Další spor hollywoodských celebrit? Jolieová vytáhla na Pitta těžký kalibr, žaluje FBI

Brad Pitt vs. Angelina Jolie

Po válce mezi Johnym Deppem a Amber Heardovou se schyluje k dalšímu boji celebrit. Tentokrát se perou Brad Pitt a Angelina Jolieová. Několik let se dohadovali o péči o děti a herečka teď vytáhla těžký kalibr. Tvrdí, že ji a syna Brad Pitt v roce 2016 fyzicky napadl.

Jolieová údajně žaluje FBI, a to kvůli spisu, který se zabýval nechvalně proslulou hádkou mezi bývalým manželským párem, která se odehrála na palubě soukromého letadla. Jolieová zřejmě chce získat přístup k informacím v něm obsaženým, aby je pak mohla použít u soudu o péči o děti.

Žalobu měla herečka podat tajně a pod smyšlenými jmény. Není tak vůbec jisté, jestli se zakládá na pravdě. FBI se před šesti lety rozhodla incident nevyšetřovat, protože podle všeho k napadení nedošlo. Totéž dodnes tvrdí i slavný herec.

Zvládneme to

Kromě samotné žaloby ovšem vyplavaly na povrch i některé informace ze spisu. Hádka partnerů podle dostupných informací začala na palubě letadla. Do sporu se vložil i syn Maddox, Brad Pitt na něj měl údajně zaútočit. Herec ale obvinění, že své děti týrá, rezolutně odmítá. Je podle něj přehnané a vymyšlené. Spekuluje se o tom, že Angelina se chce žalobou Bradovi pomstít. Ten totiž minulý spor o společnou výchovu dětí vyhrál.

Jolieová tvrdí, že jí jde o blaho dětí a svou rodinu vždy hájí, a to i po rozvodu. „Byli jsme úžasná velká rodina, ale i tak budeme už vždycky rodina, jakkoli to bude složité. My to zvládneme,“ řekla.

Pokud jde o vzájemné žaloby, Pitt nezůstává pozadu a žene Jolieovou před soud kvůli obchodní transakci, která se týkala vinařství ve Francii, jež si pořídili ještě jako zamilovaný pár a kde se před osmi lety brali. Jolieová totiž i přes vzájemnou dohodu prodala svou část vinice za jeho zády.

Tagy: