reklama

drogy

Výpis příspěvků ke štítku „drogy“

Afrikou se šíří nová droga. Narkomani užívají drcený automobilový katalyzátor

19. října 2021 13:13

Drogová závislost je fenomén, který zásadně ovlivnil dějiny 20. století a ovlivňuje i současnost. Jak je ale dobře známo, k pořádnému „materiálu“ se lze dostat jen prostřednictvím pořádného množství peněz. V Africe proto tamní narkomani vynalezli způsob, jak se „sjet“ do bezvědomí prakticky zadarmo. Stačí jim k tomu rozdrcená keramická výplň autokatalyzátoru.

Australané našli mezi dlaždicemi 450 kg heroinu. Zachránili jsme životy, raduje se policie

16. října 2021 23:22

Australská policie zabavila dosud největší zásilku heroinu v historii země. V přístavu ve městě Melbourne úřady odhalily na 450 kilogramů drogy v hodnotě přibližně 140 milionů australských dolarů (téměř 2,3 miliardy korun). Informoval o tom server BBC News. Policisté v souvislosti s případem zatkli muže z Malajsie, za pašování a držení velkého množství narkotik mu hrozí až doživotní vězení.

Další drsný zásah policistů v USA: Ochrnutého muže vytáhli z auta za vlasy

12. října 2021 13:48

Americká policie čelí kritice za zářijový zásah v Daytonu ve státu Ohio. Strážci zákona zastavili auto s řidičem, kterého podezírali z obchodu s drogami. Muž ale na výzvy, ať z vozu vystoupí, odpovídal, že nemůže, protože je ochrnutý. Policisté ho poté vytáhli z auta násilím, přičemž ho drželi za ruce a vlasy. I když záznam ze zásahu pohoršil mnoho lidí včetně lidskoprávních skupin, policie si stojí za tím, že jednala v souladu s právem.

Zvrácený svět královny Instagramu. Plačková na zatčení kvůli drogám ještě vydělala

4. října 2021 15:19

Ačkoliv královna slovenského Instagramu Zuzana Strausz Plačková se svým manželem Reném čelí obvinění z drogové činnosti, jsou stíháni na svobodě. Toho náležitě využívají. Společně se stěhují do vlastního domu a pořídili si domácí mazlíčka – prasátko Tinky. Mnozí by si pomysleli, že jí kauza v kariéře ublíží, ale opak je pravdou. Plačková zažívá nejlepší období.

reklama