Bývalý premiér Mirek Topolánek její neustálé skákání do řeči zejména ministru vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD) nevydržel, a když dostal prostor na reakce, dal své rozhořčení z vedlejšího studia jasně najevo. Robert Šlachta (Přísaha), který dostal místo přímo vedle Zahradníkové, si pak posteskl, že se kvůli neustálému máchání rukama musel posunout.

Biden většinu času mlčí, policejní reforma kvůli Floydovi je šílená, říká Jakl

Nový americký prezident během svých prvních 100 dní v čele administrace strávil zhruba dvě třetiny času mlčením, řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové bývalý ředitel politického odboru prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl. Ten také za „šílenou“ označil policejní reformu, kterou vyvolaly protesty po zabití Afroameričana George Floyda, jehož jméno také nese.

reklama