CNN Prima News Denisa Korityáková
Denisa Korityáková

Denisa Korityáková

redaktorka FTV Prima

Po studiu na ekonomickém lyceu pokračovala na Vyšší odborné škole publicistiky, kde jako zástupce šéfredaktorky v redakci Generace 20 získala první novinářské zkušenosti. Nyní studuje Metropolitní univerzitu Praha, obor Mediální studia. V redakci CNN Prima NEWS působí už třetím rokem a věnuje se převážně domácímu dění, a to od politiky až po sociální témata.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Obstrukce? Schillerová může přinést nový spacák, ale změnu vládního balíčku ne, míní expert

Slibované obstrukce opozičních zástupců jsou podle analytičky Lenky Zlámalové a komentátora Petra Koláře klasickou politikou, která ale nikam nepovede. Kolář ve vysílání CNN Prima NEWS glosoval, že místopředsedkyně ANO Alena Schillerová si možná donese nový spacák, se kterým se letos v únoru fotila. Sama předsedkyně nejsilnějšího sněmovního klubu přitom vládu kritizuje a tvrdí, že škrty, kterými chce koalice snížit deficit státního rozpočtu o 94,1 miliardy korun, jsou jen obyčejným daňovým balíčkem.

Školy, nebo zahrada, pobouřil Lacina slovy o nedostatku míst. Utrhl se ze řetězu, zuří rodiče

Vyřešit nedostatek míst na školách by mělo pomoci zamezení takzvané „spádové turistiky“. Nyní jsou přeplněny například školy v Praze, kde studuje řada žáků ze Středočeského kraje. Poslanec Jan Lacina (STAN) pro Právo uvedl, že by si lidé měli rozmyslet, zda chtějí bydlet za Prahou a mít zahradu, nebo umožnit studium svým dětem v hlavním městě. Rozvířil tím emoce na sociálních sítích, svou „zkratku“ proto musel vysvětlovat.