reklama

Doktoři v rodině se mi smějí, přiznal herec Ondřej Rychlý ze seriálu Modrý kód

Herec Ondřej Rychlý je v jednom kole. Po neplánované přestávce kvůli koronavirové pandemii je za to ale rád. Soustředí se na roli v novém primáckém seriálu Sestřičky a chystá se na Shakespearovské slavnosti. Hlavou mu tak proudí několik hereckých textů, které vždy opráší, jak se říká „za pět minut dvanáct“.

reklama

Oblíbeného herce z Modrého kódu Ondřeje Rychlého budete nově vídat v seriálu Sestřičky, na který se herec těší. Mimo jiné proto, že bude trávit méně času biflováním dialogů. „V něčem je lehčí se to učit, protože tam najednou máme vztahové dialogy a není to pořád doktorské. V rodině máme asi pět doktorů a ti se mi všichni posmívají, že si hraju na doktora,“ prozradil herec.

Aby toho nebylo málo, po roce opět naskakuje do Shakespearovských slavností, konkrétně do hry Večer tříkrálový. Na to, že začínají hrát za pár dní, si vůbec nic nepamatuje.

„Je to tak, že teď i před tím rozhovorem jsem si musel googlit, o čem Večer tříkrálový je, kdybyste se mě náhodou zeptala, protože přes rok je té práce a těch textů tolik, že se mi to vyžene z hlavy. A ani teď ještě nechci přepnout a udělám to až v poslední možnou chvíli. Doufám, že si vzpomenu,“ přiznal s úsměvem Rychlý.

Ondřej si pomalu ani nevzpomněl, jak se jmenuje postava, kterou ve hře hraje. „Myslím, že se jmenuje Sebastian, hraju bratra Moniky Timkové, což je, myslím, Viola. A to je tak všechno, co teď vím,“ smál se.

Na závěr vyhlásil Ondřej Rychlý soutěž o lístky na Shakespearovské slavnosti. „Dámy a pánové, mám tady pro vás exkluzivní nabídku, pokud chcete vidět Večer tříkrálový naživo, což byste měli, stačí, když odpovíte na otázku, jakou postavu hraje můj kolega Tomáš Měcháček. Odpovězte na Facebooku tohoto pořadu a dostanete lístky zdarma. Budu se těšit,“ učinil nabídku, která se neodmítá. Kdo by se totiž na vlastní oči nechtěl přesvědčit, jestli si Ondřej na text nakonec vzpomene.

Tagy:

Hlavní zprávy

Termíny a systém prvního předvánočního MS ve fotbale 2022. Proč začíná v listopadu?
MS ve fotbale

Termíny a systém prvního předvánočního MS ve fotbale 2022. Proč začíná v listopadu?

Česká reprezentace zabojuje o fotbalové mistrovství světa v Kataru v březnové baráži. Pokud by ve dvoukolovém play-off uspěla, bude se upínat k termínu 21. listopad 2022. Právě v tento den „mundial“ v exotické destinaci začíná. Termín je to pro světový šampionát dosti netradiční, ale vzhledem k vedrům v Perském zálivu je zimní varianta pro hráče komfortnější než tradiční letní.

Spory uvnitř České lékařské komory gradují. O očkování dětí museli členové jednat ve sněhu

Spory uvnitř České lékařské komory (ČLK) nabírají na intenzitě. Menší část jejích členů chtěla v sobotu v Lékařském domě uspořádat odbornou diskusi o očkování dětí. Vedení ale konání akce zamítlo. Jako důvod uvedlo špatnou epidemickou situaci. Jednání se tak muselo uskutečnit venku ve sněhu. Organizátoři semináře, kteří si přezdívají Paralelní lékařská komora a jsou podepsaní pod Deklarací lékařů proti nátlaku na očkování, to považují za naschvál. Prezident komory Milan Kubek to odmítá.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

reklama