reklama
CNN Prima News sociální síť

sociální síť

Výpis příspěvků ke štítku „sociální síť“

Pákistán pomáhá Tálibánu v útoku na Pandžšír, tvrdili v Indii. Zmátlo je video z české hry

13. září 2021 07:33

Několik indických médií přišlo se znepokojivou zprávou, že pákistánské letectvo zaútočilo na afghánské údolí Pandžšír, poslední baštu protitálibánských sil. Tamější média se odvolávala na důkaz v podobě videa, z něhož se ale posléze vyklubaly záběry z české počítačové střílečky Arma 3. Podle Pavla Křížky ze studia Bohemia Interactive, které za hrou stojí, nejde zdaleka o první případ.

Vrbětice rozpoutaly střet o Rusko. Češi se na sociálních sítích o kauze dohadují

18. dubna 2021 10:22

Sobotní informace o spojitosti Ruska s výbuchem muničních skladů ve Vrběticích z roku 2014 rozpoutala diskuze na sociálních sítích a Češi se názorově dělí do několika skupin. Mnozí se přiklánějí k možnosti, že Rusko stále „natahuje své pařáty“, další však o ruské aktivitě silně pohybují a poukazují na možné odvádění pozornosti premiéra Andreje Babiše (ANO) či vlády.

Manželku 14krát střelil, vadila mu její odvážná videa na TikToku. Dcerka přihlížela

31. ledna 2021 17:11

Že se může stát TikTok předmětem sporu, jsme se v posledních dnech přesvědčili i v České republice. Ovšem konflikt, který tato sociální síť způsobila v jedné brazilské rodině, je z úplně jiné – bohužel tragičtější – kategorie. Eliane Ferreiru Siolinovou brutálním způsobem zabil její manžel, údajně kvůli tomu, že se svým fanouškům příliš odhalovala.

reklama