reklama

Dominik Feri

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte 360° s šéfkou TOP 09 Pekarovou: Jak zpětně hodnotí kauzu Dominika Feriho?
Sledujte v TV

Sledujte 360° s šéfkou TOP 09 Pekarovou: Jak zpětně hodnotí kauzu Dominika Feriho?

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí? A v čem sami politici spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Pořad můžete sledovat od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Udělám ti malé černoušky, šeptal prý Feri své oběti. Problémy měla i nezletilá

Kauza kolem bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho a jeho údajného sexuálního nátlaku se rozrůstá o další svědectví. Pro Deník N a web A2larm promluvily další možné oběti. Jednu z dívek měl Feri údajně držet pod krkem, když mu nebyla po vůli. Další pak prý násilně opíjel a říkal jí, že jí „udělá malé černoušky“. Sám Feri nynější obvinění dívek opět odmítá.

Kultura znásilnění, hlásá nápis u Právnické fakulty. Upozorňuje na Feriho kauzu

Neznámá osoba vylepila před vchodem do Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze obrázek, na kterém je žlutý s vykřičník s nápisem „kultura znásilnění“. Tím naráží na podezření bývalého poslance Dominika Feriho ze sexuálního násilí. Pravděpodobně také viní vedení fakulty z toho, že celou záležitost bagatelizuje, nebo dokonce svého bývalého žáka kryje.

Mladí politici: Feri není mesiáš, který by sám strhl voliče a spasil koalici Spolu

Bývalý poslanec Dominik Feri není mesiáš, který by strhl davy mladých a sám spasil koalici Spolu. Na kandidátkách je spousta dalších tváří, které si zaslouží pozornost, myslí si zástupci mladých politiků ze stran TOP 09, ODS a KDU-ČSL. To, že se Feri vzdal svého mandátu, hodnotí jako správný krok, protože mu v praxi nic moc dalšího nezbývalo. Řekli to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Policie zahájila v kauze Feriho trestní řízení kvůli podezření ze sexuálních deliktů

Policie zahájila úkony trestního řízení v případu bývalého poslance Dominika Feriho, kterého několik žen v médiích minulý týden obvinilo ze sexuálního obtěžování a násilí. V tiskové zprávě o tom v úterý informoval mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Prověřování podle něj policie vede pro podezření ze spáchání některého z trestných činů proti lidské důstojnosti v sexuální oblasti. Policisté zároveň vyzvali případné poškozené, aby je kontaktovaly. V případu dosud nebyl nikdo obviněn.

Je na přes držku, připomněl Kalousek slova novinářky o Ferim. Prý jí vadil už kdysi

Na Twitteru se rozhořela diskuze mezi Miroslavem Kalouskem (TOP 09) a autory článku o obvinění Dominika Feriho ze sexuálního násilí. Kalousek v příspěvku naznačil, že má novinářka z deníku Alarm Apolena Rychlíková na Feriho spadeno už delší dobu. „Mám obavy, že se jistý úředník z Hradu zmocnil Kalouskova twitterového účtu,“ reagoval ironicky spoluautor textu o Ferim Jakub Zelenka z Deníku N.

Mladí se zastávají Feriho: Možná to bylo celé trochu jinak. Nesuďme nikoho bez důkazů

Nebudeme nikoho soudit, dokud nebude k dispozici více důkazů. Hodně mladých lidí zaujalo tento postoj ke kauze exposlance TOP 09 Dominika Feriho, který čelí nařčení z údajného sexuálního obtěžování. U mnohých prý nebude mít aféra vliv na jejich rozhodování v nadcházejících říjnových volbách. V anketě, kterou připravili reportéři CNN Prima NEWS, si můžete poslechnout názory některých z nich.

Hlavní zprávy

Jaroš: Jestli čeští horolezci lezli v Pákistánu bez povolení, udělali pr*ser
Nový den

Jaroš: Jestli čeští horolezci lezli v Pákistánu bez povolení, udělali pr*ser

Pokud lezla dvojice českých horolezců v Pákistánu na horu Rakapoši bez povolení, udělala pr*ser, který si bude muset vyřešit. Tak komentoval v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS zkušený horolezec Radek Jaroš počínání svých kolegů. Jakub Vlček a Petr Macek, které kvůli potížím při sestupu z pákistánské Rakapoši musel 15. září po dlouhé záchranné akci do bezpečí dopravit vrtulník pákistánské armády, zůstávají v zemi. Pákistán požaduje zaplacení celé operace.

Maláčová: Pokud se uzavře škola kvůli covidu, rodiče by měli dostat 80 procent výdělku
Vláda

Maláčová: Pokud se uzavře škola kvůli covidu, rodiče by měli dostat 80 procent výdělku

Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) se chystá v pondělí vládě předložit návrh na zavedení krizového ošetřovného pro případ lokálního uzavírání škol kvůli epidemii. Navrhuje dávku zvýšit ze 60 na 80 procent základu výdělku a vyplácet ji po celou dobu nařízené karantény. Kabinetu předá i návrh na navýšení minimální mzdy od ledna z nynějších 15 200 na 18 tisíc korun.

reklama

Dominik Feri

Dominik Feri je český politik působící ve straně TOP 09. Kromě politické kariéry je vystudovaný právník a influencer na Instagramu, kde působí pod přezdívkou Choco_afro. Na sociální síti se proslavil zejména obrázky se žlutým pozadím a černými vykřičníky, v nichž sděluje svému publiku důležité informace, hlavně co se týče opatření souvisejících s koronavirem. Roku 2014 se stal teplickým radním, čímž se stal nejmladším radním v Česku. V roce 2017 se stal nejmladším poslancem České republiky v historii.