reklama

Deviant v Pardubicích vyděsil ženu na WC přirozením prostrčeným dírou ve stěně

Policie v Pardubicích hledá sexuálního devianta. Muž měl špehovat ženy na dámských záchodcích otvorem vyřezaným ve stěně. Jedné z nich pak prostrčil do kabinky své přirození. Ženu to vyděsilo a pachatel vulgárního činu, který klečel ve vedlejší kabince na kolenou, rychle zmizel.

reklama

Pro policisty šlo o jen těžko uvěřitelné oznámení z jednoho z pardubických obchodních domů v Polabinách. Neznámý delikvent se měl skrýt na dámské toaletě, vyřezat do stěny s pomocí nože otvor o průměru asi tři a půl centimetru a čekat na svou oběť. Když si jedna ze zákaznic odskočila vykonat potřebu, před očima se jí náhle objevilo dírou prostrčené pánské přirození. Žena v šoku vyběhla z kabinky ven nahlásit to zaměstnancům. Vykonavatele vulgárního obtěžování už ale v místnosti nenašli. Ten mezitím vyběhl a dal se na útěk. Několik svědků ho ještě stačilo zahlédnout a udalo popis.

„Pachatel měřil zhruba 175 cm, jeho věk je odhadován na 25 let. Měl dlouhé tmavé vlasy, nejspíš hnědé, štíhlou postavu. Na sobě měl špinavé riflové kalhoty s nízkým sedem a na zádech nosil zelený batoh, u něhož byly velice povolené popruhy,“ popsala podobu pachatele pardubická policejní mluvčí Eva Maturová.

„Muži nestačilo se jen dívat, co se vedle odehrává, ale měl potřebu do dění ve vedlejší kabince vstoupit, a to dost nevšedním způsobem. Kdyby zůstal jen u sledování, možná by o jeho činu paní vůbec netušila,“ dodala mluvčí.

Díra ve stěně byla ve výšce 30 centimetrů. Deviant tak pravděpodobně u stěny klečel, když se rozhodl ženě předvést se svou chloubou nevyžádaný sexuální akt. Muž je podezřelý z výtržnictví a poškozování cizího majetku v podobě přepážky mezi kabinkami. Podle policie je možné, že už něco podobného spáchal, další ženy si toho ale nemusely ani všimnout. Pokud byste měli k případu nějaké informace, volejte linku 158.

Tagy:

Hlavní zprávy

Prodělaný covid a dvě dávky očkování, je třeba třetí? Vojtěch si už není jistý

Kdo nemoc prodělal a nechal se naočkovat dvěma dávkami, pro toho epidemie skončila, říkal ještě v září ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO). Zda to bude platit i dál, je otázka. Aktuální debata o nutnosti třetí dávky, která bude zároveň podmínkou pro platné covidové pasy, Vojtěchovo tvrzení problematizuje. Sám ministr připouští, že aktuálně není vyjasněné, zda budou tito lidé do třetí dávky nuceni.

Imunolog varuje před omikronem: Monoklonální protilátky asi nebudou proti mutaci účinné

Současné léky na covid, takzvané monoklonální protilátky, podle imunologa Zdeňka Hela zřejmě nebudou účinné proti variantě koronaviru omikron. Uvedl to na Twitteru. Už v minulých dnech například šéf firmy Moderna řekl, že méně účinné budou na tuto variantu pravděpodobně také vakcíny. Nová varianta se zatím prokázala v Česku u jedné ženy cestující z Namibie.

reklama

Domácí zpravodajství

Začal sběr podpisů za kandidaturu Babiše na Hrad. Premiér prý za iniciativou nestojí

V Praze odstartoval sběr podpisů za kandidaturu Andreje Babiše (ANO) na prezidenta. Podle informací webu iDNES.cz by v České republice mělo být v budoucnu až 50 podobných petičních stánků jako ten, který se objevil ve středu na pražském Andělu. Sám Babiš prý za iniciativou nestojí. Na dotaz CNN Prima NEWS, zda bude skutečně na Pražský hrad kandidovat, premiér v demisi odpověděl: „V tuto chvíli vám na to neodpovím, není to na stole. Nejdřív musíme předat vládu, potom budou Vánoce.“

Zemřel významný disident, novinář a obhájce lidských práv Petr Uhl

Ve věku 80 let ve středu zemřel novinář a publicista, bývalý disident, politický vězeň a signatář Charty 77 Petr Uhl, který se během komunistického režimu i po revoluci zasazoval o ochranu lidských práv. Sdělila to jeho manželka, někdejší ombudsmanka Anna Šabatová. Uhl patřil k nejvýraznějším postavám československého disentu a mimo veřejné dění nezůstal ani po listopadu 1989.

Piráti opět šijí do Dostála. Občas informuje neadekvátním způsobem, říká senátor z ODS

Neshody mezi expertem Pirátů na zdravotní právo Ondřejem Dostálem a zbytkem strany pokračují. Po kauze, kdy „zatajoval“ informaci, zda se nechal očkovat, kolegům vadí jeho příspěvky na Twiteru, kde sdílí data o pacientech s covidem. A to se nelíbí ani senátorovi Romanu Krausovi z ODS. „Občas data interpretuje neadekvátním způsobem,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Za Dostála se naopak postavila Starostka Alena Dernerová.

reklama