CNN Prima News herečka

herečka

Výpis příspěvků ke štítku „herečka“

Stačilo pět minut a dluhy byly pryč. Díky OnlyFans mám dům, říká hvězda Zoufalých manželek

Sociální síť pro dospělé OnlyFans mě zachránila, tvrdí americká herečka Drea de Matteová, kterou diváci znají například role Angie v Zoufalých manželkách nebo Adriany ze seriálu Rodina Sopránů. Díky výdělkům z prodeje svých odvážných snímků byla schopna zaplatit dluhy, a to za neuvěřitelných pět minut od zveřejnění první fotky. V rozhovoru pro web deníku Daily Mail herečka přiznala, že než si založila účet na OnlyFans, byla finančně zcela na dně a hrozilo, že přijde o střechu nad hlavou.

Simona Stašová s maminkou Bohdalovou rády navštěvují Španělsko. Herečka řekla, proč je láká

V exkluzivním rozhovoru pro Showtime povyprávěla herečka Simona Stašová Martině Jandové o společných dovolených s maminkou Jiřinou Bohdalovou, které si náramně užily. Španělské ostrovy navštívily v krátkém časovém úseku hned dvakrát, protože se tam Bohdalové dobře dýchá. Stašová také prozradila, co plánuje k oslavě 70. narozenin a zavzpomínala i na jeden z nejsilnějších momentů ve svém životě – synovu svatbu. A svěřila se, co pro ni znamená herectví.

Broadway zhasla. Zemřela její královna Chita Riveraová, Obama ji ocenil medailí svobody

Do hereckého nebe odešla jedna z největších hvězd Broadwaye. Herečka a tanečnice Chita Riveraová zemřela po krátké nemoci ve věku 91 let. Smutnou zprávu oznámila její dcera v prohlášení zveřejněném na sociální síti. Nad ztrátou Riveraové truchlí řada významných umělců, mezi nimiž nechybí skladatel Andrew Lloyd Webber nebo herečka Catherine Zeta-Jonesová.

Donutil nepřišel dát Hlaváčové poslední sbohem. Kdysi se nepohodli kvůli Národnímu divadlu

Poslední rozloučení s Janou Hlaváčovou v Národním divadle, které se konalo tento pátek, bylo velkolepé. Dorazily největší herecké hvězdy, nechyběl ani prezident Petr Pavel s manželkou Evou nebo bývalá první dáma Dagmar Havlová. Jedním z mála slavných herců, který tam chyběl, byl Miroslav Donutil. Právě kvůli němu před lety zesnulá herečka s manželem Luďkem Munzarem odešli z Národního divadla. Hercova neúčast na pohřbu však samozřejmě s dávnými spory nemusí nijak souviset.

Bolestná slova, státní hymna a ovace. Loučení s Hlaváčovou dojalo všechny přítomné

Zaplněné Národní divadlo se rozloučilo s Janou Hlaváčovou. Na závěr zazněla hymna a dlouhý potlesk. Čestnou stráž u rakve drželi studenti DAMU, které Hlaváčová učila, i její herečtí kolegové. Smuteční řeč pronesli herci Ivan Trojan, Petr Kostka, Taťjana Medvecká i Emília Vášáryová. První smuteční hosté se v pátek začali shromažďovat před Národním divadlem v Praze už před desátou hodinou dopoledne. Hold zesnulé herečce přišla vzdát i řada známých tváří. Na místo dorazil také prezident Petr Pavel s manželkou.