reklama

Doktoři v rodině se mi smějí, přiznal herec Ondřej Rychlý ze seriálu Modrý kód

Herec Ondřej Rychlý je v jednom kole. Po neplánované přestávce kvůli koronavirové pandemii je za to ale rád. Soustředí se na roli v novém primáckém seriálu Sestřičky a chystá se na Shakespearovské slavnosti. Hlavou mu tak proudí několik hereckých textů, které vždy opráší, jak se říká „za pět minut dvanáct“.

reklama

Oblíbeného herce z Modrého kódu Ondřeje Rychlého budete nově vídat v seriálu Sestřičky, na který se herec těší. Mimo jiné proto, že bude trávit méně času biflováním dialogů. „V něčem je lehčí se to učit, protože tam najednou máme vztahové dialogy a není to pořád doktorské. V rodině máme asi pět doktorů a ti se mi všichni posmívají, že si hraju na doktora,“ prozradil herec.

Aby toho nebylo málo, po roce opět naskakuje do Shakespearovských slavností, konkrétně do hry Večer tříkrálový. Na to, že začínají hrát za pár dní, si vůbec nic nepamatuje.

„Je to tak, že teď i před tím rozhovorem jsem si musel googlit, o čem Večer tříkrálový je, kdybyste se mě náhodou zeptala, protože přes rok je té práce a těch textů tolik, že se mi to vyžene z hlavy. A ani teď ještě nechci přepnout a udělám to až v poslední možnou chvíli. Doufám, že si vzpomenu,“ přiznal s úsměvem Rychlý.

Ondřej si pomalu ani nevzpomněl, jak se jmenuje postava, kterou ve hře hraje. „Myslím, že se jmenuje Sebastian, hraju bratra Moniky Timkové, což je, myslím, Viola. A to je tak všechno, co teď vím,“ smál se.

Na závěr vyhlásil Ondřej Rychlý soutěž o lístky na Shakespearovské slavnosti. „Dámy a pánové, mám tady pro vás exkluzivní nabídku, pokud chcete vidět Večer tříkrálový naživo, což byste měli, stačí, když odpovíte na otázku, jakou postavu hraje můj kolega Tomáš Měcháček. Odpovězte na Facebooku tohoto pořadu a dostanete lístky zdarma. Budu se těšit,“ učinil nabídku, která se neodmítá. Kdo by se totiž na vlastní oči nechtěl přesvědčit, jestli si Ondřej na text nakonec vzpomene.

Tagy:
Zeman podpořil Babiše: Souhlasí s uznáváním testů na protilátky. Odborníci stále tápou
Miloš Zeman

Zeman podpořil Babiše: Souhlasí s uznáváním testů na protilátky. Odborníci stále tápou

Miloš Zeman souhlasí s premiérem Andrejem Babišem a podporuje návrh, aby se kromě očkování na koronavirus uznávaly i protilátky v krvi. V SMS zprávě to redakci CNN Prima NEWS napsal tiskový mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Odborníci ale před touto cestou varují a s doporučením váhají. Není podle nich jasné, jak vysoká hladina protilátek v těle vlastně musí být a zda jsou testy z krve dostatečně průkazné.

Nejsme očkovací otroci. Protestující v Bratislavě se bijí navzájem, zranili bratra Kotleby

Ve slovenském hlavním městě se ve čtvrtek znovu protestuje proti očkovací strategii a testování na koronavirus, pandemickým opatřením, představitelům vlády a prezidentce Zuzaně Čaputové. Dav lidí na několik minut zablokoval hlavní bratislavské silnice. Rozhánět ho museli těžkooděnci. Jeden z policistů se zranil, stejně tak mladá aktivistka. Bratr předsedy krajně pravicové Lidové strany Naše Slovensko Mariana Kotleby skončil v nemocnici. Akce se účastní stovky až jednotky tisíc lidí.

Čokoládová, nebo jahodová aneb souboj o zmrzlinu: Babiš nám přebírá PR, smějí se Piráti

„Udělám vše pro to, aby Piráti nezakázali vanilkovou a čokoládovou zmrzlinu,“ napsal premiér Andrej Babiš (ANO) na sociální sítě a navíc lidi na točenou zmrzlinu zve. Piráti se brání, že žádnou zmrzlinu zakazovat nehodlají. Premiér navíc podle nich přebírá jejich PR, protože to byli právě oni, kteří jako první oznámili, že v rámci kampaně budou rozdávat jahodové nanuky. Mohlo by se tak zdát, že zmrzlina je zásadnějším tématem voleb než bydlení nebo důchodová reforma.

reklama

Domácí zpravodajství

Havlíček: Na vině je strojvůdce. Ani zabezpečení srážce vlaků stoprocentně nezabrání

„Žádný zákon ani žádné zabezpečovací zařízení stoprocentně nemůže zabránit srážce, jaká se stala ve středu u Milavče,“⁠ zdůraznil na brífinku po návštěvě jižní Moravy ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO). Zároveň ze střetu vlaků obvinil strojvedoucího německého expresu. Při nehodě na Domažlicku zemřeli tři lidé, desítky dalších byly zraněny.

Nové seriály i programové schéma. Prima odstartovala Hvězdnou sezónu ve velkém stylu

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala opravdu hvězdný program. Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití, neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou. Sezónu zahájila ve velkém stylu speciální tiskovou konferencí.

Kurýra si spletl s milencem své ženy. Po zahradě v Praze ho naháněl s mačetou

Majitel domu na Zbraslavi si pracovníka kurýrní služby, který mu dovezl novou pračku, spletl s milencem své ženy. A aniž by si počkal na jakékoliv vysvětlení, chopil se mačety a vystartoval po něm s křikem, že ho zabije. Kurýrovi se naštěstí podařilo utéct a přivolat policii. Hlídka, která na místo dorazila během několika minut, nepříčetnému muži naměřila více než tři promile alkoholu.

reklama