dluhy

Výpis příspěvků ke štítku „dluhy“

Stačilo pět minut a dluhy byly pryč. Díky OnlyFans mám dům, říká hvězda Zoufalých manželek

Sociální síť pro dospělé OnlyFans mě zachránila, tvrdí americká herečka Drea de Matteová, kterou diváci znají například role Angie v Zoufalých manželkách nebo Adriany ze seriálu Rodina Sopránů. Díky výdělkům z prodeje svých odvážných snímků byla schopna zaplatit dluhy, a to za neuvěřitelných pět minut od zveřejnění první fotky. V rozhovoru pro web deníku Daily Mail herečka přiznala, že než si založila účet na OnlyFans, byla finančně zcela na dně a hrozilo, že přijde o střechu nad hlavou.

Vnitro odpustilo Tvrdíkovi milionový dluh. Šéf Slavie měl platit za dovoz roušek během covidu

Smíšená česko-čínská komora vzájemné spolupráce nemusí platit více než milion korun za leteckou přepravu ochranných pomůcek z Číny v době epidemie covidu-19. S komorou, v jejímž čele stojí někdejší sociálnědemokratický politik Jaroslav Tvrdík, se na prominutí dluhu dohodlo ministerstvo vnitra, uvedl dnes web iROZHLAS.cz. Stát žádost o prominutí dluhu posuzoval přes tři roky, finální dohoda byla uzavřena loni v říjnu.

Půjčka na nová prsa či iPhone. Odborníci popsali bizarní případy snah o oddlužení

Vcelku běžně se stává, že si někdo vezme půjčku a za 14 dní žádá o oddlužení, uvedla v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS výkonná ředitelka Asociace inkasních agentur Jana Tatýrková (Svobodní). Společně s vedoucím programu Dluhové poradenství organizace Člověk v tísni Danielem Hůlem se shodli, že si mnohdy lidé půjčují na nějaký standard, na který svými příjmy nedosáhnou. Ať už se jedná o nový typ mobilu, dovolenou či plastické operace. A mnohdy mají i svérázné postupy, jak se dluhu snaží zbavit.

Psychický teror, hluk, dluhy. Potíže s nájemníky řeší řada bytových domů, vláda slibuje pomoc

Neplacení poplatků spojených s bydlením, které za nájemníka musí zaplatit sousedé z bytového domu. Nesnesitelný hluk či poškozování bytu. To jsou problémy, které řeší bytová družstva a společenství vlastníků po celé zemi. Vláda chce situaci řešit. Dluhy za sousedy bude možné vymáhat jednodušeji. Snazší by mohlo být i vystěhování problematických obyvatel bytového domu.

Hrůzná vražda v Jihlavě: Žena měla otrávit matku kávou. Cmrndla jsem jí tam metanol, přiznala

Vlastní matku měla otrávit 36letá žena z Jihlavy. Do kávy jí údajně přimíchala metanol. Přestože byla žena včasně převezena do nemocnice, nepodařilo se ji lékařům zachránit. Dcera, která krátce po smrti matky najednou splatila své dluhy, je obviněna z vraždy. V případě prokázání viny může padnout i výjimečný trest. O případu informoval web Blesk.cz.

Pavel podepsal rozpočet se schodkem 252 miliard. Vláda počítá s nižší inflací a růstem mezd

Prezident Petr Pavel podepsal státní rozpočet na příští rok se schodkem 252 miliard korun. Proti letošnímu schválenému schodku je to o 43 miliard korun méně. Informoval o tom v pondělí odbor komunikace Hradu. Jde o první státní rozpočet, který Pavel podepsal ve své prezidentské funkci, a o třetí rozpočet, který prosadila koaliční vláda premiéra Petra Fialy (ODS). Sněmovna ho schválila 29. listopadu.