reklama

video

Výpis příspěvků ke štítku „video“

Schillerová: Kupte blízkým pod stromeček dluhopis. Je to nevkusné, cupují nápad experti

9. prosince 2020 11:29

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) natočila video, v němž občany nabádá k pořízení netradičního vánočního dárku. Státního dluhopisu. Podle ní jde o chytrý dárek, který nejen potěší, ale ještě zajistí zhodnocení úspor. Ekonomům se však nápad příliš nezamlouvá. Úrokové sazby navíc ani nevykompenzují dopad růstu cenové hladiny.

Nenosím roušku a cestuju, chlubila se zdravotní sestra. Nemocnice ji suspendovala

1. prosince 2020 07:32

Zatímco mnoho zdravotníků použilo sociální média k tomu, aby prostřednictvím svého povolání ostatním ukázalo drsné dopady pandemie covidu, oregonská zdravotní sestra udělala opak. V nemocnici Salem Health byla postavena mimo službu poté, co zveřejnila video na TikToku. V něm se chlubila, že porušuje protiepidemická opatření, uvedl web americké televize CNN.

Budovatelská agitka? Video lákající mladé lidi na práci v EU budí rozpaky

29. října 2020 13:12

Ministerstvo zahraničí v rámci rozšiřování povědomí o pracovních příležitostech v institucích EU zveřejnilo náborové video „I ty najdeš práci v EU!“. Video s partou mladých lidí u táborového ohně se však na sociálních sítích příliš nesetkalo s pochopením a sklízí spíš posměch. Nepovedlo se ani podle viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Radka Špicara.

reklama