CNN Prima News Dominika Gottová

Dominika Gottová

Výpis příspěvků ke štítku „Dominika Gottová“

Dominika Gottová půjde k volbám poprvé. Komu dá hlas a koho volil její tatínek?

13. ledna 2023 08:47

Přestože Dominika Gottová, nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta, žije se svým manželem hudebníkem Timo Tolkim ve Finsku, výběru české hlavy státu se zúčastnit rozhodně chce. Volit ale bude v Helsinkách. Pro CNN Prima NEWS promluvila nejen o politice, ale také o aktuálních vztazích v rodině. Urovnaly se spory mezi ní a vdovou Ivanou Gottovou?

Gottová o vztahu Karla se Zagorovou: Měl Hanku moc rád. Mají si tam nahoře o čem povídat

26. srpna 2022 16:42

Pro zesnulou Hanu Zagorovou truchlí nejen celé Česko. Svou osobní vzpomínku zaslala přímo z finských Helsinek také nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta, Dominika. Podle ní měl její otec Zagorovou velmi rád a také věří, že se tyto dvě osobnosti už setkaly v hudebním nebi. Svou rodinu pak osočila z toho, že „není schopna adekvátně vzpomínat na zesnulé kolegy jejího otce“.

Ivana Gottová může slavit. Jak dopadl boj o miliony po zesnulém Karlu Gottovi?

24. srpna 2022 21:23

Zpěvák Karel Gott stačil na sklonku života rozhodnout o tom, kdo bude po něm dědit. Svým nemanželským dcerám Dominice a Lucii daroval každé 6 milionů korun s tím, že se vzdají nároku na dědictví. Obě dohodu podepsaly. Po jeho smrti se však objevily další velké peníze, o kterých musel rozhodnout až soud. Dominika z nich nedostala ani korunu a hodlala dědictví napadnout. Nyní však názor změnila. Co ji k tomu vedlo?

Dominika Gottová: Lucie v dědictví byla a já ne? Řeším to s právníky, ale oslovím i sestry

16. července 2022 12:33

Boj o dědictví Karla Gotta pokračuje a zdá se, že ještě zdaleka není u konce. Soud po dlouhých třiceti měsících nakonec rozhodl o tom, že částku ve výši osmi milionů korun, což jsou peníze ze zpěvákových tantiém, které chodí každý rok, si rozdělí pět dědiců. Nejstarší dcera Dominika v nich však nefiguruje. Jak prozradila CNN Prima NEWS, nehodlá se s tím jen tak smířit.

Dominika Gottová o dědictví po otci: Jsem z toho špatná. Ivana mě chtěla vyšachovat

1. července 2022 17:11

Dědictví po zesnulém Karlu Gottovi je již rozděleno. S výsledkem ovšem není spokojena nejstarší Mistrova dcera Dominika. Právě její jméno totiž na seznamu dědiců chybí. Podle Dominiky udělala vdova po Gottovi vše pro to, aby po smrti otce nedostala jedinou korunu. „Ivana mě potřebovala ze všeho vyšachovat ještě za tátova života. A to se jí povedlo,“ řekla v rozhovoru pro deník Blesk.

Gott před smrtí rozebral vztah s nejstarší dcerou. Nevychoval jsem ji nejlíp, přiznal

17. května 2022 06:07

Život Dominiky Gottové, nejstarší dcery slavného českého zpěváka, nikdy nebyl jednoduchý a občas připomínal horskou dráhu. Místo lásky ji Gott zahrnoval penězi, čehož zpětně velmi litoval. Ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím, kterou sepsal na sklonku svého života, přiznal, co ve výchově dělal špatně, i to, co mu na Dominice nejvíce vadilo.