reklama

Prezident USA Donald Trump chtěl svoji choť chytit za ruku. Odtrhla se od něj

Melania Trumpová odmítla dát ruku svému choti, prezidentovi USA Donaldu Trumpovi. Nestalo se tak ale poprvé a na sociálních sítích se video s tímto momentem virálně šíří. Někteří se prezidentovi posmívají, někteří se ho zastávají.

reklama

Prezident USA Donald Trump a jeho manželka Melania se v neděli vraceli z New Jersey do Washingtonu, D. C. Jako obvykle byli na letišti novináři, kteří mimo jiné zachytili na kamery trapný moment. Trump chtěl při scházení schodů z letadla chytit za ruku svoji choť, ta sebou ale trhla a jeho náklonnost neopětovala.

K tématu

Video se začalo šířit na sociálních sítích a Trump od lidí sklízí posměšky za to, jak ho jeho manželka odpálkovala. Jiní ho zase brání, že se Melania potřebovala jednou rukou přidržovat zábradlí a v druhé měla kabelku.

Prezident to ale ani kvůli kabelce nevzdal a pokusil se ji znovu chytit za ruku. Ani tentokrát neuspěl. Melania neměla slitovaní ani v těžkých chvílích. V pátek se totiž vydali navštívit Donaldova bratra, který byl údajně ve vážném stavu hospitalizován. V sobotu v 71 letech Robert Trump zemřel.

To, že se Melania nechce se svým chotěm držet za ruku, není žádná náhoda. Podobné situace se už odehrály hned několikrát. Taková videa se pak s oblibou šíří na internetu. V neděli přibylo „do sbírky“ nové.

K tématu

Další hlavní zprávy

Slovensko

Slovenská koaliční krize: Nespokojené strany hrozí odchodem, chtějí rekonstrukci vlády

Slovenská koaliční krize: Nespokojené strany hrozí odchodem, chtějí rekonstrukci vlády

Slovenská vládní koalice čelí rok od parlamentních voleb největší krizi. Šéf menší koaliční strany Svoboda a solidarita (SaS) a vicepremiér Richard Sulík ve středu vyzval k rekonstrukci vlády, předčasné volby ale odmítl. Vztahy v koalici vyostřila zhoršující se situace v souvislosti se šířením koronaviru a okolnosti nákupu ruské vakcíny Sputnik V proti covidu. Už v úterý nejmenší ze čtyř vládních stran Za lidi varovala, že selhání při řízení pandemie představuje riziko rozpadu koalice.

Moravskoslezský kraj

Neklekejte jí na hlavu. Policisté v Ostravě tvrdě zasáhli proti ženě s dítětem

Neklekejte jí na hlavu. Policisté v Ostravě tvrdě zasáhli proti ženě s dítětem

Diskusi rozpoutalo video s úterním zákroku policistů v ostravské městské části Poruba. Skupina strážníků se snažila identifikovat dvojici občanů nedodržujících hygienická opatření, poté si přivolala na pomoc státní polici. Ke konci patnáctiminutového záznamu několik policistů tvrdě zpacifikuje ženu s malým dítětem, která neměla nasazenou roušku ani respirátor.

Rozhovor

Středula: Řítíme se proti zdi a smějeme se, zasáhnout musí Miloš Zeman

Středula: Řítíme se proti zdi a smějeme se, zasáhnout musí Miloš Zeman

Česko se řítí z kopce proti zdi a do řízení epidemie musí podle předsedy Českomoravské konfederace odborových svazů Josefa Středuly zasáhnout prezident Miloš Zeman. Odborový předák to řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Zároveň také uvedl, že kritiku Andreje Babiše bere jako ocenění a potvrzení toho, že z něj má strach. Středula se dále rozpovídal i o své kandidatuře na prezidenta nebo případné účasti v Zemanově úřednické vládě.

Pirk: Vyléčení z covidu mohou mít lepší imunitu než očkovaní. Berme ohled na protilátky
Miliardář Sehnal se nechal přednostně naočkovat. Přemluvili mě moji zubaři, hájí se
Ženy z celého světa vybraly nejlepší auta roku 2020. Uspěla i Škoda Octavia
Sputnik V nabírá směr Česko, v Rusku ale příliš neletí. Lidé se už covidu nebojí
Sledujte ŽIVĚ: Poslanci projednají stavbu bloku v Dukovanech či pět týdnů dovolené
reklama
reklama
Ve středu se spouští povinné plošné testování v podnicích. Zavírat se nebudou

Vláda

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Muž zmlátil seniora v metru kvůli roušce, hledá ho policie
Další články
reklama
reklama