Děti jsou kruté a nemilosrdné publikum, říká herečka z muzikálu Betlém hledá Superstar

Betlem hleda Super Star

Betlém hledá Superstar, to je nový rodinný muzikál, který uvádí Divadlo Na Fidlovačce. Reprízovat se bude každou adventní neděli. A vy můžete jeho návštěvou zkrátit dětem čekání na Ježíška a rovnou se u toho pořádně pobavit.

Téměř vánoční rodinné představení je určeno pro malé i velké diváky od 6 do 99 let a mimo jiné odpovídá na otázku, co se opravdu stalo na cestě do Betléma. Během premiéry na první adventní neděli se bavily děti, i rodiče. A na jevišti pro ně potili krev Marie, Josef, osel anebo lev.

„Já jsem měla ohromnou radost, od první chvíle začaly děti řešit co a jak, bavily se na místech, kde jsme to čekali, máme i radost, že se bavili dospělí,“ popsala herečka Vanda Chaloupková. „Je to klasický příběh, akorát se bavíme o tom, že se možná neví, jak to přesně bylo a nevíme, kdo ze zvířátek doprovázel Marii s Josefem do Betléma,“ dodala herečka.

Podle její kolegyně Ludmily Molínové je těžší zabavit děti než dospělé. „Děti jsou krutý a nemilosrdný publikum, během dvou vteřin se dozvíte, jestli je to dobře, nebo špatně,“ prozradila Molínová.

„Viděl jsem nádhernou premiéru. Udělal jsem si čas jít do divadla i s přítelkyní a myslím, že jak na nás dává dnešní doba obrovský nároky, tak je vidět něco, co si ze sebe umí udělat legraci,“ komentoval představení herec Martin Písařík.

Synovi Martina Písaříka Patrikovi se nejvíc líbily postavy osla, lva a jednorožce. Pohádky doma prý někdy vpraví on sám. ‚‚Já na to mám lidi, přijdu po představení a oni většinou spí,‘‘ popsal Martin Písařík.

Tagy: