Domů dopravní nehoda

dopravní nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „dopravní nehoda“

Turek ke své nehodě: Řidiče sanitky někdo přesvědčil, aby „marodil o trochu déle“

Poslanec a čestný prezident Motoristů Filip Turek v souvislosti se svou červencovou nehodou v Praze pro TN.cz uvedl, že vyšetřování pro něj dopadne podle jeho názoru dobře. Zároveň řekl, že řidič zdravotnického vozu, do kterého svým automobilem vrazil, z nehody vyvázl pouze s odřeným loktem a někdo jej následně přesvědčil, aby „marodil o trochu déle“. Redakce CNN Prima NEWS oslovila Turka s žádostí o komentář. Dosud se nevyjádřil.

Další atentát v Rusku? Automobil šéfa továrny na drony Tkačuka vylétl do povětří

Výbuch automobilu u ruského Jekatěrinburgu těžce zranil šéfa uralské továrny na výrobu dronů Uraldronzavod Vladimira Tkačuka. Informovala o tom ve středu ruská státní agentura TASS s odvoláním na záchranáře. Tkačuk je podle nich ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče a lékaři bojují o jeho život. Řidič jeho vozu následkům exploze zřejmě podlehl, napsal list Kommersant s odvoláním na nejmenovaný zdroj.

Poplach v Německu: Letadlo se srazilo s neznámým objektem, spekuluje se o dronu s výbušninou

Aktualizováno

Nákladní letadlo společnosti DHL se u letiště Lipsko/Halle na východě Německa srazilo s neznámým letícím objektem. Dřívější informace agentury Reuters a německých médií ve středu na vládní tiskové konferenci potvrdil mluvčí ministerstva vnitra. Letadlo podle něj následně nouzově přistálo na letišti v Hannoveru. Podle německého listu Bild se letadlo srazilo s dronem. Další bezpilotní letoun s připevněnou výbušninou našli krátce předtím zaměstnanci letiště na ranveji poblíž čtyř ukrajinských letadel Antonov. Podle informací bulvárního deníku Bild šlo pravděpodobně o plastickou trhavinu semtex, která byla odpoledne řízeně odpálena.

Letadlo z Thajska náhle kleslo o 90 metrů. Turbulence vymrštily lidi ke stropu, 17 zraněných

Úterní let společnosti Air India z thajského Phuketu do indického Dillí se pro cestující proměnil v noční můru. Stroj typu Airbus A320neo nečekaně zasáhly silné turbulence, kvůli kterým letadlo během několika málo sekund ztratilo zhruba 90 metrů výšky. Prudké otřesy vymrštily některé lidi až ke stropu a podle Times of India se zranilo 17 cestujících a členů posádky.

Tragická nehoda v Itálii: Obytný vůz se srazil s autobusem. Zemřelo nejméně šest lidí

Nejméně šest lidí zemřelo a více než třicet dalších utrpělo zranění při hromadné dopravní nehodě na silnici mezi italskými městy Terni a Rieti. Podle dosavadních informací vjel obytný vůz do protisměru a čelně se srazil s turistickým autobusem. Do nehody následně narazila ještě další tři osobní auta. Případem se zabývá policie a prokuratura vyšetřuje možné vícenásobné usmrcení z nedbalosti.