drogy

Výpis příspěvků ke štítku „drogy“

Parfémy Sex nebo Kokain nekoupíte. Skupina Rammstein přišla kvůli lídrovi o lukrativní obchod

6. června 2023 09:54

Síť drogerií Rossmann se rozhodla zastavit prodej parfémů skupiny Rammstein, píše web deníku Bild. Reaguje tak na současnou aféru frontmana kapely Tilla Lindemanna, který čelí vážným obviněním týkajícím se sexuálního zneužívání a sexuálních útoků vůči fanynkám. Podle některých informací měl lídr skupiny své obdivovatelky také zdrogovat.

Tři mrtví izraelští vojáci nedaleko hranic s Egyptem. Útočník zemřel při přestřelce

3. června 2023 14:58

Tři izraelští vojáci zemřeli v sobotu na jihu země u hranic Egyptem. První dva – ženu a muže – našla ráno hlídka, třetí zemřel při přestřelce, když na místo dorazily posily. Izraelská armáda zabila i jednoho útočníka a později uvedla, že šlo o egyptského policistu. Na vyšetřování události spolupracují izraelské i egyptské bezpečnostní složky.

Zpěvák kapely Rammstein mě zfetoval a znásilnil, tvrdí fanynka. Mám tělo plné modřin, ukázala

29. května 2023 18:14

Zpěvák kapely Rammstein Till Lindemann čelí po koncertě ve Vilniusu obvinění ze znásilnění, píše server lrt.lt a také německý deník Bild. Obětí se měla stát irská fanynka, která na koncert do litevské metropole přicestovala. Tamější policie potvrdila, že byla kontaktována, ale vyšetřování nezahájila. Kapela veškerá obvinění odmítá.

Drogy za tragédií v Mostě? Dítě měl zabít jeden z partnerů ženy, lidé na místě zapalují svíčky

28. května 2023 14:16

Policie v souvislosti se smrtí malého chlapce v Mostě obvinila jednoho muže z pokusu vraždy a usmrcení z nedbalosti. Útočil na jiného muže, přitom smrtelně zranil dítě. Kriminalisté na místě stále pátrají po vražedné zbrani. Nedaleko od místa tragédie také vzniklo improvizované pietní místo. Svou roli v útoku podle sousedů mohly sehrát i drogy.

Chystá se legalizace marihuany. Prohibice prokazatelně nefunguje, tvrdí Vobořil

27. května 2023 12:46

Národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil připravuje návrh, který umožní domácí i komerční pěstování konopí. Řekl to v sobotu na konferenci Cannabis Summit, kde také uvedl, že počítá se vznikem speciálních klubů pro užívání marihuany i s jejím licencovaným prodejem v obchodech pro lidi nad 18 let. Podle Vobořila současná prohibice na trhu s konopím nefunguje a přináší pouze rizika a zbytečné náklady.