reklama

Dominik Feri

Nejnovější příspěvky k tématu

Čtvrt roku od kauzy Feri: Důkazem může být deník oběti či zprávy v aplikaci, říká expert
Dominik Feri

Čtvrt roku od kauzy Feri: Důkazem může být deník oběti či zprávy v aplikaci, říká expert

Čas letí jako bláznivý. Od vypuknutí skandálu bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho, který čelí několika obviněním ze sexuálního násilí, uplynuly už tři měsíce. Je v kauze něco nového? Jak se v případech, z nichž některé se udály i před několika lety, postupuje? Co hrozí podezřelému, když se jeho čin prokáže, a co naopak údajným obětem, když vyjde najevo, že se věci udály jinak, nebo se nestaly vůbec?

Sledujte 360° s šéfkou TOP 09 Pekarovou: Jak zpětně hodnotí kauzu Dominika Feriho?

27. července 2021 12:21

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí? A v čem sami politici spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Pořad můžete sledovat od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Udělám ti malé černoušky, šeptal prý Feri své oběti. Problémy měla i nezletilá

10. června 2021 19:41

Kauza kolem bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho a jeho údajného sexuálního nátlaku se rozrůstá o další svědectví. Pro Deník N a web A2larm promluvily další možné oběti. Jednu z dívek měl Feri údajně držet pod krkem, když mu nebyla po vůli. Další pak prý násilně opíjel a říkal jí, že jí „udělá malé černoušky“. Sám Feri nynější obvinění dívek opět odmítá.

Kultura znásilnění, hlásá nápis u Právnické fakulty. Upozorňuje na Feriho kauzu

7. června 2021 20:11

Neznámá osoba vylepila před vchodem do Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze obrázek, na kterém je žlutý s vykřičník s nápisem „kultura znásilnění“. Tím naráží na podezření bývalého poslance Dominika Feriho ze sexuálního násilí. Pravděpodobně také viní vedení fakulty z toho, že celou záležitost bagatelizuje, nebo dokonce svého bývalého žáka kryje.

Mladí politici: Feri není mesiáš, který by sám strhl voliče a spasil koalici Spolu

2. června 2021 07:01

Bývalý poslanec Dominik Feri není mesiáš, který by strhl davy mladých a sám spasil koalici Spolu. Na kandidátkách je spousta dalších tváří, které si zaslouží pozornost, myslí si zástupci mladých politiků ze stran TOP 09, ODS a KDU-ČSL. To, že se Feri vzdal svého mandátu, hodnotí jako správný krok, protože mu v praxi nic moc dalšího nezbývalo. Řekli to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Policie zahájila v kauze Feriho trestní řízení kvůli podezření ze sexuálních deliktů

1. června 2021 12:17

Policie zahájila úkony trestního řízení v případu bývalého poslance Dominika Feriho, kterého několik žen v médiích minulý týden obvinilo ze sexuálního obtěžování a násilí. V tiskové zprávě o tom v úterý informoval mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Prověřování podle něj policie vede pro podezření ze spáchání některého z trestných činů proti lidské důstojnosti v sexuální oblasti. Policisté zároveň vyzvali případné poškozené, aby je kontaktovaly. V případu dosud nebyl nikdo obviněn.

Je na přes držku, připomněl Kalousek slova novinářky o Ferim. Prý jí vadil už kdysi

29. května 2021 17:43

Na Twitteru se rozhořela diskuze mezi Miroslavem Kalouskem (TOP 09) a autory článku o obvinění Dominika Feriho ze sexuálního násilí. Kalousek v příspěvku naznačil, že má novinářka z deníku Alarm Apolena Rychlíková na Feriho spadeno už delší dobu. „Mám obavy, že se jistý úředník z Hradu zmocnil Kalouskova twitterového účtu,“ reagoval ironicky spoluautor textu o Ferim Jakub Zelenka z Deníku N.

Mladí se zastávají Feriho: Možná to bylo celé trochu jinak. Nesuďme nikoho bez důkazů

29. května 2021 08:18

Nebudeme nikoho soudit, dokud nebude k dispozici více důkazů. Hodně mladých lidí zaujalo tento postoj ke kauze exposlance TOP 09 Dominika Feriho, který čelí nařčení z údajného sexuálního obtěžování. U mnohých prý nebude mít aféra vliv na jejich rozhodování v nadcházejících říjnových volbách. V anketě, kterou připravili reportéři CNN Prima NEWS, si můžete poslechnout názory některých z nich.

Kubáček: Pro TOP 09 to bude bolestivá kauza, svědectví o Feriho chování může přibývat

28. května 2021 17:13

Svědectví o sexuálním obtěžování v kauze exposlance Dominika Feriho může přibývat, některé ženy se bály promluvit, řekl CNN Prima NEWS politolog Jan Kubáček. Předsednictvo TOP 09 v pátek vyzvalo Feriho, aby své členství ve straně přerušil minimálně do doby, než se vyšetří jeho údajné násilné skutky. Mladý politik nakonec ze strany vystoupil.

Hlavní zprávy

reklama

Dominik Feri

Dominik Feri je český politik působící ve straně TOP 09. Kromě politické kariéry je vystudovaný právník a influencer na Instagramu, kde působí pod přezdívkou Choco_afro. Na sociální síti se proslavil zejména obrázky se žlutým pozadím a černými vykřičníky, v nichž sděluje svému publiku důležité informace, hlavně co se týče opatření souvisejících s koronavirem. Roku 2014 se stal teplickým radním, čímž se stal nejmladším radním v Česku. V roce 2017 se stal nejmladším poslancem České republiky v historii.