reklama
CNN Prima News Dominik Feri

Dominik Feri

Výpis příspěvků ke štítku „Dominik Feri“

Čtvrt roku od kauzy Feri: Důkazem může být deník oběti či zprávy v aplikaci, říká expert

27. srpna 2021 14:41

Čas letí jako bláznivý. Od vypuknutí skandálu bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho, který čelí několika obviněním ze sexuálního násilí, uplynuly už tři měsíce. Je v kauze něco nového? Jak se v případech, z nichž některé se udály i před několika lety, postupuje? Co hrozí podezřelému, když se jeho čin prokáže, a co naopak údajným obětem, když vyjde najevo, že se věci udály jinak, nebo se nestaly vůbec?

Sledujte 360° s šéfkou TOP 09 Pekarovou: Jak zpětně hodnotí kauzu Dominika Feriho?

27. července 2021 12:21

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí? A v čem sami politici spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Pořad můžete sledovat od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Fiala: Dřív jsem si v Česku přál solidní levici, ČSSD mi ale ve Sněmovně chybět nebude

20. července 2021 21:47

Předseda ODS Petr Fiala si ve speciálním vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové pochvaloval vznik koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09). „Volič ze středopravého spektra se nemusí bát, že jeho hlas propadne,“ uvedl. Zároveň přiznal, že v případě, kdy by se v říjnových volbách do Sněmovny komunisté či sociální demokraté nedostali, líto by mu to nebylo.

Zeman se zastal Feriho. Co kdyby to dělal někdo jeho dceři? kritizuje ho novinářka

2. července 2021 16:34

Nerozumím tomu, že se někdo může údajného sexuálního obtěžování žen od bývalého poslance Dominika Feriho (dříve za TOP 09) zastat, kritizovala prezidenta Miloše Zemana ve speciálním vysílání televize CNN Prima NEWS novinářka Barbora Zpěváčková. „Co kdyby někdo sexuálně obtěžoval jeho dceru?“ ptala se. Podle politologa Lukáše Jelínka Zeman svým vyjádřením přivítal Feriho ve svém názorovém táboře a tím vlastně ponížil TOP 09.

Hloupostmi se nezabývám, řekl Zeman ke kauze Feri. Souhlasí se Schwarzenbergem

1. července 2021 08:59

Prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro MF DNES zastal bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho, kterého několik žen v médiích obvinilo ze sexuálního obtěžování a násilí. Zeman uvedl, že má na kauzu podobný názor jako jeho někdejší prezidentský protikandidát Karel Schwarzenberg. Čestný předseda TOP 09 řekl, že je normální, když chce kluk dostat holku do postele. Feriho případ prověřuje policie.

Náhradník za Feriho Kolář: Žena je pro mě posvátná, jen na mladé voliče necílím

21. června 2021 15:11

„Žena je pro mě něco posvátného. Nerozumím tomu, proč by se k ní měl někdo chovat urážlivým nebo nevhodným způsobem.“ V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl starosta Prahy 6 Ondřej Kolář, který se po rezignaci Dominika Feriho posunul na čtvrté místo pražské kandidátky koalice SPOLU. Původně měl jít Kolář do voleb jako „devítka“.

reklama