reklama

Doktoři v rodině se mi smějí, přiznal herec Ondřej Rychlý ze seriálu Modrý kód

Herec Ondřej Rychlý je v jednom kole. Po neplánované přestávce kvůli koronavirové pandemii je za to ale rád. Soustředí se na roli v novém primáckém seriálu Sestřičky a chystá se na Shakespearovské slavnosti. Hlavou mu tak proudí několik hereckých textů, které vždy opráší, jak se říká „za pět minut dvanáct“.

reklama

Oblíbeného herce z Modrého kódu Ondřeje Rychlého budete nově vídat v seriálu Sestřičky, na který se herec těší. Mimo jiné proto, že bude trávit méně času biflováním dialogů. „V něčem je lehčí se to učit, protože tam najednou máme vztahové dialogy a není to pořád doktorské. V rodině máme asi pět doktorů a ti se mi všichni posmívají, že si hraju na doktora,“ prozradil herec.

K tématu

Aby toho nebylo málo, po roce opět naskakuje do Shakespearovských slavností, konkrétně do hry Večer tříkrálový. Na to, že začínají hrát za pár dní, si vůbec nic nepamatuje.

„Je to tak, že teď i před tím rozhovorem jsem si musel googlit, o čem Večer tříkrálový je, kdybyste se mě náhodou zeptala, protože přes rok je té práce a těch textů tolik, že se mi to vyžene z hlavy. A ani teď ještě nechci přepnout a udělám to až v poslední možnou chvíli. Doufám, že si vzpomenu,“ přiznal s úsměvem Rychlý.

Ondřej si pomalu ani nevzpomněl, jak se jmenuje postava, kterou ve hře hraje. „Myslím, že se jmenuje Sebastian, hraju bratra Moniky Timkové, což je, myslím, Viola. A to je tak všechno, co teď vím,“ smál se.

Na závěr vyhlásil Ondřej Rychlý soutěž o lístky na Shakespearovské slavnosti. „Dámy a pánové, mám tady pro vás exkluzivní nabídku, pokud chcete vidět Večer tříkrálový naživo, což byste měli, stačí, když odpovíte na otázku, jakou postavu hraje můj kolega Tomáš Měcháček. Odpovězte na Facebooku tohoto pořadu a dostanete lístky zdarma. Budu se těšit,“ učinil nabídku, která se neodmítá. Kdo by se totiž na vlastní oči nechtěl přesvědčit, jestli si Ondřej na text nakonec vzpomene.

Další hlavní zprávy

Domácí

V úterý přibylo 11 984 případů nákazy koronavirem. Roušky povinně venku i v autě

V úterý přibylo 11 984 případů nákazy koronavirem. Roušky povinně venku i v autě

V úterý přibylo v Česku 11 984 potvrzených případů koronaviru. Je to nejvyšší přírůstek od začátku epidemie. V zemi je nyní více 113 tisíc nakažených. Počet úmrtí celkem je už 1 619. V zemi ode dneška platí povinnost nosit roušky i venku na území obcí, pokud bude člověk blíže než dva metry k jinému. Nemocnice budou nové nakažené hlásit do systému už do hodiny. Kabinet oznámí další zpřísnění.

Domácí

Velké pivovary se snaží zachránit restaurace. Na vylévání piva ale stejně může dojít

Velké pivovary se snaží zachránit restaurace. Na vylévání piva ale stejně může dojít

Celé řadě českých restaurací a hospod, které nevyužívají výdejní okénko, kvůli pandemii koronaviru a opatřením hrozí, že se jejich pivo v tancích a sudech může do znovuotevření zkazit. V takovém případě by musely pivo vylít do kanalizace. S pomocí ovšem přicházejí některé velké pivovary. Ty totiž plánují restauracím prošlé pivo kompenzovat. Pivovary zároveň chtějí restauracím pomoci i v dalších směrech – včetně těch, které k výdeji z okénka přistoupily.

reklama
Nejsme tu od toho, abychom se báli. Zůstaneme s vámi až do konce, vzkazují záchranáři
Deset let od exemplárních trestů pro žháře: Popálená Natálka má pořád v očích hrůzu
Vládli by i s Babišem, pustil se Kalousek do STAN. Kopance a lži, reagoval Rakušan
Odsouzený vrah se postavil teroristovi na London Bridge. Za hrdinský čin dostal milost
reklama
reklama
Mrazáky na mrtvoly budou. Politici jsou psychopati, za mrtvé může Babiš, tvrdí Flegr

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Plošné školy v přírodě? Líbivá, ale nereálná myšlenka, vzkazuje Plaga Prymulovi
Další články
reklama
reklama