reklama

Sexuální hrátky přímo na sídlišti překazili policisté. Rozverné dívce je teprve 14

Policie ve slovenském Prešově řeší kuriózní případ. Během dne se na největším sídlišti města mladá dvojice oddávala sexuálním radovánkám. Podle televize JOJ bylo dívce pouhých 14 let.

reklama

Dvojice si pro intimnosti vybrala místo za parkovištěm u polikliniky, navíc nedaleko čtyřproudé silnice, kde projížděla auta. Pár se nesnažil své hrátky zakrýt ani přes to, že kromě řidičů je mohli sledovat i obyvatelé panelových domů na sídlišti. „Určitě bude argument, že na vině je covid. Takové věci se určitě nedělají na veřejnosti,“ řekla jedna z místních. „Když jsou mladí. Můžeme jim závidět,“ dodal další.

Dívce bylo pouze 14 let

Sexuální radovánky jim nakonec překazila policejní hlídka. „Případ byl nahlášen na linku 158. Zadrženy byly dvě osoby,“ sdělila televizi JOJ policejní mluvčí Jana Ligdayová s tím, že pár skončil na policejní stanici.

Muži zákona navíc během lustrace zjistili, že dívce do dospělosti ještě pár let zbývá. „Vzhledem k věku pachatele nebudeme k případu poskytovat bližší informace,“ dodala Ligdayová.

K tématu

Tagy: policie Slovensko dvojice sídliště sex video Prešov nezletilá osoba sexuální hrátky

Další hlavní zprávy

NATO

Konvoj amerických vojáků opět míří přes Česko. Vracejí se ze cvičení NATO v Maďarsku

Konvoj amerických vojáků opět míří přes Česko. Vracejí se ze cvičení NATO v Maďarsku

Do České republiky v neděli vjela přes hraniční přechod u Břeclavi krátce před 21:30 první vozidla amerického vojenského konvoje, který se vrací ze cvičení NATO v Maďarsku na svoji základnu v Německu. Kvůli plynulosti dopravy je konvoj opět rozdělen na menší části, které po českých silnicích pojedou asi s hodinovými rozestupy. Další skupiny konvoje přijedou v pondělí a v úterý večer. Celkem se přes Česko přesune asi 600 vojáků s více než 200 vozidly.

Historie

Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech

Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech

Sovětská okupace Československa začala 21. srpna 1968 a skončila 21. června 1991 odchodem posledního ruského vojáka. Ruští veteráni ale i po dalších třiceti letech vzpomínají se slzou v oku na vojnu v Olomouci, Mladé Boleslavi nebo Milovicích a vyměňují si staré fotografie na společných fórech. „Připomíná mi to někdejší fórum Spolužáci.cz, akorát místo na školu vzpomínají na zemi, kterou okupovali,“ říká historik Zdeněk Horák. Prohlédněte si unikátní snímky, když spoušť v Československu mačkali sovětští vojáci.

Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík
Izrael má po dvanácti letech nového premiéra. V Bennettově vládě je osm stran
Eriksen chvíli nežil, prozradil lékař. Spojení s vakcínou proti covidu je hoax
reklama
reklama
Havlíček: Uděláme vše, abychom znovu nezavřeli ekonomiku. Vyloučit to ale nemůžeme

Partie

Domácí zpravodajství

Babiš označil senátora Wagenknechta za psychopata. Musí se omluvit, rozhodl soud
Pokud Babiš neumí podnikat bez dotací, ať odejde z politiky, říká šéfka TOP 09 Pekarová Adamová
Další články
reklama
reklama