CNN Prima News Denisa Korityáková
Denisa Korityáková

Denisa Korityáková

redaktorka FTV Prima

Po studiu na ekonomickém lyceu pokračovala na Vyšší odborné škole publicistiky, kde jako zástupce šéfredaktorky v redakci Generace 20 získala první novinářské zkušenosti. Nyní studuje Metropolitní univerzitu Praha, obor Mediální studia. V redakci CNN Prima NEWS působí už třetím rokem a věnuje se převážně domácímu dění, a to od politiky až po sociální témata.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

360°

Bartoš: Schizofrenie českých politiků. Úspěchy EU si přisvojují, blbosti na ni svalují

Politici si často úspěchy z Evropy přisvojují a „blbosti“ naopak prezentují jako diktát EU, prohlásil ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš ve speciálu pořadu 360°. Dodal, že evropské volby se vyhrávají doma a čeští politici se tomu přizpůsobují. Podle předsedy Pirátů však takovou hru Fialův kabinet nehraje. Ve vysílání CNN Prima NEWS dodal, že nynější europoslanci obnovili dobrou reputaci v Bruselu.

Další příspěvky autora

Dojemné vzpomínky na Šulcovou: Ať je v hereckém nebi také tak krásná, smutní Jandák

Nikdy bych neřekl, že se z té kdysi zaražené holky stane velká herečka, vzpomněl na zesnulou Janu Šulcovou bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák. Ve vysílání CNN Prima NEWS vyslovil přání, ať je v hereckém nebi také tak krásná. O umělkyni hovořili také moderátor a hlasatel Alexander Hemala, fotografka Lenka Hatašová či moderátor CNN Prima NEWS Petr Vágner.

Zemřela Jana Šulcová. Oblíbenou herečku proslavila kultovní komedie S tebou mě baví svět

V pátek, ve věku 76 let, zemřela známá česká herečka velkých rolí Jana Šulcová. Smutnou zprávu oznámila její dcera Rozálie Víznerová na sociální síti. Odešla do hvězdného nebe, uvedla. Oblíbená umělkyně patřila v 70. a 80. letech mezi oblíbené tváře českého filmu a televize, desítky velkých rolí vytvořila i na prknech Městských divadel pražských (MDP). Před kamerou se objevila například v seriálech Byl jednou jeden dům a My všichni školou povinní, výraznou úlohu dostala i v komedii S tebou mě baví svět, ve které si zahrála i její vlastní pražská vila. Po roce 1989 se potýkala se zdravotními i soukromými problémy a načas o ní nebylo příliš slyšet, před osmi lety se pak připomněla výkonem ve filmu Kobry a užovky režiséra Jana Prušinovského.

Bojíme se. Snad to bude v pohodě. Na Rhodos míří další Češi, někteří pak obratem prchali zpět

Přestože Rhodos dál bojuje s plameny a stav nouze platí pro celý řecký ostrov, do destinace stále míří řada českých turistů. I když mají mírné obavy, věří, že situace je bezpečná, v čemž je utvrzují i cestovní kanceláře. Přitom právě na jejich delegáty si někteří turisté stěžovali. Oheň ochromil především oblasti Malona, Vatio a Gennadi, objevují se stále nová ohniska požáru. Reportér CNN Prima NEWS Patrik Kaizr přímo z Rhodu hlásí, že severní část ostrova je bezpečná, ale jako obyčejný turista by cestu na ostrov stejně dvakrát zvážil.

Hotovost, nebo platební karty? Podívali jsme se vládním i opozičním poslancům do peněženky

Cash, nebo karta? Téma, které v posledních dnech silně rezonuje napříč společností a politickým spektrem, vyzdvihuje v dolní komoře hnutí ANO. To namítá, že provozovatelé preferují hotovost i kvůli zrušení EET, nemusí tak všechny výnosy přiznávat. Řada občanů si však na platby kartou zvykla. Zeptali jsme se proto jak vládních, tak opozičních poslanců, kolik hotovosti sami nosí v peněžence a jakou formu platby preferují.