video

Výpis příspěvků ke štítku „video“

Britney Spears je zpět. Sdílela podivné video a rozvířila spekulace o dalším těhotenství

23. listopadu 2022 20:04

Jen několik dní poté, co se v médiích objevily spekulace, že Britney Spears zmizela a nevědí o ní ani její nejbližší, se popová hvězda opět ozvala. Na klidu ale svým fanouškům rozhodně nepřidala. Na sociálních sítích zveřejnila video, na kterém se ukázala v nepadnoucí noční košili a podivně se nakrucovala. Její zakulacené bříško navíc rozvířilo spekulace, zda zpěvačka není opět těhotná.

Záběry bleskového útoku kamikaze dronu: Stroj v mžiku zdemoloval ruského obrněnce

19. listopadu 2022 18:22

Bleskově rychlý zásah ukrajinských sil vyřadil ruské obrněné vozidlo z provozu. Tentokrát obránci použili municí naložený sebevražedný dron, s nímž ve vysoké rychlosti narazili do nepřátelského obrněnce. Se záběry přímo z „kamikaze zbraně“ se na sociálních sítích pochlubila speciální ukrajinská jednotka Omega, která před ruskou invazí sloužila především jako protiteroristický útvar.

Mladík z Liberce popsal drsné bitky s Ukrajinci: Časté, stačí do nich omylem strčit

8. listopadu 2022 19:18

Bitky mezi Čechy a Ukrajinci uprostřed Liberce jsou časté. Nebyla to jen surová rvačka o uplynulém víkendu, tvrdí návštěvníci zdejších barů. Video, které obletělo sociální sítě, zachycuje několik mužů, kteří do sebe bijí pěstmi, nechybějí ani kopance do hlavy. Další účastníci incidentu je buď povzbuzují, nebo se je naopak od sebe snaží odtrhnout.

Věčná sláva hrdinům. Ukrajinci na záběrech zastavili dopravu, aby vzdali hold svým padlým

12. října 2022 18:39

Po sociálních sítích se šíří video z ukrajinského města Luck, přes které 5. října putovala kolona převážející těla padlých obránců. Řidiči aut jedoucích v protisměru na záběrech vystupují ze svých vozidel a poklekávají, aby vzdali hold svým hrdinům. „Viděli jste někdy, že by si Rusové vážili svých mrtvých vojáků jako Ukrajinci?“ píší lidé na Twitteru.