Prezident USA Donald Trump chtěl svoji choť chytit za ruku. Odtrhla se od něj

Melania Trumpová odmítla dát ruku svému choti, prezidentovi USA Donaldu Trumpovi. Nestalo se tak ale poprvé a na sociálních sítích se video s tímto momentem virálně šíří. Někteří se prezidentovi posmívají, někteří se ho zastávají.

Prezident USA Donald Trump a jeho manželka Melania se v neděli vraceli z New Jersey do Washingtonu, D. C. Jako obvykle byli na letišti novináři, kteří mimo jiné zachytili na kamery trapný moment. Trump chtěl při scházení schodů z letadla chytit za ruku svoji choť, ta sebou ale trhla a jeho náklonnost neopětovala.

Video se začalo šířit na sociálních sítích a Trump od lidí sklízí posměšky za to, jak ho jeho manželka odpálkovala. Jiní ho zase brání, že se Melania potřebovala jednou rukou přidržovat zábradlí a v druhé měla kabelku.

Prezident to ale ani kvůli kabelce nevzdal a pokusil se ji znovu chytit za ruku. Ani tentokrát neuspěl. Melania neměla slitovaní ani v těžkých chvílích. V pátek se totiž vydali navštívit Donaldova bratra, který byl údajně ve vážném stavu hospitalizován. V sobotu v 71 letech Robert Trump zemřel.

To, že se Melania nechce se svým chotěm držet za ruku, není žádná náhoda. Podobné situace se už odehrály hned několikrát. Taková videa se pak s oblibou šíří na internetu. V neděli přibylo „do sbírky“ nové.

Tagy: