reklama
CNN Prima News debata

debata

Výpis příspěvků ke štítku „debata“

Sledujte ZÁZNAM Zpráv PLUS: Jak politici reagují na zvýhodnění očkovaných?

Dva dny volna pro očkované státní zaměstnance. S tímto benefitem přišel premiér Andrej Babiš (ANO) v pátek po jednání vlády. Soukromé sektory by se pak rozhodnutím vlády měly inspirovat. Jenže ne všichni jsou se zvýhodněním očkovaných spokojení. Jak na benefity pro vakcinované pohlíží předseda SPD Tomio Okamura, poslanec Jiří Mašek (ANO) nebo expert na zdravotní právo Ondřej Dostál (Piráti)?

Politolog: Téma migrace z volebních programů nezmizí. Babiš to moc dobře ví a těží z toho

Téma migrace z volebních programů jednotlivých stran jen tak nezmizí. Myslí si to politolog Lukáš Jelínek. Ten v pořadu 360° na CNN Prima NEWS dále poznamenal, že si to velmi dobře uvědomuje i premiér Andrej Babiš (ANO) a těží z toho. Mezi voliči navíc téma silně rezonuje, a proto sehraje roli i v nadcházejících říjnových volbách do Poslanecké sněmovny.

Okamura je buldozer. Svým voličům rozumí, ostatní přesvědčit nepotřebuje, říká politolog

Předseda SPD Tomio Okamura se chová jako buldozer, říká politolog Jan Kubáček. Zmíněný politik je podle jeho slov velmi výrazný a přesně ví, co si chce v předvolební debatě odehrát. Okamura svým vystoupením podle Kubáčka nepotřeboval zapůsobit na voliče jiných stran, ale naopak utvrdit ty své, poukázal Kubáček v odkazu na první předvolební debatu na CNN Prima NEWS.

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS zahájí své předvolební vysílání ve čtvrtek 1. července speciální diskusí s představiteli vybraných politických subjektů, které se utkají o přízeň voličů v letošních sněmovních volbách. Pořad s názvem „100 dní do voleb“ odvysílá zpravodajská stanice o prvním prázdninovém dni od 20:00 večer. CNN Prima NEWS tím odstartuje komplexní zpravodajský servis, který postupně představí všechny důležité předvolební souvislosti, praktické informace pro voliče i aktuality říjnových voleb a navazujícího povolebního dění.

Hamáček lže, jako když tiskne, prohlásila Pekarová. Je férový, hájila ho Maláčová

Téma cesty vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy a možného „zametení“ informací o kauze Vrbětice výměnou za milion dávek Sputniku V vyvolalo ostrou hádku mezi místopředsedkyní ČSSD Janou Maláčovou a předsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou. Maláčová označila opoziční poslankyni za lhářku, Pekarová kontrovala tím, že ministryni sociálních věcí její pozici nezávidí. Vše se odehrálo na čtvrteční Předvolební superdebatě Politického klubu FSV UK.

Vláda musí prověřit únik informací v případu Vrbětice, rozhodli poslanci

Vláda by měla podle Sněmovny uložit tajným službám a policii prošetření úniku informací v případu Vrbětice. Dolní komora se na tom usnesla po středeční dvouhodinové debatě o zrušené cestě vicepremiéra a ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy. I kvůli přítomnosti ředitelů všech tří tajných služeb poslanci jednali za zavřenými dveřmi, konkrétní informace i záležitosti ale nezazněly.

reklama