CNN Prima News domácí

domácí

Výpis příspěvků ke štítku „domácí“

Chodov tvrdě pyká za napadení mladého rozhodčího. Jaké tresty skandál přinesl?

22. září 2022 18:24

Skandální dění medializovaného zápasu 1. B třídy mezi Chodovem a Klánovicemi má kromě celostátní ostudy první reálné důsledky. Hlavní rozhodčí Matyáš Hanzlík byl spolu s delegátem urážen a fyzicky napaden zástupci domácích. Chodovští po rozhodnutí disciplinární komise Pražského fotbalového svazu nemohou hrát šest zápasů na domácím hřišti a předseda klubu má na osm měsíců pozastavenou funkci. Vše doprovází peněžité pokuty.

Sledujte Hlavní zprávy: Ekonomové proti zastropování cen potravin. Čeho se obávají?

20. září 2022 18:42

Ministerstvo zemědělství chce snížit DPH u vybraných základních potravin. Opozici a odborům to ale nestačí a požadují zastropování cen. Před tím ale varují ekonomové. Podle nich by to byl brutální zásah do fungování trhu a především do státního rozpočtu. Nejen o tom budou dnešní Hlavní zprávy, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55.

Otec i trenér plácali českou tenisovou naději po zadku. Více než nevhodné, reaguje svět

29. srpna 2022 12:38

Teprve druhý pokus mladičké české tenistky Sáry Bejlek postoupit na grandslam skončil úspěchem. V kvalifikaci US Open dokázala skolit tři zkušené hráčky a ve Flushing Meadows se ještě minimálně do pondělního večera zdrží. Po dosavadním životním úspěchu čelí chvále, ale také nepochopení. Na sociálních sítích způsobila vášně její oslava s otcem a trenérem.

Vízek o Plzni ve skupině smrti: Nevadí, že bude pro obry potravou. Její příběh je krásný

27. srpna 2022 06:47

Viktoria Plzeň byla předhozena majestátním evropským lvům. Chtě nechtě se počítá s tím, že ve slavné Lize mistrů budou pro Bayern Mnichov, Barcelonu a Inter Milán fotbalisté ze západu Čech chutnou kořistí. Podle Ladislava Vízka to není důležité. Nemají co ztratit a splní si sny. „Podle mě nemohli dopadnout lépe. A vůbec mi nevadí, že budou pro obry potravou,“ zmiňuje bývalý československý reprezentant pro CNN Prima NEWS.