video

Výpis příspěvků ke štítku „video“

Nejdřív policisté zatkli řidiče, pak doručili jeho objednávku. Dojemný moment zachytily kamery

Dobrý den, objednali jste si potraviny? Tuto větu si nečekaně od policistů vyslechla rodina Joea Neua na Floridě. Strážci zákona 26. března zadrželi hledaného muže ve chvíli, kdy rozvážel objednávky. Poté se rozhodli jeho práci dokončit. Tašky plné zaplaceného jídla naložili do svého vozu a odvezli překvapené rodině. Manželka Neua se dokonce nechala slyšet, že se postará, aby policisté dostali dýško, které měl dostat zadržený muž. O případu na začátku dubna informovala zahraniční média.

Schillerová o Pekarové: Zevluje po světě, občas mě vyhrotí. Infantilní, reagovala šéfka TOP 09

Docela lame: zevluje po světě, zatahuje. Tak se v jednom ze svých posledních videí na sociální síti TikTok místopředsedkyně hnutí ANO Alena Schillerová opřela do předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové. Stalo se tak ve třetí epizodě seriálu „Lekce pro boomers“, kde se politička snaží mluvit řečí mladých. Mimo jiné vzkázala, že jí Pekarová „občas vyhrotí, ale vždycky je to strašnej flop“. Ta v reakci uvedla, že se Schillerová snaží mladým zalíbit laciným videoobsahem.

Klusovy dotazy ke Gaze rozdělily Česko: Sklízí podporu i kritiku za opomíjení hrůz Hamásu

Zpěvák, herec a hvězda seriálu ZOO Tomáš Klus dlouhodobě vystupuje proti utrpení obyvatel v Pásmu Gazy. Téma pravidelně otevírá v příspěvcích na sociálních sítích. Nebylo tomu jinak ani u posledního videa, v němž po konfrontaci od sledujících položil řadu otázek na téma izraelsko-palestinského konfliktu. „Nepřipadá vám přes 39 tisíc civilních obětí, z nichž 14 tisíc jsou děti, a působení Izraele v Pásmu Gazy spíše jako definice přinejmenším etnické čistky?“ ptal se například. Video vyvolalo značný ohlas: Klus sklidil jak kritiku za údajné naskočení na propalestinskou propagandu a nerozlišování Hamásu a Palestiny, ale i pochopení a podporu z řad těch, kterým se nejen postoj české vlády ke konfliktu nelíbí.

Nežerte mu jeho kontaminované řeči, šíří bludy a lži, řekl Rakušan o Babišovi

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) se ohradil vůči videu předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Bývalý premiér totiž natočil klip s kohoutem, kterému prý vadí ukrajinské obilí. Rakušan označil Babišova slova za lživá a uvedl, že ukrajinské zemědělské produkty procházejí velmi pečlivou kontrolou. Podle něj není obilí z Ukrajiny kontaminované a jedná se tak pouze o Babišovy bludy. Rakušan se později omluvil, že při natáčení svého videa seděl v autě bez bezpečnostního pásu.

Rakušan natáčel v autě video bez bezpečnostního pásu. Byla to chyba, pokutu uhradím, kaje se

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) zveřejnil na sociální síti X video, ve kterém jede v autě na místě spolujezdce bez zapnutého bezpečnostního pásu na debatu ve Vyškově. Později se omluvil a uvedl, že je připraven zaplatit pokutu. Ve videu reagoval na nedělní video opozičního lídra Andreje Babiše (ANO), v němž šéf hnutí „zpovídá“ kohouta Silvera ohledně dovozu ukrajinského obilí.

Děsivé záběry: Slonice napadla turistku. Uchopila ji chobotem a potom s ní praštila o zem

Horor zažila turistka v pevnosti Ambér nedaleko indického Džajpuru. Tamější kamery zachytily moment, kdy ji napadla slonice. Chobotem ji uchopila a následně s ní praštila o zem. Drama mělo relativně šťastný konec, žena má jen zlomenou nohu. Organizace PETA upozorňuje, že chování slonice je způsobené celoživotním zotročováním, napsal britský deník Daily Mail.