CNN Prima News David Rozehnal

David Rozehnal

Výpis příspěvků ke štítku „David Rozehnal“

Teď, nebo nikdy. Messi jde smazat poslední dluh, může se stát větším bohem než Maradona?

18. prosince 2022 07:10

Má titul sedminásobného držitele Zlatého míče, desetinásobného šampiona španělské ligy, čtyřnásobného krále Ligy mistrů nebo historicky nejlepšího argentinského střelce. Ale libozvučné označení „mistr světa“ Lionelu Messimu zatím chybí. V neděli odpoledne ve finále šampionátu v Kataru proti Francii má poslední šanci toto změnit. „Nemůže být lepší chvíle,“ říká pro CNN Prima NEWS obdivovatel malého velkého muže a bývalý český reprezentant David Rozehnal.

Mbappého ego by už Rozehnal netrpěl: Štve mě, v PSG dává až moc najevo svoji cenu

15. října 2022 07:41

Nerespektujete mě, nelíbí se mi tu, chci pryč. Zhruba tak nějak má vypadat aktuální nespokojenost jedné z největších hvězd současného fotbalu Kyliana Mbappého. Rozčarován je i přes to, že v květnu podepsal s Paris Saint-Germain něco, čemu se přezdívá „superkontrakt“. Neskáče se totiž podle toho, jak on píská. „Nikdy jsem takové typy fotbalistů neměl rád, jakkoliv mohou být rozdíloví,“ říká pro CNN Prima NEWS k častým bouřkám u Pařížanů David Rozehnal, který za ně před lety hrával.

Přestup Messiho pomůže celé Francii. Radši bych ho ale viděl v Anglii, říká Rozehnal

12. srpna 2021 06:03

Bývalý reprezentační obránce David Rozehnal si může nyní říct: „Hrál jsem za stejný tým jako Lionel Messi.“ Sice se v Paris Saint-Germain minuli o 14 let, ale to na věci nic nemění. Český exfotbalista si i tak přál, aby hvězdný Argentinec šel spíše do Anglie. Pokud by se ale objevila možnost se s hvězdným Argentincem setkat, bude to pro bývalého reprezentačního obránce splněný sen. Prozradil to pro CNN Prima NEWS.

Paráda proti Nizozemcům očima Rozehnala: Proč bychom nemohli jít ještě dál?

27. června 2021 21:30

Budapešť se možná přes den zahalila spíše do oranžové, ale večer kralovaly v maďarské metropoli červená, bílá a modrá. Česká reprezentace v osmifinále fotbalového Eura senzačně vyhrála nad Nizozemskem – jedním z hlavních aspirantů na celkové vítězství – 2:0. Mezi nejlepší osmičku turnaje poskočila díky trefám Tomáše Holeše a Patrika Schicka. Parádní vystoupení pro CNN Prima NEWS okomentoval bývalý obránce národního týmu David Rozehnal.

Miliardy na triumf v Lize mistrů nestačily. PSG leckomu leží v žaludku, říká Rozehnal

25. srpna 2020 12:20

Katarští majitelé fotbalového PSG bývají neúprosní. Nestačí jim trofeje z francouzského prostředí, cílí na nejvyšší metu – triumf v Lize mistrů. Teď byli Pařížané setsakramentsky blízko k tomu, aby svým nadřízeným udělali radost. Jenže nedělní finále milionářské soutěže v Lisabonu proti Bayernu „Les Parisiens“ nevyšlo a prohráli 0:1. „Doplácí na to, že v domácí lize hrají málo velkých zápasů,“ zhodnotil pro CNN Prima NEWS David Rozehnal, bývalý stoper pařížského celku.