reklama

Basketbalový talent. Dvouletý chlapec hraje jako profesionál

Některé děti se narodí extrémně talentované. Jako tento dvouletý chlapeček z Číny, kterému jeho schopnost trefit koš mohou závidět i profesionální basketbaloví hráči.

reklama

Poté, co rodiče dvouletého Li Moa zveřejnili na sociálních sítích videa svého talentovaného syna, stal se chlapec hitem internetu. Kompilace videí dokazuje, že toto dvouleté dítě dokáže trefit koš snad z každého úhlu a náramně si to užívá.

Malý Li Mo se sotva naučil chodit a už je z něj basketbalista s perfektní muškou. Vše začalo, když zkoušel napodobovat svého tatínka, který si jen tak pinkal na koš. Dnes chlapeček dobrovolně trénuje dvě hodiny denně a podle CNN získal na sociálních sítích už přes čtyři miliony sledujících.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

V pátek v Česku přibylo 323 nových případů nákazy. Nejvíce od 3. dubna

V pátek v Česku přibylo 323 nových případů nákazy. Nejvíce od 3. dubna

V Česku v pátek přibylo 323 potvrzených případů koronaviru, nejvíce od 3. dubna. Denní přírůstek vyšší než 300 zaznamenaly laboratoře od začátku března, kdy epidemie v zemi vypukla, popáté, naposledy to bylo 28. června. Onemocnění covid-19 se od začátku epidemie potvrdilo u 18 060 lidí, z nich 12 749 se z nemoci vyléčilo a 389 zemřelo. Aktuálně se tak s nemocí potýká 4922 lidí. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

reklama
Vyhazov? Prasárna, na kterou nezapomenu, říká motocyklista Abraham. Teď bude fandit Rossimu
D-manóza: účinná péče o močové cesty a prevence infekcí
Babičku lidé kupují dodnes. Číst by ji měli až v dospělosti, říká kastelán z Ratibořic
reklama
reklama
Na sever Čech přivezli lidé koronavirus z Chorvatska i Slovenska

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Progresivní daně? Schizofrenie i trestání schopných, hodnotí návrh odborníci a opozice
Další články
reklama
reklama