reklama
CNN Prima News dezinfekce

dezinfekce

Výpis příspěvků ke štítku „dezinfekce“

Vřes a ocet? Dvojka, která ovoní vaše prádlo v sušičce

Chtěli byste mít voňavé prádlo i ze sušičky a už používáte ekologický prací prášek? Pak si vyrobte i ekologickou vůni do sušičky. Budete potřebovat jen dvě ingredience – ocet a vřes. Ten předá prádlu nejen svou vůni, ale ošetří ho i svými dezinfekčními a antibakteriálními účinky.

Vyrobte si vlastní voňavou dezinfekci s alkoholem i bez

Nepostradatelným společníkem se v posledním roce stala dezinfekce. A protože je to na některých místech stále nedostatkové zboží nebo vám nemusí vyhovovat svým složením, můžete si ji vyrobit sami za pomoci několika málo surovin, které možná máte zrovna všechny doma. A bude i pro příznivce bio produktů s alkoholem i bez.

Jak se starat o respirátor? Na sterilizaci v troubě a mrazáku se odborníci neshodnou

Téma: Rádce

Víte, jak zacházet s respirátory? A je možné je použít opakovaně? Přestože vláda nařídila jejich nošení v obchodech, zdravotnických a sociálních zařízeních či veřejné dopravě, na některých doporučeních se odborníci neshodnou. Třeba často diskutovaná sterilizace v troubě je podle některých expertů možná, jiní ale varují před vzplanutím.

Trumpův rok 2020: Triumf na Blízkém východě, zpackané volby a dezinfekce v žilách

Stejně jako předchozí léta, zůstal i v roce 2020 americký prezident Donald Trump výstřední politickou figurou, která budila vášně a spouštěla řetězce pozitivních i negativních reakcí. Muž, který se stěhuje z Oválné pracovny, musel řešit pandemickou krizi, napětí na Blízkém východě a hlavně listopadové volby. Jaký účet svět Trumpovi za uplynulý rok vystavil?

Prymula: Dotace pro dceru přišla v době, kdy jsem ve vládě nebyl

Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) odmítl spekulace ohledně údajné protekce pro svou dceru. Firma Medinum vyrábějící mj. dezinfekci, kterou od roku 2017 vlastní Karolína Prymulová, získala podle týdeníku Euro dotaci z operačního programu „Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“ spravovaného ministerstvem průmyslu a obchodu. Prymula argumentuje, že rozhodnutí nemohl ovlivnit, protože v té době nebyl členem vlády.

reklama