CNN Prima News sociální síť

sociální síť

Výpis příspěvků ke štítku „sociální síť“

Volný šířil v době covidu poplašné zprávy. Soud mu uložil podmínku za výrok o ivermektinu

7. prosince 2022 14:12

Obvodní soud pro Prahu 7 uložil bývalému poslanci Lubomíru Volnému (Volný blok) dvouletý podmíněný trest za šíření poplašné zprávy. Podle obžaloby na sociálních sítích uvedl, že kvůli diskriminační kampani proti léku ivermektin mohou zemřít lidé. Volný vinu odmítá. V závěrečné řeči prohlásil, že je nadále přesvědčen o pravdivosti informace. Proti verdiktu se na místě odvolal.

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

29. listopadu 2022 17:58

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Místo lásky našla smrt. Mladý medik vykuchal přítelkyni, hororové video dal na sociální sítě

28. listopadu 2022 07:32

Hrozivý a krvavý případ aktuálně řeší kriminalisté v jihoamerickém Peru. Student medicíny zde totiž podle všeho zavraždil svoji mexickou přítelkyni, kterou navíc následně doslova vykuchal a její tělo rozřezal. Je možné, že ženiny orgány prodal na černém trhu. Pitvu si měl navíc nahrávat a videa sdílel na sociální síti TikTok. Informují o tom zahraniční média.

Letuška hvězdou sociálních sítí. Zveřejňuje triky, jak cestovat levněji, a fanoušci šílí

27. listopadu 2022 09:33

Půvabná letuška Cierra Mistová z amerického Utahu je hvězdou sociálních sítí. Členka palubního personálu na internetu sdílí tipy a poznatky, které ve své profesi nasbírala. V současnosti se může pyšnit třemi miliony sledujících na platformě Tik Tok. Důvod? Na profilu prozrazuje, jak cestovat levněji nebo získat první třídu v letadle zcela zdarma.

Pasažéři se po nehodě fotili u letadla s mrtvými hasiči. Nedostatek soudnosti, zuří lidé

24. listopadu 2022 13:26

Na internetu se snesla vlna kritiky na selfie fotografii dvou pasažérů, kteří vyvázli z nehody letadla v Peru. S úsměvy na tváři se totiž vyfotografovali před poničeným strojem bezprostředně po jeho uhašení. Při boji s plameny a zachraňování životů cestujících však zemřeli dva z hasičů. Zveřejňovat takovou fotku bylo podle řady uživatelů sociálních sítích v podobné situaci „hloupé“.

Instagram zavádí nová pravidla. Bude ověřovat věk uživatelů, lidé se bojí úniku dat

13. listopadu 2022 18:17

Sociální síť Instagram, která je populární především u mladší generace, čeká další změna. Týkat se bude ověřování věku – aplikace nově vyhodnotí, zda jsou uživatelé opravdu dospívající, nebo dospělí. Tomu pak přizpůsobí adekvátní obsah. Zatímco zastánci si slibují lepší stupeň ochrany dětí, někteří uživatelé se obávají úniku citlivých dat.