CNN Prima News distanc

distanc

Výpis příspěvků ke štítku „distanc“

Hvězdnou sparťanskou posilu čeká dlouhá pauza. Kuchta už zná trest za šlápnutí na hlavu

Aktualizováno

Nejpropíranější okamžik úvodního kola nového ročníku fotbalové Fortuna ligy byl vyřešen. Útočník pražské Sparty Jan Kuchta se od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace (LFA) dozvěděl trest za šlápnutí na hlavu libereckého gólmana Oliviera Vliegena. Letní posila letenského klubu si nezahraje následujících pět zápasů. Klub po verdiktu zvažuje odvolání.

Tvrdá odplata za válečný symbol Z na hrudi. Ruský gymnasta dostal roční zákaz

Disciplinární komise Mezinárodní gymnastické federace (FIG) potrestala ročním zákazem startů ruského gymnastu Ivana Kuljaka za veřejnou podporu ruské invaze na Ukrajinu. Prohřešku se dopustil na březnovém Světovém poháru v Dauhá, kde si přišel na slavnostní vyhlášení pro bronzovou medaili za cvičení na bradlech s připnutým písmenem Z na hrudi. Stejný znak na sobě mají na Ukrajině ruská vojenská vozidla.

Volný v bloku končí. Volfová ho zavrhla, exposlanec založí novou stranu

V řadách Volného bloku došlo k bizarní situaci. Předsedkyně strany Jana Volfová oznámila, že se distancuje od nejviditelnější tváře strany – bývalého poslance Lubomíra Volného. Reaguje tím na kauzu s nemocenskou, kterou pobíral exzákonodárce, přestože se účastnil demonstrací proti očkování. Strana kvůli tomu změní název i logo. Volný již avizoval, že hodlá se svým kolegou Marianem Bojkem založit nový „Volný blok“. Svůj záměr potvrdil na Twitteru.