reklama

Drsný knokaut: Boxerce stačilo na uzemnění soupeřky sedm sekund

Miranda Adkinsová se v ringu Golden Boy Boxing postavila proti favorizované Seniese Estradové. Ta překvapila soupeřku rychlým útokem a knokautovala ji za pouhých sedm vteřin, uvedl web profiboxing.cz.

reklama

Dvaačtyřicetiletá rodačka z amerického Kansasu Miranda Adkinsová, která se dala na bojové sporty poté, co překonala rakovinu, nastoupila do zápasu jako náhradnice. Její soupeřka Seniese Estradová tak byla jasnou favoritkou na vítězství. Asi nikdo však nečekal, že ji pošle na zem už za sedm sekund.

K tématu

„Má můj obrovský respekt, chtěla boxovat, ne jako jiné boxerky. Věděla jsem, že jsem zkušenější,“ prohlásila Estradová. Podobně na zápas v muší váze reagoval i John Buffone, reportér USA Today. „Fraška. Každopádně velká poklona Adkinsové, že vůbec do ringu vstoupila,“ uvedl. Podle posledních zpráv by Adkinsová měla být zdravotně v pořádku.

„Minimální, lehká muší nebo muší váha. Je to jedno, porazím kohokoliv. Jsem jeden dva zápasy od toho, aby se o mě mluvilo jako o jedné z nejlepších boxerek planety napříč vahami. Jediné, co mám v hlavě, jsou velké zápasy a tituly,“ dodala nekompromisně vítězka Seniese Estradová.

Další hlavní zprávy

Prezidentské volby v USA 2020

Florida rozhoduje americké prezidentské volby. A Trump i Biden to velmi dobře vědí

Florida rozhoduje americké prezidentské volby. A Trump i Biden to velmi dobře vědí

Pokud se kandidáti na amerického prezidenta zaměřují v kampani na některý ze států nejvíc, bývá to tradičně Florida. A nejinak tomu je i letos. Oba kandidáti utratili za kampaň na Floridě nejvíc peněz, oba k floridským voličům nejčastěji promlouvají a odkazují na ně ve svých projevech. A nejen to, současný prezident Donald Trump se na Floridu loni dokonce i přestěhoval a v sobotu tam předčasně odvolil. Čím to je, že politici napínají tolik svého úsilí právě k Floridě?

reklama
Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger
Komerční banka je lídrem v otevřeném bankovnictví
 Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19
reklama
reklama
Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

ČEZ prodal domy v Hluboké nad Vltavou firmě na zpracování kovů. Ta na nich trží dvakrát víc
MMR má v účetnictví chyby za pět miliard. Není to tak zásadní, konstatoval NKÚ
Další články
reklama
reklama