reklama
CNN Prima News debata

debata

Výpis příspěvků ke štítku „debata“

Výsledky diváckého hlasování: Podívejte se, jak dopadli lídři v závěrečné superdebatě

6. října 2021 18:57

V debatě Speciál 360°: Hlas lidu o vaše hlasy v první části pořadu soupeřili šéfka státní kasy Alena Schillerová (za ANO), poslanec Zbyněk Stanjura (Spolu), poslankyně Miloslava Vostrá (KSČM) a místopředseda hnutí STAN Věslav Michalik. Ve druhé části pořadu se představili ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předseda Svobodných Libor Vondráček, poslanec Jan Hrnčíř (SPD) a ekonom Pavel Řežábek (Přísaha). Lidé mohli hlasovat pomocí SMS a také online na webu CNNPrima.cz. Na kompletní výsledky se podívejte níže v článku.

Finální superdebatu CNN Prima NEWS sledovalo v televizi a na webu téměř 750 000 lidí

4. října 2021 14:24

Závěrečnou předvolební superdebatu Česko hledá premiéra odvysílala CNN Prima NEWS a stanice Prima v neděli večer. Dvouapůlhodinovou diskusi, ve které se před publikem ve studiu střetli čtyři političtí lídři, z nichž dva postoupili hlasováním diváků do velkého finále, sledovalo v televizi na obou stanicích 638 000 diváků (share 17,14 %, CS 15+). Na webu si pak živý přenos pustilo 108 615 lidí. Celkem tedy finální superdebatu vidělo téměř 750 000 lidí.

Dílo Bakaly, články proti mně zařídila mafie. Peníze jsem nepral, tvrdí Babiš

3. října 2021 20:13

Velká debata adeptů na premiéra na CNN Prima NEWS začala zostra. Premiér Andrej Babiš (ANO) se pokoušel vysvětlit závažné obvinění mezinárodních novinářů z využívání nezdaněných peněz k nákupu nemovitostí, tzv. Pandora Papers. Babiš prohlásil, že si kauzu proti němu objednala mafie a stojí za ní novináři podnikatele Zdeňka Bakaly. Investigativní novináři tvrdí, že si díky offshoreovým firmám koupil český premiér třeba zámek ve Francii.

Výsledky diváckého hlasování: Podívejte se, jak dopadli lídři v závěrečné superdebatě

3. října 2021 19:00

Do finále superdebaty Česko hledá premiéra postoupil Andrej Babiš (ANO) a Petr Fiala (Spolu). Rozhodli o tom diváci, kteří měli během první části debaty možnost hlasovat o tom, kdo postoupí do finále. Ze čtveřice kandidátů Andrej Babiš, Ivan Bartoš (PirSTAN), Petr Fiala a Tomio Okamura (SPD) diváky nejvíce zaujal právě šéf ANO a lídr koalice Spolu. Lidé mohli hlasovat pomocí SMS a také online na webu CNNPrima.cz. Na kompletní výsledky se podívejte níže v článku.

Sledujte Divokou kartu se Špidlou: Jak podle expremiéra dopadnou volby?

1. října 2021 17:31

Páteční pořad CNN Prima NEWS Divoká karta tentokrát hostí zkušené politické matadory. Podaří se dostat do Sněmovny někdejší hvězdě ČSSD a bývalému premiérovi Vladimíru Špidlovi? A vrátí se do Poslanecké sněmovny šéf Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása, který tentokrát vsadil na barvy Trikolory? Pánské duo doplní ve studiu dvě dámy. Debatovat přijde někdejší ministryně práce Jaroslava Němcová za hnutí ANO. Comeback do poslaneckých lavic láká i Lenku Kohoutovou, někdejší poslankyni za ODS.

Mocnosti jsou bohaté nevěsty. Nelezme jim pod sukni, vyzýval ve speciálu 360° Šlachta

29. září 2021 20:12

Jak ukázal exkluzivní průzkum agentury STEM pro CNN Prima NEWS, většina Čechů uprchlíky spíše odmítá. Nechtějí je především voliči Volného bloku, Přísahy, SPD, KSČM, ale i vládního hnutí ANO. Ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovali na téma bezpečnosti a migrace Jana Černochová (Spolu), Jan Lipavský (PirSTAN), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci).

Výsledek ankety: Kdo vás nejvíce přesvědčil v předvolební debatě o migraci

29. září 2021 20:09

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bylo tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovali Jana Černochová (Spolu), Jan Lipavský (PirSTAN), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Ani v tomto případě nechyběla divácká anketa. Kdo vás nejvíce přesvědčil?

reklama