reklama
CNN Prima News dopravní nehoda

dopravní nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „dopravní nehoda“

Počasí bylo příčinou desítek nehod. Silnice na Ústecku jsou s opatrností sjízdné

9. prosince 2021 09:21

Sněhová nadílka a námraza v Česku způsobily dopravní kolaps. Několik částí republiky bylo zcela ochromených sněhem, v těch dalších nabádali meteorologové k opatrnosti. Po celé republice došlo k desítkám nehod, které se naštěstí ve většině obešly bez obětí na životě. Meteorologové vydali výstrahu před vysokým sněhem. Nad nepříznivým počasím nemáme ještě zdaleka vyhráno.

Na Plzeňsku havaroval autobus kvůli zasněžené silnici. Zranily se dvě ženy

30. listopadu 2021 14:09
Aktualizováno

Mezi Bezvěrovem a obcí Chudeč na Plzeňsku došlo v úterý dopoledne k havárii autobusu. Mluvčí krajských hasičů Petr Pocnar uvedl, že se autobus převrátil na bok. Zranily se dvě ženy, řidiče ošetřili záchranáři na místě. Následkem nepříznivého počasí a sněžení dochází na území Česka ke stále většímu výskytu nehod.

Jeden z chlapců, které srazil vlak, stále bojuje o život. Druhý nepřežil

19. listopadu 2021 18:57

U železničního přejezdu ve Valašském Meziříčí došlo ve čtvrtek v podvečer k tragické nehodě. Vlak tam srazil dva nezletilé chlapce, jejich přesný věk není známý. Jeden z nich zemřel přímo na místě, druhý bojuje v kritickém stavu o život v nemocnici. Případem už se zabývá policie. Vše nasvědčuje tomu, že se nehoda stala na místě, kde je přechod přes koleje zakázán.

Kradeným autem srazil policistu a ujel. Nezastavily ho ani varovné výstřely

9. listopadu 2021 17:03

Na Barrandovském mostě v Praze srazilo v úterý odpoledne kradené osobní auto policistu. Jeho kolega proto použil varovné výstřely. Při incidentu nebyl nikdo zraněn, pronásledovaný vůz se policistům podařilo zastavit poblíž Říčan. Ve voze byli zadrženi dva lidé, řidič a spolujezdkyně, která byla v celostátním pátrání. O případu informovali pražští policisté na Twitteru.

Zbytečná jízda vlevo vytváří zácpy. Autobusové pruhy nejsou pro auta tabu

31. října 2021 20:10

Mezi řadu důmyslných překážek, které jsou v posledních letech kladeny motoristům do cesty ze strany vedení větších měst, patří k těm alespoň trochu smysluplným vyhrazené jízdní pruhy pro MHD, taxislužbu a složky Integrovaného záchranného systému. Problém je v tom, že kapacitu hojně využívaných komunikací snižují na polovinu, což bývá s ohledem na tvorbu kolon kritické. Nemusí být ale vždycky tak zle.

Policisté našli auto, které v Plzni srazilo při couvání chodce. Hledají řidiče, jenž ujel

15. října 2021 15:23

Policisté jsou o krok blíž k objasnění pondělní vážné dopravní nehody, která se stala v jedné z plzeňských ulic. Řidič tam při couvání srazil ve vysoké rychlosti chodce. Místo poskytnutí první pomoci se vážně zraněného muže snažil ze silnice odvléct a z místa nehody ujel. Policisté už zajistili auto, které chodce srazilo. Řidiče ale stále nemají.

reklama