CNN Prima News Dominika Gottová

Dominika Gottová

Výpis příspěvků ke štítku „Dominika Gottová“

Dominika Gottová o dědictví po otci: Jsem z toho špatná. Ivana mě chtěla vyšachovat

1. července 2022 17:11

Dědictví po zesnulém Karlu Gottovi je již rozděleno. S výsledkem ovšem není spokojena nejstarší Mistrova dcera Dominika. Právě její jméno totiž na seznamu dědiců chybí. Podle Dominiky udělala vdova po Gottovi vše pro to, aby po smrti otce nedostala jedinou korunu. „Ivana mě potřebovala ze všeho vyšachovat ještě za tátova života. A to se jí povedlo,“ řekla v rozhovoru pro deník Blesk.

Gott před smrtí rozebral vztah s nejstarší dcerou. Nevychoval jsem ji nejlíp, přiznal

17. května 2022 06:07

Život Dominiky Gottové, nejstarší dcery slavného českého zpěváka, nikdy nebyl jednoduchý a občas připomínal horskou dráhu. Místo lásky ji Gott zahrnoval penězi, čehož zpětně velmi litoval. Ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím, kterou sepsal na sklonku svého života, přiznal, co ve výchově dělal špatně, i to, co mu na Dominice nejvíce vadilo.

Bez práce i manžela, Gottová opět balí kufry. Co ji do Prahy vede tentokrát?

27. března 2022 05:42

Naposledy navštívila Dominika Gottová rodnou zem začátkem tohoto roku a nyní se na návštěvu chystá znovu. A přestože teď prý prožívá šťastné chvíle, je zatím stále bez práce. Její manžel Timo Tolkki zas odcestoval koncertovat do zahraničí. V rozhovoru pro deník Expres prozradila, že se v dubnu chystá do Prahy. Důvodem jejího příletu by nemělo být nic jiného než práce.