CNN Prima News herečka

herečka

Výpis příspěvků ke štítku „herečka“

Kutil Tim se přede mnou producíroval nahý, tvrdí Andersonová. Přiznala, že ji v dětství týrali

26. ledna 2023 17:51

Hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Andersonová učinila tento týden několik překvapivých odhalení. Ve své nové knize S láskou, Pamela obvinila svého hereckého kolegu Tima Allena z toho, že se před ní jednou producíroval kompletně nahý. Devětašedesátiletý herec ovšem veškerá obvinění popírá. V rozhovoru pro deník Mirror zas přiznala, že byla v dětství zneužívaná vlastní chůvou a dokonce prý pomýšlela na to, že ji sprovodí ze světa.

Herečka Obermaierová si stěžovala na zdražování a balila kufry. Teď si v Praze pořídila byt

25. ledna 2023 12:16

Herečka Jaroslava Obermaierová před časem přiznala, že má velké starosti. Kvůli výraznému zdražování nájmů a cen energií musela opustit svůj pražský byt a přestěhovat se na chalupu. Tehdy redakci CNN Prima NEWS prozradila, že se obává budoucnosti. Nyní už je, jak se zdá, krize zažehnána. Herečka se totiž do Prahy vrací. Tentokrát se ovšem nebude stěhovat do pronájmu, ale do svého. Podle informací deníku Aha! si koupila byt na Žižkově.

Oblíbenou herečku zachránili na poslední chvíli. Hadrbolcovou našli ochrnutou a s očima v sloup

24. ledna 2023 11:46

Ještě minulý rok v létě, kdy slavila 85. narozeniny, hýřila Zdena Hadrbolcová až neuvěřitelnou vitalitou. Dnes je bohužel všechno jinak. Ve vážném stavu byla před Vánoci převezena do nemocnice a nebýt jejích přátel, kteří ji náhodou přišli navštívit, už tu možná nemusela být. Šlo totiž o minuty. Jak je na tom po zdravotní stránce herečka nyní?

Asterová o expartnerově vězení: Na jeho odchod jsem byla připravená. Teď máme hezký vztah

21. ledna 2023 21:28

Herečka Jitka Asterová si s bývalým partnerem Tomášem Linhartem prožila před lety jedno trápení. V roce 2007 musel totiž za milionové daňové úniky nastoupit do vězení. Asterová tehdy zůstala sama se dvěma malými dětmi. Ačkoliv by to mohl být pro některé šok, známá herečka říká, že na to byla připravená. Bez jistých komplikací se to ale neobešlo.

Smutný osud Dany Medřické: Přišla o syna, manžel na ni žárlil. Pozdní lásku ukončila smrt

21. ledna 2023 07:18

Životní osud nezapomenutelné české herečky Dany Medřické by vydal na román. Musela se vyrovnat se smrtí svého prvorozeného syna Václava. Manželství s hercem Václavem Vydrou, který byl o osmnáct let starší, nebylo zrovna idylické. Když se před šedesátými narozeninami znovu zamilovala, krátce na to zemřela. Od její smrti 21. ledna 1983 uplynulo čtyřicet let.

Mluvit o sexu pro mě bylo tabu. S věkem bych raději hrála vážnější role, říká Asterová

19. ledna 2023 20:25

Jitka Asterová se do paměti diváků zapsala coby úspěšná herečka komediálních rolí. Mnozí si ji nicméně pamatují i jako moderátorku pořadu Sexy život na rádiu Frekvence 1, kde působila devět let. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS přiznala, že ačkoliv jí tato „role“ neskutečně bavila, zprvu si vůbec nedokázala představit, že by měla veřejně mluvit o vztazích či sexu. „Bylo to pro mě tabu,“ svěřila se.

Po tragické ztrátě miminka přišlo štěstí. Sára Affašová sdílela radostnou novinu

17. ledna 2023 21:34

Po zhruba čtvrtroce od tragické ztráty syna se herečka Sára Affašová s partnerem Martinem Donutilem podělila na sociálních sítích se svými fanoušky o radostnou novinu. Při návštěvě New Yorku, kam pár na podzim vycestoval, syn oblíbeného herce poklekl. „Budeme se brát,“ prozradila Affašová a sdílela fotografie s prstenem na ruce.