CNN Prima News sociální síť

sociální síť

Výpis příspěvků ke štítku „sociální síť“

Vylomené dveře a chaos: Další záběry ze soudu s Peterkovou ukazují šarvátku zevnitř síně

31. května 2023 20:03

Na sociálních sítích se objevily nové záběry z úterního incidentu v budově pražského městského soudu, kdy podporovatelé bývalé novinářky Jany Peterkové během jednání vylomili dveře do soudní síně. Zasahovat musela policie i justiční stráž. Incidentem se ve středu zabýval kabinet premiéra Petra Fialy (ODS). Zástupci vlády chování výtržníků ostře odsoudili, zároveň pochválili policii i justiční stráž. Peterkové soud nakonec za šíření poplašné zprávy uložil dvouletý podmíněný trest.

Prase pro nepořádné prvňáčky: Učitelky čelí výhrůžkám smrtí, rodiče se jich zastávají

27. května 2023 16:37

Diplom s prasetem za nepořádek a posměch ostatních dětí si odnesli tři prvňáčci ze školy v přírodě. Diplom pro ně připravily přímo jejich třídní učitelky základní školy v Praze-Stodůlkách a podle některých je také zesměšňovaly před ostatními dětmi. Učitelky se ale brání, že tomu tak nebylo. Lidé, kteří událost komentují na sociálních sítích, teď učitelkám vyhrožují i smrtí.

Dodržujte kodex proti dezinformacím, zdůraznil Twitteru eurokomisař. Reakcí byl emotikon výkalu

27. května 2023 07:20

Americká společnost Twitter se rozhodla nadále nenaplňovat unijní kodex o dezinformacích, uvedl v pátek pozdě večer eurokomisař pro vnitřní trh Thierry Breton. Ani to podle něj ale firmu provozující stejnojmennou sociální síť nezbavuje povinností v této oblasti, uvedla agentura Reuters. Twitter se loni v létě ke kodexu stejně jako několik desítek dalších společností připojil dobrovolně.

Terminátor Vémola na šrot a Patrik „Koudelka“ Kincl. MMA zápas roku strhl lavinu vtipů

21. května 2023 09:44

Doslova tsunami nejrůznějších legrácek následující po sobotní MMA bitvě roku mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou na sebe nenechala dlouho čekat. Sociální sítě se hemží komentáři, obrázky a kolážemi, které si dělají legraci z nehezky upraveného obličeje legendárního Terminátora nebo z jeho neúspěšných pokusů prosadit proti soupeřovi svoji královskou disciplínu – dostat ho na zem. Výběr z kreativních či jinak zajímavých výtvorů vtipálků ze sociálních sítí přinášíme na následujících řádcích.

Gang výrostků v Jablonci terorizuje místní, létají pěsti i kopance. Rodiče přešli do „útoku“

16. května 2023 17:07

Rodiče v Jablonci nad Nisou přecházejí do „útoku“ proti tamní partě výrostků, jež už několik měsíců terorizuje okolí – založili vlastní skupinu a vyvíjejí tlak na vedení města. Reagují tím na skupinu nezletilých, kteří během šikanování svých vrstevníků neváhají rozdávat rány pěstí nebo kopance do hlavy. Někteří svědci popsali, že mladí agresoři obírají ostatní nezletilé o peníze nebo jiné osobní věci. Své útoky si natáčejí a sdílejí na sociálních sítích.

Čaputová čelí výhrůžkám smrtí, chodí kvůli nim na policii. Z šíření nenávisti viní Fica

10. května 2023 20:02

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová oznámila, že společně s rodinou čelí výhrůžkám smrtí. Informovala o tom na sociálních sítích. Kvůli nim má chodit na policii a chce je řešit i právně. Z šíření nenávistí vůči sobě i svým blízkým viní expremiéra a předsedu strany Směr-SD Roberta Fica. Ten během středy prohlásil, že se Čaputové nemíní omlouvat a doslova řekl, že se „nebude zaobírat psychickým stavem“ hlavy státu.