CNN Prima News distanc

distanc

Výpis příspěvků ke štítku „distanc“

Hvězdnou sparťanskou posilu čeká dlouhá pauza. Kuchta už zná trest za šlápnutí na hlavu

4. srpna 2022 15:14
Aktualizováno

Nejpropíranější okamžik úvodního kola nového ročníku fotbalové Fortuna ligy byl vyřešen. Útočník pražské Sparty Jan Kuchta se od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace (LFA) dozvěděl trest za šlápnutí na hlavu libereckého gólmana Oliviera Vliegena. Letní posila letenského klubu si nezahraje následujících pět zápasů. Klub po verdiktu zvažuje odvolání.

Tvrdá odplata za válečný symbol Z na hrudi. Ruský gymnasta dostal roční zákaz

18. května 2022 14:13

Disciplinární komise Mezinárodní gymnastické federace (FIG) potrestala ročním zákazem startů ruského gymnastu Ivana Kuljaka za veřejnou podporu ruské invaze na Ukrajinu. Prohřešku se dopustil na březnovém Světovém poháru v Dauhá, kde si přišel na slavnostní vyhlášení pro bronzovou medaili za cvičení na bradlech s připnutým písmenem Z na hrudi. Stejný znak na sobě mají na Ukrajině ruská vojenská vozidla.

Volný v bloku končí. Volfová ho zavrhla, exposlanec založí novou stranu

12. ledna 2022 11:21

V řadách Volného bloku došlo k bizarní situaci. Předsedkyně strany Jana Volfová oznámila, že se distancuje od nejviditelnější tváře strany – bývalého poslance Lubomíra Volného. Reaguje tím na kauzu s nemocenskou, kterou pobíral exzákonodárce, přestože se účastnil demonstrací proti očkování. Strana kvůli tomu změní název i logo. Volný již avizoval, že hodlá se svým kolegou Marianem Bojkem založit nový „Volný blok“. Svůj záměr potvrdil na Twitteru.

Tahoun Pardubic a český reprezentant si dva roky nezahraje hokej. V krvi měl kokain

16. března 2021 20:29

Hokejový útočník Jan Mandát z Pardubic dostal od disciplinární komise extraligy dvouletý trest zákazu startů za doping. Pětadvacetiletý hráč, který v této sezoně debutoval v seniorské reprezentaci, byl 13. prosince po zápase v Liberci pozitivně testován na kokain. Mandát má zastavenou činnost do 12. ledna 2023, vedení Dynama hráči okamžitě ukončilo smlouvu.