reklama
CNN Prima News sociální síť

sociální síť

Výpis příspěvků ke štítku „sociální síť“

Vrbětice rozpoutaly střet o Rusko. Češi se na sociálních sítích o kauze dohadují

Sobotní informace o spojitosti Ruska s výbuchem muničních skladů ve Vrběticích z roku 2014 rozpoutala diskuze na sociálních sítích a Češi se názorově dělí do několika skupin. Mnozí se přiklánějí k možnosti, že Rusko stále „natahuje své pařáty“, další však o ruské aktivitě silně pohybují a poukazují na možné odvádění pozornosti premiéra Andreje Babiše (ANO) či vlády.

Manželku 14krát střelil, vadila mu její odvážná videa na TikToku. Dcerka přihlížela

Že se může stát TikTok předmětem sporu, jsme se v posledních dnech přesvědčili i v České republice. Ovšem konflikt, který tato sociální síť způsobila v jedné brazilské rodině, je z úplně jiné – bohužel tragičtější – kategorie. Eliane Ferreiru Siolinovou brutálním způsobem zabil její manžel, údajně kvůli tomu, že se svým fanouškům příliš odhalovala.

Sociální síť Parler je nedostupná. Chtěl na ní působit Trump, kterého smazal Twitter

Sociální síť Parler, kterou si oblíbili američtí konzervativci, je od pondělního rána nedostupná. Informovala o tom agentura AFP s odkazem na server Down For Everyone Or Just Me, který monitoruje internetovou aktivitu. Parler čelí tlaku technologických společností, aby více moderoval příspěvky vyzývající k násilnostem. Firma Amazon o víkendu oznámila, že stránce zakáže provoz na svých serverech. O Parleru jako o své budoucí platformě uvažoval odstupující prezident USA Donald Trump poté, co jeho účet zablokovala sociální síť Twitter.

reklama