reklama
CNN Prima News Demokratická strana

Demokratická strana

Výpis příspěvků ke štítku „Demokratická strana“

Korejec šestkrát ejakuloval ženě do kávy, soud mu udělil pokutu jen za poškození hrnku

14. srpna 2021 22:22

Čtyřicetiletý Korejec šestkrát ejakuloval do kelímku na kávu své kolegyně. Vysokoškolský student své sperma rozmazal na tenisky jedné studentky. Další student přimíchal své sperma do kávy spolužačky za to, že ho odmítla. Většina mužů, kteří se těchto činů dopustili, však vyvázla téměř bez trestu. V Jižní Koreji se totiž nepovažuje „rozmazávání spermatu“ za sexuální trestný čin, ale pouze za poškození cizího majetku. Politici a zákonodárci to však chtějí změnit a bojují proti takzvanému „spermatickému terorismu“.

Trump se s prohrou smířit nehodlá. Poodhalil nástupce, Chicago přirovnal k Afghánistánu

15. července 2021 17:56

Bývalý americký prezident Donald Trump neustoupí. V interview pro Fox Nation kategoricky odmítl, že by poslední prezidentské klání prohrál. Volby označil za „zmanipulované“ a „zfalšované“. Exprezident také kritizoval migrační politiku svého následovníka, stejně jako bezpečnostní situaci v amerických městech. Současné Chicago neváhal přirovnat k Afghánistánu. Trump se rovněž plánuje zapojit do nadcházejících kongresových voleb. V nich se chce zaměřit na podporu lidí, kteří ponesou „jeho myšlenku“.

Oscarový herec McConaughey zvažuje kandidaturu na guvernéra Texasu. V průzkumech vede

12. května 2021 08:05

Filmová hvězda a držitel ceny Oscar Matthew McConaughey reálně zvažuje kandidaturu na guvernéra Texasu. Nejspíš by kandidoval jako nezávislý bez podpory tradičních dominantních stran – demokratů a republikánů. Přestože stále svůj záměr definitivně nepotvrdil, nedávný průzkum ho staví nad současného republikánského guvernéra Grega Abbotta.

Floyd není symbolem pro spravedlnost. Proces s Chauvinem ovlivnila média, míní Owensová

21. dubna 2021 18:27

Úterní rozhodnutí poroty, která shledala policistu Dereka Chauvina vinným z vraždy a zabití George Floyda, vzbudilo rozporuplné reakce. Zatímco jedni výsledek procesu kvitují, jiní ho kritizují. Do druhé skupiny se řadí i komentátorka Candace Owensová. Ta verdikt označila za „davovou spravedlnost“ a nařkla demokratické politiky a média z ovlivňování procesu.

Proti Trumpovi se překvapivě obrátily republikánské špičky. Jeho osud je nejistý

13. ledna 2021 09:08

Budoucnost amerického prezidenta Donalda Trumpa visí na vlásku. Vůdce republikánské většiny v senátu Mitch McConnell s prezidentem „skončil.“ Podle informací amerických médii dokonce šéf Senátu vítá zahájení procedury k jeho odvolání. McConnell v impeachmentu vidí příležitost, jak se zbavit Trumpa a jeho vlivu na Republikánskou stranu. Samotný prezident své jednání v Texasu hájil. Případný impeachment je podle Trumpa jen „pokračování honu na čarodějnice.“

reklama