reklama

dluhy

Výpis příspěvků ke štítku „dluhy“

Spolupracoval s lichváři. Teď šéf Sněmovny Vondráček dodatečně přiznal přes 800 tisíc Kč

Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) až nyní dodatečně doplnil do veřejných majetkových oznámení, že si za roky 2018 a 2019 přivydělal jako advokát 847 tisíc korun. Uvedl to internetový Deník N, který údaje získal na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Vondráček a jeho advokátní kancelář v minulosti spolupracovali s lichváři.

Párty skončila, zdroje nejsou. Vynechte předvolební dárečky, vyzval Maláčovou ekonom Hampl

Je potřeba se bavit o velikosti státu a nezvyšovat nerovnováhu veřejných financí dalšími výdaji, tvrdí bývalý viceguvernér České národní banky Mojmír Hampl. „Potěšilo mě, že vláda na krizi nereagovala škrty jako v minulosti. Přešli jsme ale do opačného extrému, kdy se protrhla hráz,“ varoval Hampl v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Politik o smrti liberecké cukrářky: Poctivá žena, která se stala obětí problémů druhých

„Nebyla jen poctivou cukrářkou, ale i člověkem, který dělá svět lepším místem,“ vzpomínal na libereckou cukrářku Janu Novotovou Jahodovou místní politik Jan Korytář. Žena zemřela v neděli odpoledne, podle svědků ji zastřelil její manžel. Následně měl zbraň obrátit proti sobě. Korytář ve svém komentáři zdůraznil nutnost lepší péče a podpory pro lidi s psychickými problémy.

Prezident Zeman podepsal novelu volebního zákona i změny ve vymáhání dluhů u dětí

Prezident Miloš Zeman v úterý podepsal volební novelu, která zavádí nový způsob přepočtu voličských hlasů na poslanecké mandáty a nižší kvora ke vstupu volebních koalic do Sněmovny. Hlava státu také posvětila, že vymáhání peněžitého dluhu dítěte bude možné jen do výše jmění nezletilého ke dni, kdy nabyl plnou svéprávnost. Obdobně bude ohraničeno také vymáhání smluvních pokut.

reklama