CNN Prima News dospělý

dospělý

Výpis příspěvků ke štítku „dospělý“

Tragický požár v Předlicích: Čtyři mrtví. Zemřely i dvě tříleté dívenky, tvrdí svědci

Hasiči v sobotu zasahovali u požáru patrového domu v zahrádkářské kolonii v Předlicích v Ústí nad Labem. Podle informací CNN Prima NEWS od svědků z místa našli hasiči v požářišti čtyři mrtvé. Má jít o muže, ženu a jejich dvě teprve tříleté dcerky. Rodina měla přijet na víkend ke své tetě a přespat v zahradním domku. Čtyři oběti potvrdili jak hasiči, tak policisté. Bližší informace o okolnostech tragédie ale zatím neposkytli.

Němci chtějí přeočkovat všechny dospělé. Expert: Zavřeme bary, jinak budou zničené Vánoce

Tvrdými opatřeními proti neočkovaným restrikce v Německu zřejmě neskončí. Respektovaný a obvykle velmi zdrženlivý odborník Lothar Wieler varuje před „zničenými Vánoci“ a volá po okamžitém řešení v podobě zavření barů a klubů. Očkovací komise pak vydala doporučení pro přeočkování všech dospělých, kterým od dokončení vakcinace uplynulo půl roku.

V babyboxu uvízl 20letý muž. Policii nedokázal vysvětlit, jak se tam dostal

Velké překvapení čekalo řádové sestry v polské Vratislavi v noci z pátku na sobotu. V místním babyboxu totiž našly 20letého muže. Vyprošťovat ho odtamtud museli policisté ve spolupráci s hasiči. Mladík poté putoval rovnou na záchytnou stanici. Byl totiž tak opilý, že hlídce nedokázal vysvětlit, proč do babyboxu vůbec lezl. Policisté ho chtějí vyslechnout znovu, až vystřízliví.