reklama

Prezident USA Donald Trump chtěl svoji choť chytit za ruku. Odtrhla se od něj

Melania Trumpová odmítla dát ruku svému choti, prezidentovi USA Donaldu Trumpovi. Nestalo se tak ale poprvé a na sociálních sítích se video s tímto momentem virálně šíří. Někteří se prezidentovi posmívají, někteří se ho zastávají.

reklama

Prezident USA Donald Trump a jeho manželka Melania se v neděli vraceli z New Jersey do Washingtonu, D. C. Jako obvykle byli na letišti novináři, kteří mimo jiné zachytili na kamery trapný moment. Trump chtěl při scházení schodů z letadla chytit za ruku svoji choť, ta sebou ale trhla a jeho náklonnost neopětovala.

K tématu

Video se začalo šířit na sociálních sítích a Trump od lidí sklízí posměšky za to, jak ho jeho manželka odpálkovala. Jiní ho zase brání, že se Melania potřebovala jednou rukou přidržovat zábradlí a v druhé měla kabelku.

Prezident to ale ani kvůli kabelce nevzdal a pokusil se ji znovu chytit za ruku. Ani tentokrát neuspěl. Melania neměla slitovaní ani v těžkých chvílích. V pátek se totiž vydali navštívit Donaldova bratra, který byl údajně ve vážném stavu hospitalizován. V sobotu v 71 letech Robert Trump zemřel.

To, že se Melania nechce se svým chotěm držet za ruku, není žádná náhoda. Podobné situace se už odehrály hned několikrát. Taková videa se pak s oblibou šíří na internetu. V neděli přibylo „do sbírky“ nové.

K tématu

Další hlavní zprávy

Slovensko

Čaputová: Čelíme strachu, na který nemáme manuál. Mou úlohou je posilovat naději lidí

Čaputová: Čelíme strachu, na který nemáme manuál. Mou úlohou je posilovat naději lidí

Situace v Česku je podle slovenské prezidentky Zuzany Čaputové velmi vážná a Slovensko se z toho podle ní musí poučit. Občané čelí emoci strachu a je to stav, na který není manuál. Prohlásila to ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS v rozhovoru, který s ní vedla Terezie Tománková. Sama osobně vládu podporuje v nařízeních směřujících k omezení pohybu osob, naopak má výhrady k celoplošnému testování, na které se Slovensko připravuje. Vyjádřila se i k odvolání českého ministra zdravotnictví Romana Prymuly, považuje to za logický důsledek jeho chování.

reklama
Nápor nakažených nepolevuje ani o svátku, do večera přibylo přes 8000 případů
Zeman vyznamenal Prymulu či Rychetského. In memorian se dočkají i Gott s generálem Píkou
Začíná platit zákaz nočního vycházení: Jak se nové opatření dotkne bezdomovců?
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Začala platit dosud nejtvrdší opatření. Výjimku mají pejskaři. Kdo další?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Požár v Praze prakticky zničil vzácný dřevěný kostel sv. Michala. Zbyly jen ohořelé trosky
V Praze proběhly na několika místech demonstrace. Policie musela řešit konflikty
Další články
reklama
reklama