CNN Prima News dopravní nehoda

dopravní nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „dopravní nehoda“

Tragická nehoda na Kroměřížsku: Jeden mrtvý, čtyři zranění. Hlavní tah na Slovensko je uzavřen

Jeden člověk zemřel a čtyři utrpěli zranění při dopolední nehodě dvou osobních aut u Střílek na Kroměřížsku. Silnice I/50 je kvůli tragické havárii uzavřená. Policejní hlídky odklánějí provoz na objízdné trasy. Uzavírka silnice, která je jedním z hlavních tahů na Slovensko, zřejmě potrvá ještě několik hodin, řekl policejní mluvčí Radomír Šiška.

Nehoda na dálnici D6. V Praze se srazilo pět aut a autobus, nikdo nebyl zraněn

Aktualizováno

Na dálnici D6 na 0,5 kilometru ve směru na Prahu došlo v úterý k hromadné dopravní nehodě. Do kolize dostalo pět osobních vozidel a autobus. Zpravodajská agentura Aktu.cz informovala, že autobus zřejmě nedobrzdil a vrazil do vozu před sebou. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). Dálnici uzavřela nehoda zhruba na hodinu a půl.

Hromadná nehoda na Náchodsku: Srazila se dvě auta, kamion a autobus. Řidiče vyprošťovali hasiči

Aktualizováno

Na obchvatu České Skalice na Náchodsku se v sobotu kolem 05:30 srazila dvě osobní auta, kamion a autobus. Zranění utrpěli tři lidé, jednoho člověka z osobního auta museli hasiči vyprostit. Doprava na obchvatu, po kterém vede tranzitní silnice I/33 mezi Hradcem Králové a hraničním přechodem do Polska v Náchodě, byla do 12:00 uzavřena. Uvedli to hasiči a policie.

Děti fotbalisty Kanea měly obří štěstí. Policie šetří nehodu, po které skončily v nemocnici

Německá policie vyšetřuje dopravní nehodu, při které se zranily tři děti hvězdného fotbalového útočníka Bayernu Mnichov Harryho Kanea. Dopravní právník Uwe Lenhart deníku Bild řekl, že viník havárie, dvacetiletá řidička, by mohla být trestně stíhána za ublížení na zdraví z nedbalosti, za což jí mohou hrozit až tři roky ve vězení. Pokud policisté prokážou i její bezohledné chování, mohla by za mřížemi strávit až pět let. Při nehodě byly poškozeny tři vozy. Velitel hasičů, který na místě zasahoval, mluví o štěstí, že se nikomu nestalo nic vážného.

Cyklisté by měli být na silnici čitelnější, zdůrazňuje expert. Popsal rizika elektrokol

Počet nehod s účastí cyklistů se za poslední tři roky vyšplhal nad 56 tisíc. Podle koordinátora BESIPu pro Jihomoravský kraj Pavla Čížka se na silnice kvůli rozvoji elektrokol vydává čím dál více lidí, kteří by se k tomu dříve neodhodlali. Expert na cyklistiku ve vysílání CNN Prima NEWS proto apeloval, aby každé své rozhodnutí během jízdy včas a zřetelně signalizovali.

Nehoda na Berounsku zastavila na tři hodiny dálnici D5. Srazilo se tam několik aut

Dálnice D5 byla ve čtvrtek na kilometru 18,5 na Berounsku ve směru na Prahu zhruba tři hodiny uzavřená kvůli nehodě čtyř osobních a jednoho nákladního auta. Hasiči vyprošťovali jednoho člověka. Záchranáři měli v péči tři lidi, jeden člověk utrpěl středně těžké zranění, další lehké. Vyplývá to z informací od krajských hasičů, policie a záchranné služby. Před místem nehody se vytvořily kolony, sahají až ke 31. kilometru. Místo je zhruba od 14:15 průjezdné jedním jízdním pruhem.

Na D6 u Stochova bouraly dvě dodávky. Dva lidé jsou zranění, jednoho museli vyprošťovat hasiči

Aktualizováno

Dálnice D6 byla ve středu ráno na 27,5 kilometru ve směru na Prahu zhruba 45 minut uzavřená po nehodě dvou dodávek. Zranili se dva lidé, jednoho museli hasiči vyprošťovat, záchranáři ho se středně těžkým zraněním převezli do pražské nemocnice v Motole. Druhé zranění bylo lehké. V 08:13 byla dálnice zprůjezdněná, řekly mluvčí policie a záchranné služby.

Řidič na Náchodsku najel do chodců. Mezi osmi zraněnými jsou tři děti, zasahoval vrtulník

V Polici nad Metují na Náchodsku před supermarketem v úterý odpoledne osobní auto srazilo několik lidí. Zranění utrpělo pět dospělých včetně řidiče a tři děti, uvedli policisté na sociální síti X. Do lékařských zařízení bylo přepraveno sedm zraněných včetně dvou dětí, jedno z nich dopravil do nemocnice vrtulník, potvrdila mluvčí královéhradeckých záchranářů Lucie Hanušová. Řidič měl zřejmě zdravotní indispozici, nehodu si nepamatoval, uvedl starosta Jiří Škop, podle něhož nešlo o úmysl.