reklama
CNN Prima News herečka

herečka

Výpis příspěvků ke štítku „herečka“

Za*raný zpátečnický příběh, opřel se herec do Sněhurky. Trpaslíky označil za ‚‚sedm postav‘‘

26. ledna 2022 21:10

Sněhurka a sedm trpaslíků už nevyhovuje moderní době. To si myslí Peter Dinklage, hvězda Hry o trůny a jeden z nejslavnějších herců malého vzrůstu. Společnost Disney, která chystá její nové zpracování, obvinil z dvojího metru – na jednu stranu obsazuje hlavní roli herečkou latinskoamerického původu, na stranu druhou podporuje stereotypy v podobě „trpaslíků žijících v jeskyni“. Zábavní velikán kritiku nicméně vyslyšel a už o sedmi trpaslících mluví jako o „sedmi postavách“.

Snášela bolesti, nechtěla opiáty. Utajovaný přítel Hany Maciuchové promluvil

26. ledna 2022 06:42

Po smrti Hany Maciuchové vyšlo najevo tajemství. Populární herečka nebyla sama, ale měla partnera, se kterým sdílela všechny své radosti i starosti. Vyráželi společně na výlety či dovolené. Utajovaný přítel byl pro ni velkou oporou i v těch nejtěžších chvílích. Když onemocněla rakovinou, doprovázel ji na chemoterapie. Od úmrtí Hany Maciuchové uplynul jeden rok.

Adéla Elbel: Dcera má covidový syndrom. Očkujte své děti, tohle už nechci nikdy zažít

21. ledna 2022 16:06

Dceru populární stand-up komičky, herečky a překladatelky Adély Elbel postihl multisystémový zánětlivý syndrom (PIMS), který zpravidla souvisí s nákazou koronavirem. Nemoc se projevila horečkami, křečemi v břiše a velkou únavou, uvedla Elbel na sociálních sítích. Ve svém příspěvku apelovala na rodiče, aby si dávali pozor a nechali své děti očkovat proti covidu. „Tohle se svým dítětem fakt nechci už nikdy zažít,“ podotkla na Facebooku.

První díl seriálu ZOO přilákal téměř 1,5 milionu diváků. Co čeká hlavní hrdiny dál?

14. ledna 2022 13:15

První díl rodinného seriálu ZOO, který přináší příběhy ze zoologické zahrady, si ve čtvrtek večer nenechalo ujít 1 421 000 diváků a share tak činil 31,53 procenta v cílové skupině 4+. Pro velký divácký zájem televize Prima před odvysíláním ZOO navíc exkluzivně nasadila část premiérového dílu svého nejpopulárnějšího seriálu – Slunečné, kterou vidělo 957 000 diváků (share 21,82 %). Na sociálních sítích po odvysílání pilotního dílu ZOO lidé nešetří chválou. Čím si je novinka získala?

Hüttnerová: Sociální sítě a antivaxerství v naší generaci? Všichni bychom umřeli

11. ledna 2022 20:38

Herečka, spisovatelka a výtvarnice Iva Hüttnerová, známá divákům Primy například ze seriálu Slunečná, prodělala minulý rok covid s těžkým průběhem. Osobně jednání odpíračů očkování nechápe. „Kdyby v dobách našeho dětství byly sociální sítě se všemi očkovacími diskusemi, tak celá naše generace dávno vymřela,“ řekla v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS.

Patrasová a Slováček se nevzdávají. Herečka prozradila, jak chtějí utužit manželství

11. ledna 2022 15:22

Ačkoliv se Felix Slováček koncem loňského roku vrátil domů, jeho manželka Dáda Patrasová upozorňovala, že nejde o obnovení vztahu a žádný happy end se nekoná. Svou nevěrou jí prý hodně ublížil a jen tak mu prý neodpustí. Jak situace vypadá nyní? Dlouholetí partneři se možná přece jen pokusí manželství zachránit. Známá herečka prozradila, jaké mají společné plány.

reklama