reklama
CNN Prima News Dominik Feri

Dominik Feri

Výpis příspěvků ke štítku „Dominik Feri“

Zeman se zastal Feriho. Co kdyby to dělal někdo jeho dceři? kritizuje ho novinářka

Nerozumím tomu, že se někdo může údajného sexuálního obtěžování žen od bývalého poslance Dominika Feriho (dříve za TOP 09) zastat, kritizovala prezidenta Miloše Zemana ve speciálním vysílání televize CNN Prima NEWS novinářka Barbora Zpěváčková. „Co kdyby někdo sexuálně obtěžoval jeho dceru?“ ptala se. Podle politologa Lukáše Jelínka Zeman svým vyjádřením přivítal Feriho ve svém názorovém táboře a tím vlastně ponížil TOP 09.

Hloupostmi se nezabývám, řekl Zeman ke kauze Feri. Souhlasí se Schwarzenbergem

Prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro MF DNES zastal bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho, kterého několik žen v médiích obvinilo ze sexuálního obtěžování a násilí. Zeman uvedl, že má na kauzu podobný názor jako jeho někdejší prezidentský protikandidát Karel Schwarzenberg. Čestný předseda TOP 09 řekl, že je normální, když chce kluk dostat holku do postele. Feriho případ prověřuje policie.

Někdo si nepřál, aby stížnosti na Feriho doputovaly až k vedení fakulty, uvedl děkan

Po odhalení kauzy týkající se dnes už exposlance Dominika Feriho a jeho údajného sexuálního zneužívání žen se zrak mnohých obrátil i na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde politik studoval. Objevily se výpovědi, že se ani zde nechoval zrovna příkladně. „Někteří lidé si vyloženě nepřáli, aby se stížnosti posunuly až k vedení fakulty,“ připustil v pořadu 360° na CNN Prima NEWS děkan Jan Kuklík.

Pospíšil: Feriho kauza koalici Spolu neuškodí. Budoval si svoji vlastní značku

Bývalý předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v nedávné době skončil coby šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu, přesto nadále povede pražskou buňku TOP 09. O tématu své budoucnosti v pražské politice hovořil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Hodnotil také šance koalice Spolu v podzimních parlamentních volbách či jak výsledek ovlivní aféra exposlance TOP 09 Dominika Feriho.

Udělám ti malé černoušky, šeptal prý Feri své oběti. Problémy měla i nezletilá

Kauza kolem bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho a jeho údajného sexuálního nátlaku se rozrůstá o další svědectví. Pro Deník N a web A2larm promluvily další možné oběti. Jednu z dívek měl Feri údajně držet pod krkem, když mu nebyla po vůli. Další pak prý násilně opíjel a říkal jí, že jí „udělá malé černoušky“. Sám Feri nynější obvinění dívek opět odmítá.

Kultura znásilnění, hlásá nápis u Právnické fakulty. Upozorňuje na Feriho kauzu

Neznámá osoba vylepila před vchodem do Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze obrázek, na kterém je žlutý s vykřičník s nápisem „kultura znásilnění“. Tím naráží na podezření bývalého poslance Dominika Feriho ze sexuálního násilí. Pravděpodobně také viní vedení fakulty z toho, že celou záležitost bagatelizuje, nebo dokonce svého bývalého žáka kryje.

reklama