CNN Prima News Dominika Gottová

Dominika Gottová

Výpis příspěvků ke štítku „Dominika Gottová“

Gottová o vztahu Karla se Zagorovou: Měl Hanku moc rád. Mají si tam nahoře o čem povídat

Pro zesnulou Hanu Zagorovou truchlí nejen celé Česko. Svou osobní vzpomínku zaslala přímo z finských Helsinek také nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta, Dominika. Podle ní měl její otec Zagorovou velmi rád a také věří, že se tyto dvě osobnosti už setkaly v hudebním nebi. Svou rodinu pak osočila z toho, že „není schopna adekvátně vzpomínat na zesnulé kolegy jejího otce“.

Ivana Gottová může slavit. Jak dopadl boj o miliony po zesnulém Karlu Gottovi?

Zpěvák Karel Gott stačil na sklonku života rozhodnout o tom, kdo bude po něm dědit. Svým nemanželským dcerám Dominice a Lucii daroval každé 6 milionů korun s tím, že se vzdají nároku na dědictví. Obě dohodu podepsaly. Po jeho smrti se však objevily další velké peníze, o kterých musel rozhodnout až soud. Dominika z nich nedostala ani korunu a hodlala dědictví napadnout. Nyní však názor změnila. Co ji k tomu vedlo?

Dominika Gottová: Lucie v dědictví byla a já ne? Řeším to s právníky, ale oslovím i sestry

Boj o dědictví Karla Gotta pokračuje a zdá se, že ještě zdaleka není u konce. Soud po dlouhých třiceti měsících nakonec rozhodl o tom, že částku ve výši osmi milionů korun, což jsou peníze ze zpěvákových tantiém, které chodí každý rok, si rozdělí pět dědiců. Nejstarší dcera Dominika v nich však nefiguruje. Jak prozradila CNN Prima NEWS, nehodlá se s tím jen tak smířit.

Dominika Gottová o dědictví po otci: Jsem z toho špatná. Ivana mě chtěla vyšachovat

Dědictví po zesnulém Karlu Gottovi je již rozděleno. S výsledkem ovšem není spokojena nejstarší Mistrova dcera Dominika. Právě její jméno totiž na seznamu dědiců chybí. Podle Dominiky udělala vdova po Gottovi vše pro to, aby po smrti otce nedostala jedinou korunu. „Ivana mě potřebovala ze všeho vyšachovat ještě za tátova života. A to se jí povedlo,“ řekla v rozhovoru pro deník Blesk.