Dakar

Výpis příspěvků ke štítku „Dakar“

Legenda Manchesteru United přiznala sexuální zneužívání. Matka Evry měla vztek

23. října 2021 20:06

Opora Manchesteru United i francouzské reprezentace. Fotbalista Patrice Evra byl svého času jedním z nejlepších levých obránců na světě, a proto si teď mohl dovolit napsat autobiografii. V ní se nepozastavuje pouze nad krásnými okamžiky, které prožil na trávníku, ale rovněž nad dětstvím, které podle knihy rozhodně neměl jednoduché. Prozradil, že když mu bylo 13 let, učitel ze školy ho sexuálně zneužil.

Komentář: Loprais a spol. by zasloužili sexistické prasátečko. Kamenování ale ne

19. ledna 2021 15:44

Aleš Loprais a členové jeho dakarské posádky se minulý týden dostali pod tvrdou palbu kritiky po zveřejnění videa, v kterém in natura vyjadřují své názory na atraktivitu sester Kolocových. Je bez jakékoliv diskuze, že takto by se o ženách, a tím spíš sotva plnoletých, mluvit nemělo, nedělejme ale, že v ryze mužské společnosti jde o něco ojedinělého a současně ženám reálně nebezpečného.

Před 35 lety se Tatra poprvé předvedla Dakaru. Proslavily ji pověstné čapí nohy

17. ledna 2021 09:37

Právě skončená dakarská rallye dala velmi dobrými výkony českých posádek vzpomenout na ročníky konané ještě v Africe. Do saharského písku vyrazily v roce 1985 jablonecké Liazy a právě před 35 lety také tatrovky včetně budoucího krále Dakaru Karla Lopraise. Jak se tenkrát podařilo vyslat kluky z kopřivnické zkušebny soutěžit s největšími světovými esy té doby?

Lopraisův průšvih na Dakaru. Je to smutné a trapné, zlobí se otec urážené dívky

13. ledna 2021 16:04

Neblahé důsledky může mít konverzace mezi českým závodníkem Alešem Lopraisem a jeho posádkou před šestou etapou letošního Dakaru. Slavná motoristická pouť po poušti obnáší mnoho stresu a aktéři občas potřebují napjatou atmosféru propíchnout odlehčenou poznámkou. V Lopraisově kamionu Praga se to však s oním odlehčováním přehnalo.